"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

LEXIS SUNSHINE COAST

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

LEXIS SUNSHINE COAST

 

..İndirim Fırsatı..

..Çalışma İzinli Dil Eğitimi..

12 hafta “20 Ders”

  3.180AUD

24 hafta “20 Ders”

  6.360AUD

25 hafta “20 Ders”

  6.375AUD

36 hafta “20 Ders”

  9.180AUD

 

Önemli Notlar

Konum

:

Sunshine Coast

Diğer Lokasyonlar

:

Sydney, Brisbane, Byron Bay, Perth, Noosa

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

60 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 18 kişi

Sınıf Sayısı

:

18 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

18 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık (IELTS, Cambridge)

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

English Australia, Bildungsurlaub, Cambridge Assesment

Sınav Merkezi

:

Akıllı Tahta Sistemi

:

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

 

Genel Bilgi

Konum; Maroochydore, Sunshine Coast'un coğrafi ve ticari kalbidir. Queensland tatil destinasyonu, CBD yaşamının lükslerini rahat bir sahil kasabasının ambiyansı ile bir arada sunmaktadır. Pasifik Okyanusu ve Maroochy Nehri'nin etrafını saran Maroochydore, kıyıdaki en muhteşem sahil cennetlerinden bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Noosa Ulusal Parkı'na kadar uzanan uzun ve açık Maroochydore Plajı yüzücüler ve sörfçüler için mükemmel bir seçimdir. Güneyde Point Cartwright'a ve kuzeyde Mudjimba Adası'na doğru muhteşem manzaralar vardır. Nehir boyunca pastoral piknik ve durgun suda yüzme yerleri bulacaksınız. Balıkçılığı ve nehirde konum değiştiriyormuş gibi görünen gizemiyle ünlü uzun bir kum ve kaya oluşumu olan Pincushion Adası'na hayran olmamak mümkün değildir. Sunshine Coast, Avustralya'nın sunduğu şeylerin özünü vurgular; güneş ışığı, alışveriş, eğlence, göz kamaştırıcı plajlar ve birinci sınıf bir doğal çevre. Lexis Sunshine Coast, güzel Maroochy plajından sadece birkaç dakika uzaklıkta yer alır ve Avustralya'nın en çekici öğrenim ortamlarından biridir ve olağanüstü çalışma kaynakları, dinlenme tesisleri ve üç katlı kampüsümüzden büyüleyici manzaralar sunar.

Neden Lexis Sunshine Coast; İngilizce öğrenmenin öğrencilerimiz için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz, bu nedenle her öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli kurslar, seçmeli dersler, seminerler ve etkinlikler sunuyoruz ve yüksek nitelikli ve deneyimli öğretmenler sağlıyoruz. Ancak, öğrencilerin Avustralya'ya iyi vakit geçirmek, arkadaş edinmek, iş deneyimi kazanmak ve yerleri görmek için geldiklerini asla unutmuyoruz, bu yüzden gelin ve Avustralya'daki Lexis English ailesine katılın! Lexis Sunshine Coast, yılların sektör deneyimine sahip yüksek nitelikli eğitmenler tarafından özel olarak inşa edilmiş güzellik akademisi kampüsümüzde bir dizi güzellik kursu sunmaktadır. Maroochydore'un kalbinde yer alan, destekleyici bir öğrenme ortamında kişisel ve sıcak bir atmosfer sağlıyoruz. Öğrencilerimiz için mümkün olan en iyi deneyimi sağlama taahhüdümüzün bir parçası olarak özel bir öğrenci Destek ve seyahat masamız var. Çok çeşitli milletlerden kayıt yaptırıyoruz, böylece dünyanın dört bir yanından birçok yeni arkadaş edinebilirsiniz. Hafta içi öğleden sonra Rehberli Bağımsız Öğrenme dersleri, istihdam konusunda tavsiyeler veren bir iş atölyesi ve sörf dersleri, dağ yürüyüşü ve ayakta kürek sörfü gibi aktiviteler bulunmaktadır. Ayrıca nehirde gün batımı seyir partileri ve Avustralya'nın en iyi bilinen yerlerine günlük geziler ve gece gezileri içeren hafta sonu etkinlikleri de yapıyoruz. 

KonaklamaÖğrencilere, aile yanı konaklama ve paylaşımlı dairelerde, konaklama hizmetleri verilmektedir. Her bir ev konaklama koordinatörü tarafından düzenli olarak ziyaret edilmektedir, böylece kaliteli konaklama bulabilirsiniz. Öğrenci evleri ve aile yanı konaklama yerlerinin tümü okula ve plaja yürüme mesafesindedir. Lexis Sunshine Coast, Sunshine Plaza'nın birçok perakende ve konaklama mağazasında kolayca bulunabilen yarı zamanlı çalışma fırsatları, harika toplu taşıma bağlantıları ve okula kolay bir yürüyüş veya bisiklet yolculuğu mesafesinde çok sayıda uygun fiyatlı, yüksek kaliteli konaklama seçeneği sunan son teknoloji ürünü bir okuldur.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

AVUSTRALYA'DAKİ OKULLAR