"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

ISIC Uluslararası İndirimli Öğrenci Kartı

 

» ISIC Uluslararası İndirimli Öğrenci Kartı (International Student Identity Card), WYSETC (World Youth Student Education Travel Confederation) tarafından, 120 ülkede, 5.000 satış noktasında öğrencilere ulaştırılan, dünyanın tek uluslararası geçerliliği olan öğrenci kartıdır. Her sene yaklaşık 5 milyon öğrenci ISIC uluslararası indirimli öğrenci kartı sahibi olmaktadır. İlk kez 1956 yılında sunulmuş olan ISIC Uluslararası İndirimli Öğrenci Kartı bugün tüm dünyaca tanınmış ve UNESCO , Avrupa Birliği Kültür Ofisi ve bir çok ülke eğitim ve kültür bakanlıkları tarafından desteklenmekte ve tavsiye edilmektedir.

» Türkiye'de nasıl öğrenci kartı sayesinde pek çok yerde indirimli tariflerden yararlanma ve pek çok etkinliğe katılma hakkını kazanıyorsanız; yurtdışında eğitim alacağınız dönemde de bu haklardan yararlanabilmek için ISIC uluslararası indirimli öğrenci kartı 'na ihtiyacınız olacaktır. Başvurmak için vakit kaybetmeyin.

 

ISIC Uluslararası İndirimli Öğrenci Kartı 
Work and Travel Amerika, Work and Study Kanada, Study and Work İrlanda, Work and Study Dubai, Yurtdışında Üniversite, Erasmus, Interrail, Dil Okulu gibi yurtdışı eğitim programlarına katılacak öğrencilere

EğitimNoktası Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak özellikle öneririz..

"EgitimNoktasi" indirim kodu ile kartınızı alabilmek için;

» » »  ISIC Kart Online Başvuru » » »

 

ISIC ÖĞRENCİ KARTI AYRINTILI İNDİRİM NOKTALARI

ISIC Uluslararası İndirimli Öğrenci Kartı, Yararlar;

 • ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı , dünyanın 120 ülkesinde ulaşım, konaklama , müzeler başta olmak üzere her alanda 50.000'den fazla noktada indirimler sunmaktadır. Türkiye'de 300 adet indirim noktası bulunmakta, indirim noktalarımız her geçen gün artmaktadır.
 • ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı sahipleri, gittikleri ülkelerde öğrenci olarak kabul edilmekte ve o ülkede öğrencilere sunulan her indirimden yararlanabilmektedirler.
 • AB ülkelerinde bir çok müze ve indirim noktasında, sadece AB öğrencileri öğrenci indiriminden yararlanabilirken, diğer ülke öğrencileri ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı sahibi ise öğrenci indiriminden yararlanabilmektedirler.
 • Microsoft, Dream Spark programı ile ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı sahiplerine bir çok programını ücretsiz indirme olanağı sunmaktadır. Online olarak sunulan bu indirim ile ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı kullanıcıları kart numaralarını girerek Microsoft Dream Spark sitesindeki programlara ücretsiz ulaşabilirler.
 • Havayolu firmaları, Oteller, Restoran ve Cafe'ler , Sinema, Tiyatro ve Eğlence mekanları, Alışveriş noktaları, Müzeler ve Kültür Merkezleri, kısacası öğrenci neye ihtiyaç duyuyor ise ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı öğrencilerin hayatını kolaylaştıracak indirim anlaşmalarına imza atmaktadır.

ISIC Uluslararası İndirimli Öğrenci Kartını Kimler Alabilir?

 • 12 yaşından büyük Orta Öğrenim Öğrencileri
 • Üniversite Öğrencileri
 • Master Öğrencileri
 • Haftada 15 saat ve üzeri eğitim veren minimum 20 hafta süreli Dilokulu veya Sertifika Programı Öğrencileri

* Yukarıda belirtilen bütün öğrencilerin iki dönem eğitim görüyor olmaları gerekmektedir. Öğrenimini herhangi bir nedenle dondurmuş olan öğrenciler kart sahibi olamazlar.

ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı, Süre;

 • Bir sene süreyle kullanım hakkı verilir.
 • Kartın bitiş tarihi içinde bulunulan yılın son günüdür. (örn: Aralık 20XX)
 • Her sene yenilenmek zorundadır.

ISIC Uluslararası İndirimli Öğrenci Kartı, Başvuru;

Belgeler 
Öğrenci belgesi ve resim. 

Kart Başvuru 
ISIC Uluslararası Öğrenci Kartınızı "EgitimNoktasi" indirim kodu ile ISIC Türkiye sayfasından online olarak temin edebilirsiniz

 

» » »  ISIC Kart Online Başvuru  » » »