"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

Green Card - Yeşil Kart - Amerika Başvuru

 

EğitimNoktası yurtdışı eğitim danışmanlığı ... 
… 2004'ten bu yana güvenle ...

 

» Amerika Birleşik Devletleri, Göçmenlik Politikaları gereği her yıl düzenli olarak belirli ülkelerden çekiliş ile göçmen kabul etmektedir. Amerika Birleşik Devletleri'ne az sayıda göçmen veren ülke vatandaşlarının katıldıkları Green Card Amerika çekilişi sonucunda her yıl tüm dünyadan 55.000 kişiye Amerika'da oturma ve çalışma izni verilir. Sizin de bu fırsattan faydalanmanızı ve hayallerinizin peşinden koşmanızı sağlamak için EğitimNoktası'nda buluştuk..

 

Son başvuru tarihi 7 Kasım!

Sizde Amerika'da yaşama ve çalışma fırsatlarından yararlanmak için acele ediniz..

 

» » »  Green Card Online Başvuru Formu  » » »

Green Card Amerika (Yeşil Kart Amerika) Nedir?

» Amerika Birleşik Devletleri, Amerika'nın nüfusunu istenilen düzeyde tutabilmek için hazırladığı Göçmenlik Politikaları ile Amerika'ya hiç göç vermeyen veya az sayıda göç veren belirli ülkeler arasından her yıl düzenli olarak yaptığı çekilişler ile 55.000 kişiye çekilişle "göçmen" statüsü vererek "Daimi Oturma İzni" ya da diğer bir deyişle "Green Card" alma hakkı tanımaktadır.

» Green Card Amerika çekilişine katılan her bir ülke için çekiliş ile alınacak adaylara sınırlama getirilmiştir. Buna göre ülke başına en fazla 3.850 kişi çekilişi kazanabilmektedir ve başvuru yapacak olan adayların en az lise mezunu veya uzmanlık isteyen bir iş kolunda en az 2 yıl iş deneyimine sahip olmaları zorunluluğu getirilmiştir. Adaylarda herhangi bir yaş sınırı, maddi yeterlilik veya İngilizce bilmek şartı aranmamaktadır.

» Yapılan çekiliş sonucunda kazanmış olmak, hemen Green Card alınabileceği anlamına gelmiyor. Buna göre çekiliş sonucunda vize verilecek olan toplam kişi sayısından daha fazla kişiye çekilişi kazandıkları duyuruluyor. İşlemlerini hatasız, eksiksiz ve zamanında gerçekleştiren ve Amerika tarafından vize verilmesinde sakınca görülmeyen adaylara, Amerika'da süresiz oturma ve çalışma izni sağlayan "Daimi Oturma İzni" (Permanent Resident) belgesi yani bilinen adı ile Green Card verilir.

Green Card Amerika (Yeşil Kart Amerika) Başvuru ve Ücretler?

Ücretler 
250TL KDV dahil. (4 kişi ve üzeri sayıda toplu başvurularda %40 indirim.)

Belgeler 
Her başvuru sahibi için 1 adet biyometric resim (600x600px) ve nüfus kayıt örneği. (Evli ve çocukları olanlar eş ve çocuklar içinde fotoğraf eklemelidirler.)

Posta kodu dahil şekilde açık iletişim adresi, email ve telefon numaranız..

Kart Başvuru 
Green Card çekilişi başvurusu için ofislerimize şahsi başvuru yapabileceğiniz gibi Green Card Başvuru Formumuzu doldurarak online başvuruda yapabilirsiniz. 

»» EğitimNoktası ile yapacağınız başvurularda, başvuruyu takip eden 2 hafta içerisinde elektronik posta ile başvurunuzun onay sayfa görüntüsü yollanır.

Neden EğitimNoktası?

» Başvurunuz konu hakkında tecrübeli danışmanlarımız tarafından titizlikle yapılacaktır. Unutmayın başvuru esnasında yapılacak olan en küçük bir hata bile başvurunuzun iptaline yol açacaktır.

» Adayların fotoğrafları dijital ortamda istenilen boyut ve özelliklere EğitimNoktası danışmanları tarafından dönüştürülerek başvuru gerçekleştirilecektir.

» Başvuru ekranı onay sayfasının görüntüsünü e-mail adresinize gönderilecektir.

» Sorularınız için danışmanlarımızdan Ücretsiz danışmanlık hizmeti alacaksınız.

» EğitimNoktası 2004’ten bu yana tecrübesiyle ve güvenle yanınızda olmaya devam etmektedir..