"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

GV MALTA

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

GV MALTA

» Güneşi, yüzmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı seviyorsanız, Akdeniz'in göbeğindeki Malta Adası İngilizce öğrenmek ve mükemmel bir tatil için ideal bir yerdir.

» Türkiye'de yurt dışı İngilizce eğitimi ve mükemmel bir tatil için yapacağınız araştırmalarda en basta önerdikleri ülke Malta olmaktadır. Yaz ayları boyunca, dünyanın her yerinden, öğrenciler, İngilizce öğrenmek ve bu harika tatil atmosferini yaşamak için Malta'ya gelirler. Akdeniz iklimi, pırıl pırıl cennet denizi, harika kafeteryaları ve alışveriş merkezleri, öğrenciler ve tatilciler için organize edilmiş parti ve diskoları, renkli bir gece hayatıyla Malta'nın herkese sunacağı bir şeyleri vardır. Maltalılar trafiği sol şeritten izler ve ünlü İngiliz kahvaltısıyla araları iyidir. İngilizce, adanın iki resmi dilinden bir tanesidir ve ana gazeteler İngilizce basılır.

» Birçok ülkenin egemenliği altına girmiş olan Malta Arap, İtalyan, İspanyol ve tabii ki İngilizlerden oldukça etkilenmiştir. Örneğin; Arabayı sol şeritte (İngiltere ve Kıbrıs da) kullanıyorlar ve öğlen vakitleri 'Siesta' yapıyorlar. Maltalılar çok toleranslı, sıcakkanlı, hoşgörülü ayrıca tüm kültürlülere karşı ilgili ve saygılılardır. Dünya'nın en Katolik ülkelerinden biri sayılan Malta'nın nerdeyse her metrekaresine bir kilise düşmektedir. Başka hiçbir yerde bu kadar fazla dini tatil yapılmamaktadır. 

» Malta'nın Parlamento binası olarak kullandıkları Valetta'daki "Grandmaster's Palace" görülmeye değerdir. 6000 yıllık medeniyetin beşiği olan Malta müze severler için harika müzeleri barındırır. Birçok müze bulabileceğiniz Malta'da çeşitli dönemlere ait harika arkeolojik ve kültürel eserler bulabilirsiniz.

» 1999 yılında Malta’da sakin bir sokaktaki Malta Villasında kurulan okul gece hayatının yoğun olduğu  St. Paul’s Bay’e 15 dakika yürüme mesafesinde ve denizden sadece 150 metre uzaklıkta bulunmaktadır. 125 öğrenci kapasiteli GV Malta English Centre Dil Okulu bünyesindeki sınıfların tamamı aydınlık ve tamamı klimalıdır. Ayrıca tüm sınıflarda akıllı tahta bulunmaktadır. Öğrencilerine bir aile sıcaklığı sunan GV Malta English Centre Dil Okulunda, bilgisayar odası, internet ve e-mail erişimi, okuma odası, kafeterya ve Malta’nın mükemmel manzarasını seyretmek için büyük bir teras öğrencilerin hizmetine sunulmuştur. Sınıflar maksimum 14 kişiliktir. Her ders 45 dakikadır ve kursların başlama günü Pazartesi’dir.

» GV Malta, aile yanı konaklama alternatiflerine ek olarak daha özgür ve bağımsız bir ortamda konaklamak isteyen öğrenciler için konforlu öğrenci apartları ve otelde konaklama imkanı sunmaktadır. GV Malta öğrenci yurtlarında özellikle yaz aylarında yer bulabilmek için en az birkaç ay öncesinden rezervasyon yaptırmak gerekmektedir.

» St Paul’s Bay Malta adasının kuzeyinde kalabalık şehirlerden uzakta yeşil bir alanda bulunmaktadır. Buna rağmen adanın diğer kısımlarına ulaşım çok rahattır.

» Boş zamanlarınızda şehir turu ve özel rehber eşliğindeki turlar, sahil turları, dalış, yelkencilik, yat turu, paint ball, go-karting, binicilik ve çeşitli spor aktiviteleri gibi organizasyonlarla adayı keşfetmeniz ve yeni arkadaşlar edinmeniz için okulun aktivite ekibi size rehberlik etmektedir.

MALTA'DAKİ OKULLAR