"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

LEXIS NOOSA

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

LEXIS NOOSA

 

..İndirim Fırsatı..

..Çalışma İzinli Dil Eğitimi..

12 hafta “20 Ders”

  3.180AUD

24 hafta “20 Ders”

  6.360AUD

25 hafta “20 Ders”

  6.375AUD

36 hafta “20 Ders”

  9.180AUD

 

Önemli Notlar

Konum

:

Noosa

Diğer Lokasyonlar

:

Sydney, Brisbane, Byron Bay, Perth, Sunshine Coast

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

60 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 18 kişi

Sınıf Sayısı

:

14 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

18 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık (IELTS, Cambridge)

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

English Australia, Bildungsurlaub, Cambridge Assesment

Sınav Merkezi

:

Akıllı Tahta Sistemi

:

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

 

Genel Bilgi

Konum; Avustralya'nın en prestijli ve popüler tatil merkezlerinden biri olan Noosa, şık bir tatil beldesinde yer alan muhteşem plajlarıyla Avustralya yaşam tarzının en iyi örneklerini sergilemektedir. Fraser Adası ve Büyük Set Resifi gibi cazibe merkezlerine açılan bir turizm kapısı olan Noosa, lüks Hastings Caddesi'ni çevreleyen çeşitli gece hayatı, altın kumlu plajları, kristal berraklığındaki suyu, çarpıcı Milli Parkları ve yıl boyunca sıcak havasıyla Avustralya yaşam tarzının en iyilerine sahiptir. Macera arıyorsanız, yapacak çok şey var... sörf yapmayı öğrenin veya ayakta kürek çekmeyi deneyin; Laguna Körfezi'nin güzel sularında yelken açın; Noosa Everglades'te kano yapın; bir gün batımı gezisine katılın veya kambur balinalarla yüzmeye gidin. Daha rahat bir deneyim isteyenler için Noosa, muhteşem günlük spalara, birinci sınıf golf sahalarına, şık alışverişlere ve lezzetli mutfaklara ev sahipliği yapmaktadır. Lexis Noosa, Lexis'in ilk ve en popüler kampüs yeridir. Koy, plaj, Ulusal Park ve nehir ile çevrili Noosa Heads’in merkezinde yer alan Lexis Noosa, kışın bile eğitiminizi harika açık hava ile birleştirebileceğiniz, Avustralya'nın en çok arzu edilen eğitim konumunda akademik mükemmellik sunar.

Neden Lexis Noosa; Tam akredite, resmi Cambridge sınav merkezimiz,Lexis Noosa'da okumak bir deneyimden daha fazlasıdır, bir yaşam tarzıdır! İngilizce öğrenmenin öğrencilerimiz için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz, bu nedenle her öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli kurslar, seçmeli dersler, seminerler ve etkinlikler sunuyoruz ve yüksek nitelikli ve deneyimli öğretmenler sağlıyoruz. Ancak, öğrencilerin Avustralya'ya iyi vakit geçirmek, arkadaş edinmek, iş deneyimi kazanmak ve yerleri görmek için geldiklerini asla unutmuyoruz, bu yüzden gelin ve Avustralya'daki Lexis English ailesine katılın! Noosa Heads'in kalbinde yer alan, destekleyici bir öğrenme ortamında kişisel ve sıcak bir atmosfer sağlıyoruz. Öğrencilerimiz için mümkün olan en iyi deneyimi sağlama taahhüdümüzün bir parçası olarak özel bir öğrenci Destek ve seyahat masamız var. Çok çeşitli milletlerden kayıt yaptırıyoruz, böylece dünyanın dört bir yanından birçok yeni arkadaş edinebilirsiniz. Hafta içi öğleden sonra becerilere dayalı Seçenek sınıfları seçenekleri vardır. Rehberli Bağımsız Öğrenme (GIL) dersleri, tüm farklı İngilizce için kitap ödünç almanıza olanak tanıyan GIL Kütüphanesi ile günlük olarak verilmektedir. "Lexis Work Shop" yarı zamanlı istihdam konusunda tavsiyelerde bulunacak ve sadece kendi dilinizde konuşmanız gerektiğinde çok dilli personel size yardımcı olacaktır. Sörf ve plaj oyunları, öğrenci geceleri ve barbekü gibi haftalık öğleden sonra etkinlikleri vardır ve hafta sonu gezileri seyahat masamız aracılığıyla rezerve edilebilir. 

KonaklamaÖğrencilere, aile yanı konaklama ve paylaşımlı dairelerde, konaklama hizmetleri verilmektedir. Her bir ev konaklama koordinatörü tarafından düzenli olarak ziyaret edilmektedir, böylece kaliteli konaklama bulabilirsiniz. Öğrenci evleri ve aile yanı konaklama yerlerinin tümü okula ve plaja yürüme mesafesindedir. Lexis öğrencileri, yerel konaklama sağlayıcılarıyla demi-pair veya benzer kapsamlarda garantili iş görüşmeleri talep edebilir.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

AVUSTRALYA'DAKİ OKULLAR