"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

BELL LONDRA

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

BELL LONDRA

 

..İndirim Fırsatı..

  8 hafta 15 Ders     2.680£

  8 hafta 20 Ders     3.120£

12 hafta 15 Ders     3.660£

12 hafta 20 Ders     4.320£

24 hafta 15 Ders     6.120£

24 hafta 20 Ders     7.560£

36 hafta 15 Ders     9.180£

36 hafta 20 Ders   11.340£

 

Önemli Notlar

Konum

:

Londra

Diğer Lokasyonlar

:

Cambridge

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

60 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 14 kişi

Sınıf Sayısı

:

12 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

16 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınava Hazırlık(IELTS, CAE, TOEFL), İş İngilizcesi, Üniversite Hazırlık

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

ISI, British Council, English UK

Sınav Merkezi

:

Akıllı Tahta Sistemi

:

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

 

Genel Bilgi

Konum; Londra'nın tarihi binlerce yıl öncesine uzanır ve şehirde birçok dünya mirası bölgesi bulunmaktadır. Westminster Sarayı, Westminster Abbey, Londra Kulesi, Maritime Greenwich ve Kraliyet Botanik Bahçeleri bunlardan bazılarıdır. Dünyaca ünlü Tate Modern, National Gallery ve Victoria Albert Museum, British Museum’u ziyaret etmek ücretsizdir. Londra'nın yaklaşık üçte biri parklara ve açık alanlara ayrılmıştır. Aynı zamanda dünyanın en popüler alışveriş şehirlerinden biridir. Bankside'ın canlı bölgesinde Thames Nehri'ne yakın bir konumda yer alan Bell London, Londra'da inşa edilen kendi kampüsünün merkezinde yer almaktadır. Bankside, Southwark Katedrali, The Shard ve Borough Market gibi ikonik mekanların yanı sıra kafe ve restoranlarla dolu Londra'nın en heyecan verici ve tarihi bölgelerinden biridir. St Paul Katedrali'nin ünlü kubbesi nehrin karşısında görülebilir ve Millennium Köprüsü'nden geçilerek ulaşılabilir. Bell Londra, London Bridge Metro İstasyonu'na 8 dakikalık yürüme mesafesindedir. Bell English Londra, Tate Modern, Shakespeare's Globe, St Paul's Cathedral ve The Shard gibi ikonik yapıların arasında yer alması yanı sıra kapısının önündeki kafeler, restoranlar ve bağımsız yemek mekanlarıyla okul, ihtiyacınız olan her şeyle hatta daha fazlasıyla çevrilidir.  

Neden Bell English Londra; Bell English, Cambridge Üniversitesi mezunu Frank Bell tarafından dil sevgisi ve güçlü bir vizyonla 1955 yılında Cambridge'de kurulmuştur. Bell London bir okuldan çok daha fazlasıdır. Bizler, eğitiminizi ve bireysel iletişimi en önemli önceliğimiz olarak gören, birbirine sıkı sıkıya bağlı ve dost canlısı bir topluluğuz. Bell her ne kadar 'büyük' düşünse de - dünya çapında eğitim programları sunma konusunda mükemmel bir geçmişe sahip olsa da - 'küçük' olana da odaklanabiliyoruz. Küçük sınıflarımız ve aile benzeri topluluğumuz, öğrencilerimizi birey olarak tanıyabilmemizi ve her birini beklentilerini başarmak ve aşmak için teşvik edebilmemizi sağlıyor. Ücretsiz sosyal programımız - Language in Action - ve haftada en az bir Etkili İngilizce dersini şehrin kendisine dahil ederek - Londra'yı kendi sınıfları haline getirerek öğrencileri her yerde öğrenmeye ve gerçek yaşam ortamlarında pratik yapmaya aktif olarak teşvik ediyoruz. İngiltere’de önde gelen prestijli bir İngilizce dil okulu olarak amacımız, uluslararası öğrencilerin hayallerine ulaşmalarına ve öğrenme isteklerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak olmuştur ve her zaman da öyle olacaktır. Bizimle hangi kursta eğitim alırsanız alın, Bell'de geçirdiğiniz süre boyunca iyi bir şekilde destekleneceğinizden emin olabilirsiniz. Öğrenciler, tümü en yeni dokunmatik ekranlı interaktif beyaz tahtalara sahip klimalı sınıflarda yer alan küçük sınıflardan yararlanır. Geniş öğrenme ve sosyal alanımız, öğrenci bilgisayarları, geniş ekran TV, sıcak ve soğuk içecek makineleri ve kafeterya gibi olanaklar bulunur. Öğrenciler Bell öğrenim materyalleri, kitaplar (kurgu, kurgu dışı ve sesli), sözlükler ve DVD'ler dahil olmak üzere çeşitli kaynaklara erişebilirler. Kaynaklar dil seviyesine göre renk kodludur ve iş öğrenme materyalleri için özel bir bölüm bulunmaktadır. Öğrenciler ayrıca ücretsiz baskı, tarama, fotokopi ve hızlı Wi-Fi erişimine sahiptir. Öğrenci hizmetleri ekibimiz, öğrencilerin kaldıkları süre boyunca ihtiyaç duydukları her konuda yardımcı olmak için buradadır. 

KonaklamaÖğrencilere, paylaşımlı daire ve yurt tipi konaklama hizmeti verilmektedir. Paylaşımlı daireler ve yurtlar, farklı seçenekler şeklinde sunulmaktadır. Daire ve yurtlar, tercihlerinize göre metro veya yürüme mesafesinde olabilmektedirler.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR