"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

LEXIS BRISBANE

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

LEXIS BRISBANE

 

..İndirim Fırsatı..

..Çalışma İzinli Dil Eğitimi..

12 hafta “20 Ders”

  3.960AUD

24 hafta “20 Ders”

  7.920AUD

25 hafta “20 Ders”

  8.250AUD

36 hafta “20 Ders”

11.880AUD

 

Önemli Notlar

Konum

:

Brisbane

Diğer Lokasyonlar

:

Sydney, Perth, Noosa, Byron Bay, Sunshine Coast

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

60 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 18 kişi

Sınıf Sayısı

:

18 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

18 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık (IELTS, Cambridge)

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

English Australia, Bildungsurlaub, Cambridge Assesment

Sınav Merkezi

:

Akıllı Tahta Sistemi

:

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

 

Genel Bilgi

Konum; Lexis dil okulu, muhteşem iklimi ve doğal güzellikleriyle Avustralya'nın "Gün Işığı Şehri" olarak bilinen Brisbane’de eğitim vermektedir. Şehrin kalbinde yer alan Queen Street alışveriş merkezi, şık alışveriş galerileriyle gece gündüz renk ve hareketle dolup taşmaktadır. Nehrin karşısında yer alan South Bank Parklands, nehir kıyısındaki gezinti yolu ve şehir plajıyla hem ziyaretçiler hem de kent sakinleri için bir odak noktası haline gelmiştir. Brisbane, her alışveriş merkezinde, çatıda ve sokakta keşfedilmeyi bekleyen olağanüstü sürprizlere sahip heyecan verici bir yeni dünya şehridir - gerçek bir Öğrenci Şehri! Yıl boyunca sıcak, subtropikal bir iklime, muhteşem park alanlarına ve sıcakkanlı yerel halka sahip olan Brisbane, Avustralya'nın en öğrenci dostu şehirlerinden biridir. Lexis Brisbane, Brisbane şehir merkezinin kalbinde yer alır ve çatı katındaki terasımızdan Belediye Binası ve Brisbane silüetinin geniş manzarasına sahiptir. Kampüsün hemen dışındaki ulaşım bağlantıları, hem şehirde hem de banliyölerde konaklama imkanı ve ünlü Queen Street Mall alışveriş bölgesine sadece bir sokak uzaklıkta ve güzel Brisbane Nehri ve Southbank Parklands kıyılarına iki dakikalık yürüme mesafesinde olan Lexis Brisbane'de zamanınızı gerçekten en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Lexis'te, Brisbane'deki zamanınızı gerçekten en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz, Lexis'e yürüme mesafesinde alışveriş, restoran, çatı barları ve kulüpler sıkıntısı yoktur. Southbank, West End, Fortitude Valley ve New Farm gibi ünlü banliyölere yürüyerek, bisikletle veya toplu taşıma araçlarıyla kısa bir mesafede yer almaktadır.

Neden Lexis Brisbane; Lexis Brisbane, Brisbane'in en çok rağbet gören bölgesinde yer almaktadır ve birinci sınıf yüzeyler, mobilyalar ve bol miktarda doğal ışık ile öğrenci deneyimini en üst düzeye çıkarmak için mimari olarak tasarlanmıştır. Lexis'te, Brisbane'deki zamanınızı gerçekten en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz, Lexis'e yürüme mesafesinde alışveriş, restoran, çatı barları ve kulüpler sıkıntısı yoktur. Southbank, West End, Fortitude Valley ve New Farm gibi ünlü banliyölere yürüyerek, bisikletle veya toplu taşıma araçlarıyla kısa bir mesafede yer almaktadır. İki kattan oluşan Lexis'te 18 eğitim sınıfı ve öğrencilerin eğlenebileceği çok sayıda mola alanı bulunmaktadır. İngilizce öğrenmenin öğrencilerimiz için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz, bu nedenle her öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli kurslar, seçmeli dersler, seminerler ve etkinlikler sunuyoruz ve yüksek nitelikli ve deneyimli öğretmenler sağlıyoruz. Ancak, öğrencilerin Avustralya'ya iyi vakit geçirmek, arkadaş edinmek, iş deneyimi kazanmak ve bir yerleri görmek için geldiklerini asla unutmuyoruz, bu yüzden gelin ve Avustralya'daki Lexis ailesine katılın! Avustralya'nın en hızlı büyüyen başkentinin kalbinde yer alan destekleyici bir öğrenme ortamında kişisel ve sıcak bir atmosfer sağlıyoruz. Özel bir Öğrenci Destek masamız ve Açık Kapı politikamız var - bir ofis kapısı açıksa, öğrenciler içeri girebilir! Çok çeşitli milletlerden kayıt yaptırıyoruz, böylece dünyanın dört bir yanından birçok yeni arkadaş edinebilirsiniz. Hafta içi öğleden sonra seminerleri ve yemek pişirme, filmler ve geziler gibi etkinliklerin yanı sıra bazı tam gün ve gece gezilerini içeren bir Hafta Sonu Etkinlikleri Programı da bulunmaktadır. Rehberli Bağımsız Öğrenme (GIL) dersleri de verilmekte olup, GIL Kütüphanesi tüm farklı İngilizce seviyeleri için kitaplar veya Avustralyalı yazarlar tarafından yazılmış romanlar ödünç almanıza olanak sağlamaktadır. "Lexis Atölyesi" yarı zamanlı istihdam konusunda tavsiyelerde bulunacak ve çok dilli personel sadece kendi dilinizde konuşmanız gerektiğinde size yardımcı olacaktır.  

KonaklamaÖğrencilere, aile yanı konaklama ve paylaşımlı dairelerde, konaklama hizmetleri verilmektedir. Her bir ev konaklama koordinatörü tarafından düzenli olarak ziyaret edilmektedir, böylece kaliteli konaklama bulabilirsiniz. Konaklama tipine göre okula mesafeler değişkenlik göstermektedir. Öğrenci konaklama ortağı Student One, 5 dakikalık kısa bir yürüyüşle burayı Avustralya'nın birinci sınıf öğrenci şehri haline getirmektedir. Konaklama, ulaşım, vize sorunları, sağlık hizmetleri, yarı zamanlı işler ve çok daha fazlası hakkında tavsiye veren öğrenci destek masası bulunmaktadır.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

AVUSTRALYA'DAKİ OKULLAR