"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

LSI BRISBANE

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

LSI BRISBANE

 

..İndirim Fırsatı..

..Çalışma İzinli Dil Eğitimi..

12 hafta “20 Ders”

  3.600AUD

24 hafta “24 Ders”

  7.968AUD

25 hafta “24 Ders”

  8.300AUD

36 hafta “24 Ders”

11.952AUD

 

Önemli Notlar

Konum

:

Brisbane

Diğer Lokasyonlar

:

- - -

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

50 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 16 kişi

Sınıf Sayısı

:

6 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

16 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınava Hazırlık(IELTS, CAE, TOEFL), İş İngilizcesi, Üniversite Hazırlık

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

NEAS, Cambridge English, British Council

Sınav Merkezi

:

Akıllı Tahta Sistemi

:

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

X

 

Genel Bilgi

Konum; LSI okulunun şubelerinden biri, muhteşem iklimi ve doğal güzellikleriyle Avustralya'nın "Gün Işığı Şehri" olarak bilinen Brisbane’de eğitim vermektedir. Brisbane, kendilerini dışarı atıp muhteşem ikliminin tadını çıkartmak isteyen Avustralyalılar sayesinde oldukça dinamik bir şehir özelliği göstermektedir. Öğrenciler, Brisbane botanik bahçelerinde dinlenebilir, Forest parkı ya da Lone Pine Koala Tapınağı’nı gezebilir ya da su sporları Kangaroo Point ve Story Bridge Adventure Climb’da kaya tırmanışı gibi maceralı açık hava aktiviteleri yapabilirler. Brisbane, Avustralya'da İngilizce öğrenmek için ideal bir şehirdir. Baş döndürücü plajlara ve görülmeye değer kırsal bölgelere kolay erişim imkânı sağlayan güneşli kent, iş, eğlence ve kültür açısından da çok gelişmiştir. Bu uluslararası şehrin en önemli merkezlerinden birinde yer alan LSI Brisbane, Queensland eyaletinin bu en büyük şehrinin sunabileceği tüm mağaza, restoran ve eğlence yerlerine kolay yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. LSI Brisbane Dil Okulu, şehrin tam kalbinde, ulaşım hizmetlerine, restoranlara ve mağazalara yakın tarihî bir binada yer almaktadır. En kaliteli ürünlerle dolu Queen Street Alışveriş Merkezi, nehir kenarındaki Botanik Bahçeleri ve finans ve ticaret bölgeleri kolaylıkla erişilebilecek uzaklıktadır.

Neden LSI Brisbane; Avustralya, İngilizce öğrenmek için ideal bir yerdir. Harika bir iklimde, stresten uzak bir yaşam tarzı içinde, hem büyük şehrin imkanlarına hem de plaj keyfine erişebileceğiniz bir konumda olmak istiyorsanız sizin için en doğru tercih Avustralya’dır. LSI'ın Avustralya'daki dil okulu, Queensland'in en büyük kenti Brisbane'ın merkezinde yer almaktadır. Dost canlısı, güneşli ve kozmopolit bir kent olan Brisbane, öğrencilere bir uluslararası şehrin sunabileceği tüm kültür ve olanakları sunmakta, görülmeye değer plajlardan da sadece bir saat uzaklıkta bulunmaktadır. Okul, deneyimli öğretmenleri, personeli ve öğrencilere sunduğu mükemmel imkanlarla gurur duymaktadır. LSI Dil Okulunda eğitim gören tüm öğrenciler, Avustralya'daki İngilizce kurslarını; müzelerden sanat galerilerine, pikniklerden plaj sporlarına kadar bu nefes kesici ülkede zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlayacak heyecan verici ve geniş kapsamlı sosyal programıyla zenginleştirebilirler.

KonaklamaÖğrencilere, öğrenci evleri ve aile yanı konaklama hizmeti verilmektedir. Aile yanında konaklamalar, özenle seçilir ve öğrencilere Avustralya kültürü hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı sunar. Aile evlerine genellikle, toplu taşıma araçları ile 45 dakikada ulaşılabilmektedir. Aile ile yaşamak, bir öğrenciye akşamları Avustralya aileleriyle birlikte İngilizce pratik yapma fırsatı verir ve öğrencilerin kendi milletlerinden öğrencilerle iletişimini azaltır. Öğrenci evleri, okula 15 dakika yürüme mesafesindedir. Bu seçenek, temiz ve temel bir konaklama arayan bağımsızlık isteyen öğrenciler için daha uygundur. Öğrenciler dilerse, otellerde veya kiralık evlerde de konaklayabilirler.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

AVUSTRALYA'DAKİ OKULLAR