"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

OXFORD INTERNATIONAL TORONTO

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

OXFORD INTERNATIONAL TORONTO

 

Önemli Notlar

Konum

:

Toronto

Diğer Lokasyonlar

:

Vancouver

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

45 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 15 kişi

Sınıf Sayısı

:

22 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

16 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık (IELTS, CAE), Üniversite Hazırlık

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

ALTO

Sınav Merkezi

:

X

Akıllı Tahta Sistemi

:

X

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

X

 

Genel Bilgi

Konum; Oxford International Dil Okulunun şubelerinden biri Toronto’da eğitim vermektedir. Kanada'nın en büyük kenti ve Ontario'nun başkenti olan Toronto, Victoria geçmişinden sıyrılıp; finansal, ticari ve kültürel alanlarda önemli, kozmopolit bir kent haline gelmiştir. 100'den fazla dilin konuşulduğu, 80 etnik grubun yaşadığı Toronto, yaklaşık 5,000 restorana, kafeler ve alışveriş komplekslerine sahiptir. Kentin kuzey-güney doğrultusundaki başlıca caddesi olan Yonge, gece kulüplerinin, restoranların ve alışveriş noktalarının yer aldığı, çoğunlukla genç kuşağa hitap eden bir yerdir. Oxfor International Toronto İngilizce Dil Okulu, Queen Street West eğlence bölgesinin kalbinde yer almaktadır. Toronto Downtown'daki geniş modern okul, alışveriş merkezleri, sinema, kafe ve restoranlara yürüme mesafesindedir.

Neden Oxford International; Oxford International Dil Okulu, en güzel şehirlerde, muhteşem konumları ile özenle seçilmiştir. İster deniz kenarında ister şehir sokaklarında koşuşturma içinde olun, İngilizce öğrenmeyi seçtiğiniz her şehirde harika bir konumda eğitim alabilirsiniz. Oxford International Kanada’daki okulları, UNESCO'ya göre dünyanın yaşamak için en iyi şehirlerinden ikisi olan Toronto ve Vancouver'da modern tesislere sahiptir. Vancouver ve Toronto’da kampüsleri bulunan okul, Kanada deneyimi yaşarken en kaliteli İngilizce dil eğitimini sağlamaktır. Oxford International ve Euro Centers arasında iş ortaklığı bulunmaktadır. Oxford International öğretmenleri  eğitimli ve üniversite diplomasına sahiptir. Eğitim boyunca, hayat boyu arkadaşlıklar ve gerçek anlamda küresel bağlantılar kurabilirsiniz. Gerçek öğrenme, gerçek deneyim ve gerçek sonuçlar için, Oxford International Dil Okulu en iyi seçimdir. Okula her yıl dünyanın dört bir yanından öğrenci eğitim için gelmektedir. Sosyal program ve gezilere katılarak, Kanada kültürününü keşfedebilirsiniz.

KonaklamaÖğrencilere, paylaşımlı daire ve aile yanı konaklama hizmeti verilmektedir. Aile yanında konaklama, Kanadalı bir ailenin parçası olarak Kanada kültürünü deneyimlemek ve çevreyi öğrenmek için harika bir yoldur. Aile yanı konaklama, öğrencilere özel odalar, eğitim yeri ve Kuzey Amerikalı bir aileyle yaşama deneyimi sunar. Ev sahibi ailelerimizin tamamı özenle seçilmiş ve uluslararası öğrencileri ailelerine davet etme konusunda bilgilendirilmiştir. CCNM rezidansları, bağımsız bir yaşam ortamı arayan öğrenciler için bir banliyö konutudur. Don Nehri park alanlarına ve toplu taşıma araçlarına yakın olan bu tesis, sakin bir çalışma ve yaşam alanı sunmaktadır.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

KANADA'DAKİ OKULLAR