"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

LEXIS BYRON BAY

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

LEXIS BYRON BAY

 

..İndirim Fırsatı..

..Çalışma İzinli Dil Eğitimi..

12 hafta “20 Ders”

  3.180AUD

24 hafta “20 Ders”

  6.360AUD

25 hafta “20 Ders”

  6.375AUD

36 hafta “20 Ders”

  9.180AUD

 

Önemli Notlar

Konum

:

Byron Bay

Diğer Lokasyonlar

:

Sydney, Brisbane, Noosa, Perth, Sunshine Coast

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

60 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 18 kişi

Sınıf Sayısı

:

12 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

18 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık (IELTS, Cambridge)

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

English Australia, Bildungsurlaub, Cambridge Assesment

Sınav Merkezi

:

Akıllı Tahta Sistemi

:

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

 

Genel Bilgi

Konum; Byron Bay, her yıl 1,5 milyondan fazla ziyaretçi çeken Avustralya'nın en ikonik destinasyonlarından biridir. Doğal güzellikler, alternatif kültür ve kendine özgü bir vızıltı sunmaktadır. Dünyanın her yerinden ve hayatın her kesiminden insanlar Byron Bay'e ilgi duymaktadır. Büyüleyici plajları ve sörf molaları, eğlenceli kafeleri, yıl boyu süren gece hayatı ve dünyaca ünlü Blues Festivali ile Byron Bay'de herkese uygun bir şeyler vardır. Avustralya'nın en doğusundaki bu kasabada gevşeyin, rahatlayın ve güneşin doğuşunu ilk gören siz olun. Byron Bay mükemmel plajlara, yemyeşil yağmur ormanlarına, harika yöresel yemeklere ve yeni çağ inziva yerlerine ev sahipliği yapmaktadır. Buradan ayrılmak istemeyeceksiniz. Eğer hevesli bir sörfçü ya da müzik aşığıysanız Byron Bay'i duymuş olma ihtimaliniz çok yüksektir. Eğer duymadıysanız, Lexis Byron Bay, Doğu Kıyısı'nın en havalı, en rahat ve popüler noktasında yer almaktadır - keşfedilmeyi bekliyor! Lexis Byron Bay, tüm aksiyonun ortasında yer alan sahil kenarında bir kampüstür. Toplu taşıma konusunda endişelenmek yerine, kendinize bir bisiklet alın ve okula gidin. Lexis Byron Bay kampüsüne, plajlara, şehre ve konaklama seçiminize kolayca ulaşabilirsiniz.

Neden Lexis Byron Bay; Genç, hevesli personel ekibi ile Byron Bay'deki zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olan dil okulu, akademik hedeflerinize ulaşmanızı sağlamak için ellerinden geleni yapmaktadır. Her sınıfta video projektörleri veya etkileşimli beyaz tahtalar bulunan Lexis Byron Bay kampüsü, şehir merkezindeki tüm heyecanın tadını çıkarırken öğrenme fırsatlarınızı en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Lexis Byron Bay dil okulunda, her noktada ücretsiz wi-fi erişimi, büyük ekran televizyonlu öğrenci salonu, tam donanımlı öğrenci mutfağı, kapsamlı okuma materyalleri içeren öğrenci kütüphanesi, yarı zamanlı iş fırsatlarınızı en üst düzeye çıkarmak için ihtiyacınız olan tüm becerileri size sağlayacak "Lexis Work Shop" programı, pek çok olanak ve donanımlar bulunmaktadır. Lexis öğrencileri eğitimleri yanı sıra geniş okul bahçesinde voleybol oynama, diğer spor, yarışmalar, yemek pişirme, el sanatları, filmler ve plaj aktiviteleri gibi günlük ücretsiz etkinliklere katılma, parti geceleri ve hafta sonu günübirlik geziler ve tam gün geziler dahil olmak üzere harika sosyal program aktiviteleri gibi olanaklara da sahiptirler. 

KonaklamaÖğrencilere, aile yanı konaklama ve paylaşımlı dairelerde, konaklama hizmetleri verilmektedir. Her bir ev konaklama koordinatörü tarafından düzenli olarak ziyaret edilmektedir, böylece kaliteli konaklama bulabilirsiniz. Konaklama tipine göre okula mesafeler değişkenlik göstermektedir. Lexis Byron Bay, konaklama, ulaşım, vize sorunları, sağlık hizmetleri, yarı zamanlı işler ve çok daha fazlası hakkında danışmanlık sağlayan öğrenci destek/resepsiyon masası, yerel konaklama ve iş olanaklarının listelendiği düzenli olarak güncellenen duyuru panoları ve mağazalar ile toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde modern öğrenci evi konaklama birimleri ile öğrencilerine üst düzey hizmet sunmaya çalışmakatadır.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

AVUSTRALYA'DAKİ OKULLAR