"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

Fransa'da Yaz Okulu Programı Başvuru

yaz-okullari yaz-okullari yaz-okullari yaz-okullari yaz-okullari

 

» Fransa'da Yaz Okulu Başvuru

Fransa'da yaz okulu programları, gerçek anlamıyla dünyanın her bir yanından ve farklı kültürlerden oluşan gruplarla öğrencilere eğlenerek Fransızca eğitimi sunmaktadır.

Yaz kursları, her gün en az bir ücretsiz aktivite, haftalık yürüyüş ve gezinti turlarını içermektedir. Eğer sportifseniz ve spor yapmayı seviyorsanız sizin için sunacağımız fırsatlara inanamayacaksınız. Güzel ve sakin bir ortamda dinlenmek ve rahatlamak istiyorsanız bizim için oda problem değil.

Fransa'da yaz okulu programları, Fransızcanızı geliştirmenin yanı sıra sizlere unutulamayacak bir yaz tatili fırsatı vermektedir.

Genç öğrencilerimizi kurs boyunca gerek sportif ve sosyal aktivitelerle gerekse İngilizce dersleri ve gezilerimizle onlara unutamayacakları bir yaz tatili yaşatıyoruz.

» Neden Fransa?

 • Yüksek kalitede eğitim.
 • İnsanlarının kozmopolit olması nedeniyle yabancı öğrencilerin rahatlıkla ortama uyum sağlayabilmeleri,
 • Misafirperver çevre, sevecen Akdeniz insanları,
 • Eğitim için güvenli bir ülke.
 • Çok kültürlülük.
 • Muhteşem doğa ve eğlence imkânları.

Centre International D'antibes Fransa Yaz Okulu;

» Centre International D'Antibes Antibes, Cannes, Provence, Nice, Biarritz ve Paris şubelerinde size yedi farklı yaz okulu programı sunuyor.

CIA Yaz Okulu size geniş bir aktivite yelpazesi sunmaktadır. Haftada en az bir defa şehir turları, konsept geceleri, barbekü partileri, yelken, yüzme ve farklı spor faaliyetleri düzenlenmektedir. Centre İnternational D'Antibes 'in tüm yaz okulu kursları size hem Fransızca dilinizi geliştirme fırsatı vermekte hem de unutulmayacak bir yaz tatili geçirmenizi sağlamaktadır.

» Antibes Yaz Okulu; Fransa'nın güneyinde Cannes ile Nice arasında kalan, yozlaşmamış harika bir yazlık tatil beldesi. Pablo Picasso'ya da ev sahipliği yapmıştır. Avrupa Ralli Şampiyonası'na da puan veren Rallye D'antibes de burada yapılır. Fransız Rivierası Cote d'Azur'da, yeşillikler içinde çok güzel bir binada, modern öğretim materyalleri ile eğitim veren CIA Yaz Okulu 'nda, eğlenceli ve kültürel aktiviteler bulunmaktadır.

» Nice Yaz Okulu; Fransa'nın güneyinde Akdeniz'e kıyısı olan bir şehirdir. Temmuz sonlarında hem Monaco Prensliğinin kuruluş yıldönümünde atılan ve 2 saat süren havai fişek gösterisini seyredebilirsiniz hem de sadece yılda 1 kere yapılan çiçek savaşına katılıp 1 ay boyunca çiçek kokabilirsiniz. Cannes'a ve Monaco'ya trenle yarım saat uzaklıktadır. Denizin şehir merkezinde olmasına rağmen boydan boya mavi bayraklı ve tertemiz olması şaşkınlık yaratır. Tarihi, eğlenceli ve yapay olmayan kozmopolit yapısı, mavi bayraklı denizi, normalin üzerindeki gelir düzeyindeki güler yüzlü insanları ile kendine hayran bırakır. Şehir Vieux (eski) Nice, yeni Nice ve banliyölerden oluşur. 7 tepe üzerine kurulmuştur ve sanılanın aksine oldukça büyük bir şehirdir. Buna rağmen kış nüfusu 300 bindir, yaz nüfusu 1,5 milyondur. Eğlencenin toparlandığı yerler daha çok Vieux Nice tarafındadır.

» Cannes Yaz Okulu; Fransa'nın güneyinde Cote d'Azur'de yer alan Cannes, film festivali, deniz mahsulleri restoranları ve beş yıldızlı otelleriyle tanınıyor. Galalar, yelken yarışları, Film Festivali ve müthiş bir cazibeye ve zenginliğe sahip genel görünüm, Cannes şehrinin ayırt edici özellikleridir. Devasa yatlar manzarayı engellerken, şehir "Yaşam bir festivaldir" parolasına uygundur. İnsanları izlemek, çoğu ziyaretçiyi Cannes şehrine çeken etkinlik olurken, otellerin sıralandığı La Croisette, güzel bir gezinti yeridir. İlk olarak Coco Chanel ile ün kazanan Cannes plajları, büyük bir albeniye sahiptir.

» Paris Yaz Okulu; 'Işıklı şehir' olarak ta bilinen Paris, şüphesiz dünyanın en güzel şehirlerinden biridir. Katedrallerin, sarayların, parkların ve bahçelerin şehri Paris'in caddeleri, ünlü anıt ve yapılarla bezenmiştir. Eiffel Kulesi, Notre Dame ve Louvre Müzesi bunlardan en ünlüleridir. Sanatı, mimarisi, edebiyatı, tiyatrosu, müziği, modası ve eğlence hayatıyla Paris, dünyanın her tarafından gelen misafirlerine adeta dünyada cenneti yaşatır.

» Kimler katılabilir?

Yaz tatillerini her zamankinden farklı bir şekilde geçirmek isteyen 13 - 17 yaşları arasındaki gençlerin katılabileceği; bir yandan Fransızca öğretmeyi, diğer yandan da arkadaşlık ve paylaşım becerilerini geliştirmeyi, farklı kültürleri tanıtmayı, gençlerin vizyonlarını genişletmeyi ve özgüvenlerini artırmayı amaçlayan eğlenceli bir yaz okulu programıdır.

» Kurs Ücretine Dâhil Olanlar:

 • Özel sağlık sigortası..
 • Okul kayıt ücretleri..
 • Havaalanı karşılama ve uğurlama..
 • Program boyunca konaklama..
 • Haftada 20 ders Fransızca kursu..
 • Hoş geldin partisi ve oryantasyon..
 • Seviye tespit ve gelişim sınavları..
 • Spor ve aktivite programları..
 • Sürekli eğitim ve faaliyet gözetimi..
 • Geziler..(haftada bir tam bir de yarım gün gezi)
 • Çamaşırhane ve okul bankası hizmetleri..
 • 24 saat gözetim ve denetim..
 • Kurs bitirme Sertifikası..

**Fiyatlara uçak bileti ve vize masrafları dâhil değildir.

» Faaliyetler:

 • Haftalık öğleden sonraları sporsal aktiviteler; Yüzme, voleybol, basketbol, futbol,yüzme, badminton, masa tenisi vb..
 • Haftada 1 yarım gün gezi (Monaco, Cannes, Marineland vb..)
 • Haftada 1 tam gün gezi (the Lerins Island, Nice veya Nautical Theme Park vb..)
 • Akşam aktiviteleri; Barbekü, dans, kabare, spor, sosyal oyunlar, konsol oyunları, sinema günleri, eğlence parkı ve disko..
 • Boş zamanlarda dahi öğretmenler tarafından süpervizyon..

» Şartlar:

Kayıt esnasında tüm ücretler peşin alınmaktadır.