"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

Malta'da Yaz Okulu Programı Başvuru

yaz-okullari yaz-okullari yaz-okullari yaz-okullari yaz-okullari

 

» Malta'da Yaz Okulu Başvuru

Malta'da yaz okulu programları, gerçek anlamıyla dünyanın her bir yanından ve farklı kültürlerden oluşan gruplarla öğrencilere eğlenerek İngilizce eğitimi sunmaktadır.

Yaz kursları, her gün en az bir ücretsiz aktivite, haftalık yürüyüş ve gezinti turlarını içermektedir. Eğer sportifseniz ve spor yapmayı seviyorsanız sizin için sunacağımız fırsatlara inanamayacaksınız. Güzel ve sakin bir ortamda dinlenmek ve rahatlamak istiyorsanız bizim için oda problem değil.

Malta'da yaz okulu programları, İngilizcenizi geliştirmenin yanı sıra sizlere unutulamayacak bir yaz tatili fırsatı vermektedir.

Genç öğrencilerimizi kurs boyunca gerek sportif ve sosyal aktivitelerle gerekse İngilizce dersleri ve gezilerimizle onlara unutamayacakları bir yaz tatili yaşatıyoruz.

» Neden Malta?

 • Malta Türk öğrencilere ve ziyaretçilere vize konusunda sorun çıkartmaz.
 • Malta her geçen gün popülaritesi artan bir İngilizce öğrenim merkezidir.
 • Malta "İngiliz Uluslar Topluluğu" üyesidir.
 • Malta ziyaretçilerine Akdeniz konukseverliğinin yanı sıra Anglosaxon geleneğinin ve Avrupalı oluşun hoş bir harmanını sunmaktadır.

** Malta'da yaz okulu seçenekleri için bizi aramanız yeterlidir.

ESE Malta Yaz Okulu;

» Malta Adası;

Sicilya ve Kuzey Afrika'nın arasında bulunur. Malta Adaları, haklı nedenlerle güneş ve tarih adası olarak nitelendirilir. 6000 yıllık medeniyetin beşiği olan Malta'nın, her santimetrekaresinde yer alan tapınaklar ve abideler, bu medeniyetlere tanıklık etmektedir. Malta stratejik konumu sebebiyle tarih boyunca Fenikelilerden Romalılara; Araplardan Fransızlara, İspanyollara kadar birçok ülkenin egemenliği altına girmiştir. Malta'yı keşfetme sıra şimdi sizde!

1960 yılında bağımsızlığını ilan edene kadar İngilizler ülkenin hâkimiydiler. Bu süre boyunca Ada Halkı, İngiliz dili, kültürü ve eğitim sistemini benimsedi. Ülkede İngilizce ve Maltaca (Maltese) dilleri kullanılmaktadır. İngilizce, Malta'daki herkes tarafından günlük yaşamın her alanında yaygın olarak kullanılır. Birçok ülkenin egemenliği altına girmiş olan Malta, Arap, İtalyan, İspanyol ve tabi ki İngilizlerden oldukça etkilenmiştir. Örneğin; Arabayı sol şeritte kullanıyorlar ve öğlen vakitleri 'Siesta' yapıyorlar. Maltalılar çok toleranslı, sıcakkanlı, hoşgörülü ayrıca tüm kültürlere karşı ilgili ve saygılılardır.

Malta Eğitim Bakanlığınca onaylanmış ve FELTOM ile MSA tarafınca akredite edilmiş olan ESE Malta Yaz Okulu (European School of English), yıllardır dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri ağırlıyor. ESE Malta Yaz Okulu geçmişte olduğu gibi günümüzde de kaliteye önem vermesiyle bilinir. Yüksek standartlarımızla olduğu gibi, daima öğrencilerin yardımına hazır olan, profesyonel ve güler yüzlü çalışanlarımız ile de gurur duyuyoruz. Öğrencilere gösterdiğimiz bireysel ilgi ve alaka bizi özel kılandır. Biz öğrencilere, bizimle geçirdikleri tüm süre boyunca, kaliteli eğitim ve profesyonel destek vererek, hatırlanmaya değer bir deneyim yaşatıyoruz.

» ESE Malta Dil Okulu;

St.Julians şehrinde, eğlence merkezi Paceville semtinin gürültüsünden yeterince uzak ama kafeteryalara, restoranlara, casino, sinema ve diğer atraksiyonlara ve de denize oldukça yakın olan mükemmel bir konumdadır. ESE Malta Yaz Okulu tümüyle klimalıdır ve ücretsiz wi-fi servisi sunar.

ESE Malta Dil Okulu e-Öğrenim sizin online eğitim kaynaklarına ve okul cemiyetine açılan portalınızdır. Kayıt olduğunuz andan başlayıp ESE Malta Yaz Okulu'ndaki kursunuzun bitiminden 3 ay sonrasına kadar online derslerimize erişebilirsiniz. Malta' ya daha varmadan online Seviye Belirleme Testine katılarak, size özel eğitim planını görür ve öğrenmeye ivedilikle başlayabilirsiniz.

» Kimler katılabilir?

Yaz tatillerini her zamankinden farklı bir şekilde geçirmek isteyen 10 - 18 yaşları arasındaki gençlerin katılabileceği; bir yandan İngilizce öğretmeyi, diğer yandan da arkadaşlık ve paylaşım becerilerini geliştirmeyi, farklı kültürleri tanıtmayı, gençlerin vizyonlarını genişletmeyi ve özgüvenlerini artırmayı amaçlayan eğlenceli bir yaz okulu programıdır.

» Kurs Ücretine Dâhil Olanlar:

 • Özel sağlık sigortası..
 • Okul kayıt ücretleri..
 • Havaalanı karşılama ve uğurlama..
 • Program boyunca konaklama..
 • Haftada 20 ders İngilizce kursu..
 • Hoş geldin partisi ve oryantasyon..
 • Seviye tespit ve gelişim sınavları..
 • Spor ve aktivite programları..
 • Sürekli eğitim ve faaliyet gözetimi..
 • Geziler..(haftada bir tam bir de yarım gün gezi)
 • Çamaşırhane ve okul bankası hizmetleri..
 • 24 saat gözetim ve denetim..
 • Kurs bitirme Sertifikası..

**Fiyatlara uçak bileti ve vize masrafları dâhil değildir.

» Faaliyetler:

 • Haftalık sporsal aktiviteler; Voleybol, basketbol, futbol, yüzme, badminton, masa tenisi vb..
 • Haftada 1 yarım gün gezi..
 • Haftada 1 tam gün gezi..
 • Akşam aktiviteleri; Spor, sosyal oyunlar, konsol oyunları, sinema günleri, eğlence parkı ve disko..
 • Boş zamanlarda dahi öğretmenler tarafından süpervizyon..

» Şartlar:

Kayıt esnasında tüm ücretler peşin alınmaktadır.