" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE

ŞEHİR

OKUL

PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

IH - DUBLIN

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

IH - DUBLIN

» Dublin’i ziyaret eden hemen herkesi ilk çarpan şey Liffey Nehri’nin halicinde geniş bir körfezi kucaklamak için uzanan tepelerle çevrili olan konumudur. Nüfusu yaklaşık yarım milyon olan Dublin, İrlanda’nın en büyük şehri ve başkentidir. Bu yüzden her yıl sayısız turist tarafından ziyaret edilmektedir. Bunun en büyük sebebi ise şehrin doğa harikası parkları ve yemyeşil arazileridir. Aynı zamanda şehrin mimari yapıları ve yıl boyunca düzenlenen festivalleri de turistler tarafından ilgi görmektedir.

» International House-Dublin World Organization, dünya genelinde 50 ‘den fazla ülkede 140’tan fazla yabancı dil eğitim merkezini bir araya getiren uluslararası dil okulları ağıdır. International House 1953 yılından günümüze hizmet kadar vermekte olup, IH World Organizationun kurucu üyeleri arasında seçkin bir yere sahiptir.

IH Dublin Dil Okulları; Vietnam’dan Çin’e, Polonya’dan Ukrayna’ya, Rusya’dan Portekiz’e, Meksika’dan Çek Cumhuriyeti’ne kadar çok geniş bir coğrafyada konumlanmıştır.

» International House Dublin 1953 yılından itibaren dil eğitimi vermekte olan, International House’un 154 merkezinden biridir. Okul, İrlanda eğitim bakanlığı tarafından onaylanmıştır. International House Dublin okul binası İrlanda’nın en prestijli caddelerinden biri olan Dawson’da yer alır. Ayrıca International House Dublin Dil Okulunun tam karşısında bulunan Trinity College’da (University of Dublin) bu bölgededir. International House Dublin Dil Okulunda, kütüphane, bilgisayar odası ve öğrencilerin yiyecek içecek satın alabilecekleri geniş bir yemekhane mevcuttur.

» International House Dublin’de Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS Hazırlık, Cambridge Hazırlık ve Teacher Training programları verilmektedir. Genel İngilizce kurslarına her seviyeden öğrenci katılabilmektedir. Başlangıç üstü (Elementary) seviyesindeki öğrenciler için kurs, her Pazartesi başlamaktadır. Başlangıç seviyesindeki (Beginner) öğrenciler için kurs başlangıç tarihleri her ayın ilk Pazartesi günüdür. International House Dublin Dil Okulunda genel İngilizce kurslarında maksimum sınıf mevcudu 14’tür. IELTS Hazırlık kursu için minimum dil seviyesi orta-üstü (Upper-Intermediate) olarak belirlenmiştir. Bu programda öğrenciler haftada 20 saat Genel İngilizce, 10 saat IELTS sınav hazırlık derslerine katılmaktadır. Kurs başlangıç tarihleri Aralık ve Ocak ayları hariç her ayın ilk Pazartesi günüdür.

» International House Dublin Dil Okulu, öğrencilerin ders sonrasında da beraber vakit geçirebilmeleri için çeşitli sosyal ve kültürel aktiviteler düzenlemektedir. Aktivite programları belirli aralıklarla okul tarafından yenilenmektedir.

» International House Dublin, öğrencilerine aile yanı, paylaşımlı apartman dairesi, studio daire, öğrenci yurdu ve otel gibi konaklama imkanları sunmaktadır. Geleneksel İrlanda hayatını daha yakından tanımak isteyen öğrenciler aile yanında konaklamayı tercih etmektedir. Ailelerin her biri okula toplu taşıma araçlarıyla ortalama 30-50 dk uzaklıkta yer almaktadır. Aile yanında kalacak öğrenciler tek kişilik odada, kahvaltı ve akşam yemeği dahil olarak konaklamaktadır. Hafta sonları öğle yemeği de verilmektedir. Studio daire konaklaması Ranelagh bölgesinde yer alır. Bu konaklamanın International House Dublin Dil Okuluna olan uzaklığı tramvayla yaklaşık 7 dakika, yürüyerek ise 30 dakikadır. Tüm dairelerde özel banyo, mutfak ve oturma alanı mevcuttur. Ayrıca her dairede internet erişimi ve televizyonda bulunmaktadır. Bir diğer konaklama seçeneği olan paylaşımlı apartman daireleri ise okula yaklaşık 15 dakika yürüme mesafesinde yer alır. Her dairede 4 ayrı tek kişilik oda, 2 ayrı banyo, donanımlı bir mutfak, ortak alan ve televizyon bulunmaktadır.

İRLANDA'DAKİ OKULLAR