"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

OXFORD INTERNATIONAL VANCOUVER

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

OXFORD INTERNATIONAL VANCOUVER

 

Önemli Notlar

Konum

:

Vancouver

Diğer Lokasyonlar

:

Toronto

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

45 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 15 kişi

Sınıf Sayısı

:

22 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

16 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık (IELTS, CAE), Üniversite Hazırlık

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

ALTO

Sınav Merkezi

:

X

Akıllı Tahta Sistemi

:

X

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

X

 

Genel Bilgi

Konum; Oxford International Dil Okulunun şubelerinden biri Vancouver’da eğitim vermektedir. Vancouver, karla kaplı dağlar, yemyeşil ormanlar ve kumlu plajlarla çevrili etkileyici bir manzarası olan birinci sınıf bir sahil kentidir. Sürekli olarak dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden biri olarak seçilen Vancouver, muhteşem doğal güzelliklere sahiptir. Şehir, yaklaşık 2 milyonluk çok kültürlü bir nüfusa sahiptir ve çok çeşitli aktiviteler sunmaktadır. Öğrenciler kültürel etkinlikler, festivaller, restoranlar, alışveriş ve eğlence olanaklarının yanı sıra sayısız spor tesisler ile okul dışında zamanlarını güzel geçirebilirler. Vancouver şehir merkezindeki geniş okul, çok sayıda mağaza ve restoranın bulunduğu tarihi Gastown'a kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Canada Place'in yanında yer alan Vancouver Oxford International, sahile sadece bir blok uzaklıktadır. Sürekli olarak dünyanın en güzel ve yaşanabilir şehirleri arasında yer alan Vancouver, şehir hayatını harika dış mekanlarla birleştirmek isteyen öğrenciler için idealdir.

Neden Oxford International; Oxford International Dil Okulu, en güzel şehirlerde, muhteşem konumları ile özenle seçilmiştir. İster deniz kenarında ister şehir sokaklarında koşuşturma içinde olun, İngilizce öğrenmeyi seçtiğiniz her şehirde harika bir konumda eğitim alabilirsiniz. Oxford International Kanada’daki okulları, UNESCO'ya göre dünyanın yaşamak için en iyi şehirlerinden ikisi olan Toronto ve Vancouver'da modern tesislere sahiptir. Oxford International ve Euro Centers arasında iş ortaklığı bulunmaktadır. Vancouver ve Toronto’da kampüsleri bulunan okul, Kanada deneyimi yaşarken en kaliteli İngilizce dil eğitimini sağlamaktır. Oxford International öğretmenleri  eğitimli ve üniversite diplomasına sahiptir. Eğitim boyunca, hayat boyu arkadaşlıklar ve gerçek anlamda küresel bağlantılar kurabilirsiniz. Gerçek öğrenme, gerçek deneyim ve gerçek sonuçlar için, Oxford International Dil Okulu en iyi seçimdir. Okula her yıl dünyanın dört bir yanından öğrenci eğitim için gelmektedir. Sosyal program ve gezilere katılarak, Kanada kültürününü keşfedebilirsiniz

KonaklamaÖğrencilere, rezidans ve aile yanı konaklama hizmeti verilmektedir. Aile yanında konaklama, Kanadalı bir ailenin parçası olarak Kanada kültürünü deneyimlemek ve çevreyi öğrenmek için harika bir yoldur. Aile yanı konaklama, öğrencilere özel odalar, eğitim yeri ve Kuzey Amerikalı bir aileyle yaşama deneyimi sunar. Ev sahibi ailelerimizin tamamı özenle seçilmiş ve uluslararası öğrencileri ailelerine davet etme konusunda bilgilendirilmiştir. Vancouver'ın eğlence ve spor sahnesinin hemen yanında, YWCA rezidansının yeri idealdir. Okula sadece 15 dakikalık yürüme mesafesindedir, popüler mağazaları ve restoranları keşfederek şehir merkezindeki Robson Caddesi'e de yürüyerek ulaşabilirsiniz. Öğrenciler, bunlara ek olarak suit ve otellerde de konaklayabilirler.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

KANADA'DAKİ OKULLAR