"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

Yurtdışında Sertifika ve Diploma Programı

» Yurtdışında Sertifika ve Diploma programı seçimizde; Kariyerinize güç katacak kısa süreli ve etkili programlara başvuru yapabileceğiniz, program bitiminde staj olanaklarına sahip olabileceğiniz, iş hayatınızda yeni kapılar açmanızı sağlayabilmek için EğitimNoktası yurtdışı eğitim danışmanlığı'nda buluştuk.

» Örnek Programlar;

  • Özel Ders (Private Course)
  • İş İngilizcesi (Business English)
  • Profesyonel İngilizce (Executive English)
  • Avukatlar için İngilizce (English for Legals)
  • Pilotlar için İngilizce (English for Aviation)
  • Hemşireler için İngilizce (English for Nurses)
  • Sağlık çalışanları için İngilizce (English for Health Professionals)
  • Öğretmenler için İngilizce (Teacher Training, TESOL, CELTA, TEFL)
  • Turizm İşletmeciliği AH&LA Diploma Programı (Hospitality Management AH&LA)
  • İş Deneyimi / Maaşlı Staj (Work Experience / Co-op)

Yurtdışı Sertifika ve Diploma Programı, Koşullar;

Katılımcılar 
Mevcut eğitim durumlarında ve iş alanlarında kariyerlerini arttırmayı, konularında uzman olmayı ve bu durumları belgelemeyi düşünen her yaş ve eğitimden kişilerin katılım sağlayabileceği yurtdışı eğitim sertifika ve diploma programıdır.

Başlangıç 
Programın süresine göre senede ortalama 3-4 farklı tarihte başlangıç olanağı mevcuttur. 

Süre 
Alınacak programın türüne göre 12 hafta ile 2 yıl arasında farklı seçenekler mevcuttur.

Program Türleri 
Bilgisayardan İşletmeye, İş İngilizcesinden Pazarlamaya, Turizmden Modaya pek çok farklı konuda sertifika ve diploma programları mevcuttur. 

Yurtdışı Sertifika ve Diploma Programı, Konaklama Seçimi;

Aile Yanı
Dil okulu eğitimi almak için bulunduğunuz ülkede, kendi evinizde kalıyormuşçasına rahat bir ortamda, seçiminize göre tek kişilik veya 2 kişilik odalarda konaklayabileceğiniz bu sistemde; hem dilinizi geliştirecek hem de kaldığınız yerin aile yapısı, yaşam şekilleri, gelenekleri vb. ile ilgili bilgi sahibi olabileceksiniz. Aile yanında kalmanın bir diğer avantajı ise ilk günlerinizde yabancılık çekme gibi bir sorun yaşamayacak olmanızdır.

Yurt
Daha ekonomik olmasının yanında, kolay arkadaş edinebilmenizi, farklı sosyal aktivitelere katılabilmenizi sağlayan bu konaklama alternatifinde, sizinle aynı amaç için değişik ülkelerden gelen öğrenciler ile aynı çatı altında olacak ve oldukça keyifli vakit geçirebileceksiniz.

Apartman Dairesi
Tercihinize göre, tamamen kendinize ait, bağımsız yaşayabileceğiniz bir konaklama alternatifidir. Yine bu seçiminizde de herhangi bir arkadaşınızla beraber kalarak masraflarınızı düşürebilir, bunun yanında yanınızda kalan arkadaşınızla yabancı dil pratiğinizi arttırabilirsiniz.

Hostel-Otel
Otellerde tek kişilik veya iki kişilik odalarda, fakat biraz pahalı olabilecek alternatif yanında; daha kalabalık konaklayabileceğiniz (2'den daha fazla kişi ile) biraz daha ucuz hostellerden; tercihinize göre okulunuza yakın mesafede bulunan bir tesis ayarlamalarda danışmanlarımız size her türlü kolaylığı sağlayacaktır.

Yurtdışı Sertifika ve Diploma Programı, Yararları;

Kısa süre 
Emsallerine göre çok daha kısa sürede yurtdışında sertifika ve diploma sahibi olma şansı tanıyan bu programlar ile ilgilediğiniz alanda uzmanlaşma ve kariyer yapma imkânı bulacaksınız.

İngilizce dil pratiği 
Eğitim aldığınız alanda uzmanlık kazanırken aynı zamanda yabancı dil becerinizi arttırma şansı bulacaksınız. 

Staj 
Pek çok yurtdışında sertifika ve diploma programı tarafından sunulan uygulamalı ve maaşlı staj programları sayesinde bir taraftan program maliyetlerini çalışarak geri kazanabilecek diğer taraftan tecrübe kazanarak CV'nize iş tecrübesi olarak yansıması ile iş hayatınızda avantajlar sağlayacaksınız.

Kariyer 
Yurtdışında sertifika veya diploma programlarını tamamlayarak alacağınız belge ile konunuzda uzman olduğunuzu ispatlayabilecek, eğitim süresi boyunca yabancı dil becerinizi ilerletecek, staj imkânı ile iş tecrübesi kazanacak, bu imkânların bir arada gelmesi ile iş hayatınızda hedeflediğiniz kariyere ulaşabileceksiniz. 

Yurtdışı Sertifika ve Diploma Programı, Ücretler;

Yurtdışında sertifika ve diploma programı'nın türüne, süresine ve eğitimin alınacak olduğu ülkeye göre farklılıklar gösteren ücretler ile ilgili detaylı bilgi için ücretsiz danışmanlık hizmeti veren danışmanlarımızı arayabilir veya dil okulu arama kısmından “Sertifika Diploma Kursları” seçeneğini kullanarak ulaşabilirsiniz.