"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

ILAC TORONTO

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

ILAC TORONTO

» ILAC, Kanada’nın en büyük şehirleri olan Toronto ve Vancouver’da iki modern eğitim merkezine sahip Türk öğrenciler tarafından çok tercih edilen bir dil okuludur. Toronto, Kanada’da İngilizce konuşulan en büyük şehirdir. Dünyanın en çok çeşitli kültürlerini barındıran şehirlerinden de biridir. Vancouver, Kanada’daki ikinci en büyük şehirdir.

» Kanada’nın en kaliteli dil okullarından biri olan ILAC iki büyük kent olan Vancouver ve Toronto ‘da bulunur. Her iki merkezinde 50 den fazla farklı ülkeden katılan öğrencilere eğitim verilmektedir. Okulların en büyük özelliği 10-12 kişilik küçük sınıflarda eğitim vermesidir 18 İngilizce seviyesi ve 10 değişik ders seçimi ile her seviyedeki öğrencilere uygun programlar sunar. Tüm öğretmenler TESOL sertifikalıdır ve İngilizce öğretmenliğinde uzmandır. ILAC hizmet verdiği ülkenin birçok kurumu tarafından onaylanmış ve ödüller kazanmıştır. Kanada’da 14 Üniversite ve kolej tarafından tanınan okul öğrencilere kendi eğitim çizgilerini belirlemede yardımcı olur. ILAC bünyesinde 11 den fazla dil konuşan öğrenci danışmanları her konuda destek hizmeti verir.

» ILAC Toronto modern donanıma sahip 50 sınıflık bir binada eğitim vermektedir. Öğrencileri Kanada’nın en büyük kütüphanesi olan Toronto Library'ye yürüme mesafesindedir.

» Kanada’da ki en ılıman iklime sahip, eşsiz doğası ile bir liman kenti Vancouver’da ki ILAC Vancouver Dil Okulu 2005 yılında açılmıştır. Şehir merkezinin ortasında 30 sınıflık modern binasıyla öğrencilerine hizmet vermektedir.

» ILAC Toronto ve Vancouver okullarında, internet erişimli bilgisayar laboratuvarı ve multi-medya çalışma materyalleri bulunmaktadır. ILAC Vancouver Dil Okulu, Rocky Dağları, Whistler ve Victoria’ya haftasonu gezilerinin yanında birçok sportif etkinlikler de düzenlemektedir. Vancouver merkezde, restoran, mağaza, gece kulübü, bar, kafe, tiyatro ve sinemaların yoğun olduğu bir bölgede hizmet veren ILAC Dil Okulunda, turistik bölge Gastown’a yürüme mesafesindedir. ILAC Dil Okulunda, dil laboratuvarı, ücretsiz internet, bilgisayar odaları ve öğrenci kafeteryası bulunmaktadır.

» Öğrencilerimizin ILAC’ı seçmelerinde ki etkenler;

  • Kanada içerisinde 1 numaralı İngilizce dil okulu olması,
  • Çok sayıda dil sanayi ödülleri,
  • Dünya çapında 70'den fazla ülkeden gelen öğrenciler,
  • Tanınan ve birçok dil sanayi okulları tarafından akredite olması,
  • Küçük sınıflar
  • Yeni sınıflar iki haftada başlamaktadır,
  • TESOL sertifikalı ve deneyimli ESL öğretmenleri,
  • Kolay ve rahat İngilizce konuşan Aile Yanı konaklama çeşitleri,
  • 14 den fazla dil konuşan danışmanlar,
  • TORONTO ve VANCOUVER kampüsleri

» ILAC Dil Okulu, öğrencilerine konaklama çeşitleri olarak aile yanı, konut, mobilyalı daireler, otel, yurt veya daire gibi seçenekler sunmaktadır.

» ILAC her düzeyde ve her amaç için yüksek kaliteli İngilizce dersleri, güvenli ve uygun fiyatlı konaklama, heyecan verici gezileri ve faaliyetleri, ücretsiz kolej ve üniversite yerleştirmesi sağlar.

» Geçmiş ve şimdiki öğrencilerin hayatlarını nasıl değiştiğini bize ne zaman onur duyuyoruz. ILAC öğrenim gelip bizi çok sizin değiştirmek için fırsat verin.

KANADA'DAKİ OKULLAR