"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

HAKKIMIZDA

Biz; Yurtdışında dil eğitimi alarak ve değişik alanlarda üniversite, sertifika programlarına katılarak okulları bizzat yerinde görerek tecrübeler edinen 2004 yılından bu yana yurtdışı eğitim sektöründe hizmet vermeye devam eden danışmanlarız.

Biz; önerdiğimiz okulları broşürlerden ve kataloglardan değil uzun süre yurtdışında bulunarak edindiğimiz deneyimlerimizle sizlere sunuyoruz.

Yaşanabilecek sorunları yerinde yaşayıp, bunlardan ders çıkaran, kurumların kalitelerini çok iyi öğrenerek edindiğimiz iş arkadaşlarımız ve dostlarımız sayesinde; en güvenilir ve mükemmel ortamı size sağlamak için EğitimNoktası'nda buluştuk.

Bu şirket oluşturulurken, elimizde neler olduğuna baktık ve şunu gördük; yurtdışında uzun seneler kalmış, üniversite veya dil okullarında eğitim almış, akademik kurslara katılmış, bizzat yerinde yurtdışında eğitim ile ilgili bütün tecrübeleri edinmiş, yaşayarak öğrenmiş ve bunun yanında sektörde uzun süre de çalışarak teknik ve pratik bilgileride edinmiş bir kadro. Geriye yapmamız gereken tek şeyin ise biraraya gelerek bildiğimiz ve zevk aldığımız bu işte söz sahibi olmak ve edindiklerimizi sizlerle paylaşmak olduğunu düşündük.

Yurtdışında aldığımız eğitimler sırasında ve bulunduğumuz diğer zamanlarda birçok iş arkadaşı ve dostlara sahip olduk. Buralarda hayatımızı kolaylaştırabilecek bütün prosedürleri öğrendik. Dolayısıyla şu anda yurtdışına eğitime gönderdiğimiz bütün insanların en doğru ve güvenilir seçimi yapabilmelerini sağlamak için EğitimNoktası'nda buluştuk.

Şu anda ise, herhangi bir vize engeline rastlamadan, yurtdışında devamlı bağlantıda olduğumuz lokal danışmanlarımız sayesinde ve ücretsiz olarak verdiğimiz telefon kartı, uluslararası öğrenci kartı, indirimli uçak biletleri(bazı ülkelere ücretsiz olarak uçak bileti de verebilmekteyiz) gibi hizmetlerimizle sizlere en kaliteli eğitimi alabileceğiniz ülke ve üniversiteleri seçecek olan en güvenilir noktada EğitimNoktası'ndayız.

Şimdi bütün bu olanaklarımızı sizlerle paylaşmak ve hayatınıza yön verebilecek olan belkide en önemli noktada, EğitimNoktası'nda sizleride aramızda görmek ve yeni ufuklara beraber açılmak istiyoruz.

 

EğitimNoktası Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak İstanbul ve Eskişehir ofislerimizde sizlere hizmet sunmaktayız.

Merkez: İsmet İnönü-1 Cad. No: 62/11 Eskişehir +90 222 230 6898

 • Yurtdışında bizzat eğitim almış, ülkelerin ve okulların sunduğu olanakları yaşayarak görmüş konularında uzman ve tecrübeli güven veren danışmanlar,
 • IALC, Quality English gibi uluslararası kalite kurumlarına üyelik,
 • Bağlı oldukları devlet ve denetçi dernekler tarafından akredite edilen seçkin okullar,
 • Her konuda hizmet alabileceğiniz lokal danışmanlar,
 • %99 oranında vize başarısı,
 • Kayıt öncesi ve sonrası ÜCRETSİZ danışmanlık,
 • İnanılmaz fiyat avantajları,
 • Ücretsiz ISIC uluslararası öğrenci kartı hizmeti,
 • Ücretsiz telefon kartı hizmeti,
 • Ücretsiz veya indirimli uçak biletleri,
 • Konaklama ve havaalanı karşılama hizmetleri,
 • Ve daha fazlası için EğitimNoktası yurtdışı eğitim danışmanlığı 'nda buluştuk.
 • Yurtdışında eğitim almanın en avantajlı faktörü yabancı dil öğrenmektir.
 • Yurtdışında eğitim almak farklı ülkelere seyahat etme olanağı sunar: Hafta sonları ve okul tatillerinde kaldığınız ülkeyi veya çevredeki yerleşim yerlerini keşfedebilirsiniz.
 • Yurtdışında bir üniversiteden mezun olmak, iş ararken sizi bir adım öne geçirir: Birçok şirket, işe alımlarında yurtdışında eğitim almış kişileri tercih etmektedir.
 • Farklı ülkelerden edindiğiniz dostluklar neticesinde değişik kültürler tanıyıp vizyonunuzu geliştirme şansına sahip olursunuz.
 • Yurtdışında eğitim almak bakış açınızı geliştirir: Yurtdışında eğitim süresi içerisinde karşılaşacağınız farklı kültürler, farklı yaşam tarzları, gelenekler, yeni insanlar, değişik fikirler bir süre sonra size farklı bir bakış açısı kazandıracaktır.
 • Yeni bir ülke ve dünyaca ünlü birçok güzel yer tanıma fırsatınız olur.
 • Yurtdışında dil eğitimi, ileride ihtiyacınızın olabileceği dil testlerinde (TOEFL, IELTS, Cambridge vb) başarılı sonuçlar elde etmenize de yardımcı olur.

Yabancı dil öğrenmenin kaçınılmaz olduğu günümüzde; Lisan eğitiminizi en uygun ve kalıcı şekilde gerçekleştirebilmemiz ve daha fazlası için sizi EğitimNoktası Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı‘na bekliyoruz.

Akreditasyon; Okullara doğrudan ödeme imkanı sağlayan yetkili resmi temsilcilik ile IALC ve Quality English gibi uluslarası kalite ve güvence derneklerine üye olunması.

Tecrübe; Yabancı dil öğrenmenin kaçınılmaz olduğu günümüzde; Lisan eğitiminizi en uygun ve kalıcı şekilde gerçekleştirebilmemiz ve daha fazlası için EğitimNoktası yurtdışı eğitim danışmanlığı 'nda buluştuk.

Güven; Bizzat eğitim alacağınız veya çalışacağınız ülkelerde eğitim almış, çalışmış ve yaşamış kadromuz size varsayımlar ile veya kulaktan duyma bilgiler ile değil gerçek deneyimler ile sadece gerçekleri ve olacakları anlatarak size en güvenli danışmanlık hizmetini vermektedir.

Ücretsiz Danışmanlık; Dil okulu seçiminizden konaklama seçiminize, kayıt işleminizden vize işlemlerine danışmanlık hizmetlerimiz ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

Vize Başarısı; Sayısız defa yurtdışına giriş ve çıkış yapan ekibimizin birebir yaşadıkları deneyimler ıle uzun yıllar bu sektörde oluşumuzdan ötürü sayısız öğrenci ve çalışma programı adaylarının vize işlemlerinde karşılaştıklarımız ve yaşadıklarımız bizleri bu konuda %99 vize alma başarısını kazandırdı.Bu başarıyı sizinle paylaşabilmek için EğitimNoktası'nda buluştuk.

En Doğru Okullar Ve Programlar; Eğitim planlarınıza uygun yapıda tek bir dil okulu yerine farklı bölge ve konumlarda akredite edilen kaliteli okulları size sunuyor, size en uygun okul ve ülke seçimini yapmanızda yardımcı oluyoruz.

ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı; Sizlere yurtiçinde ve yurtdışında öğrenci hakları kazandırarak öğrenci indirimlerinden yararlanma hakkı veren aynı zamanda sadece kart kullanıcılara özel olan dünya da 55.000 noktadan fazla yerde indirim imkanı sunan ISIC uluslararası kartını ücretsiz olarak veriyoruz.

Yakınlarınız ile İletişim Kolaylığı; Sizlere özellikle yurtdışına çıkış yaptığınız ilk günlerde zorlanmadan ve gecikmeden aileniz ve yakınlarınız ile iletişim kurma ihtiyacınızı sorunsuz bir şekilde karşılamanız için normal telefon ücretlerine nazaran çok düşük ücretlerle kaliteli konuşma olanağı sağlayan telefon kartı hediye ediyoruz. Artık aileniz ve yakınlarınızla ücretini düşünmeden uzun süre konuşmanızı sağlayacak telefon kartı hizmetine sahipsiniz.

Dil Okulu Fiyatları     ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı     Dil Okulu Fırsatları     Hemen Online Başvuru