"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

KAPLAN DUBLIN

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

KAPLAN DUBLIN

 

..İndirim Fırsatı..

Program ücretlerinde; 

2 hafta üzeri eğitimlerde %25,

25 hafta çalışma izinli dil eğitiminde %35 indirim!

 

Önemli Notlar

Konum

:

Dublin

Diğer Lokasyonlar

:

Global

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

45 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 15 kişi

Sınıf Sayısı

:

10 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

16 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık (IELTS, Cambridge), Work and Study

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

Eaquals, MEI, ELT, British Council, ACELS, English UK...

Sınav Merkezi

:

Akıllı Tahta Sistemi

:

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

 

Genel Bilgi

Konum; Dublin’i ziyaret eden hemen herkesi ilk çarpan şey Liffey Nehri’nin halicinde geniş bir körfezi kucaklamak için uzanan tepelerle çevrili olan konumudur. Nüfusu yaklaşık yarım milyon olan Dublin, İrlanda’nın en büyük şehri ve başkentidir. Bu yüzden her yıl sayısız turist tarafından ziyaret edilmektedir. Bunun en büyük sebebi ise şehrin doğa harikası parkları ve yemyeşil arazileridir. Aynı zamanda şehrin mimari yapıları ve yıl boyunca düzenlenen festivalleri de turistler tarafından ilgi görmektedir. Dublin’deki yeni Kaplan dil okulu şehrin en popüler bölgesi Temple Bar’da bulunmaktadır. Dublin Kaplan dil okulunun Georgian dönemine ait harika binası Liffey Nehri’ne yukardan bakar. Dünyaca ünlü Temple Bar’da geleneksel İrlanda müzikleri ile dans edip, Phoenix Park’ta geyikleri besleyebilir, Trinity College’da Kelt Kütüphanesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca şehir dışı günlük turlara da katılabilir, dünyaca ünlü falezleri görebilirsiniz.

Neden Kaplan Dil Okulu; Kaplan Dublin dil okulu, restore edilmiş Victoria tarzı binasında modern olanaklarda eğitim vermektedir. Kaplan, ACELS, British Council dahil olmak üzere bir çok kalite organizasyonu tarafından akredite edilmiş, MEI ve English UK üyesi, oldukça yetkin ve donanımlı bir okuldur. İngilizce öğrenirken, İrlanda kültürünü de keşfetme şansınız olacak. Kaplan Dublin, 25 hafta ve üzeri dil eğitimi alan öğrencilerine Work and Study (WAS) programı ile çalışma izni fırsatı sunmaktadır. 25 haftalık eğitimi biten öğrenciler 8 hafta daha çalışma hakkına sahip olurlar. Bu program ile öğrenciler, İngilizcelerini daha aktif ve farklı alanlarda kullanarak dil yetkinliklerini arttırırlar ve iş hayatına atılmış olurlar. Öğrenciler için her gün bir etkinlik düzenlenmektedir. Okula her yıl dünyanın dört bir yanında öğrenci eğitim için gelmektedir. Bunların çoğunluğu İspanya, Breziyla ve İtalya’dır. Okul, eğitim alan öğrencileri tarafından %98 oranında tavsiye edilmektedir. Kaplan dil okulu, yazılım kütüphanesi ve ücretsiz internet erişimi olan multimedya odasından, yakın zamanda yenilenmiş öğrenci salonuna kadar birçok birinci sınıf tesis sunmaktadır. Dublin dil okulumuz tam ekipmanlı, geniş ve modern sınıflara sahiptir ve tarihi bir binanın içerisinde konumlandırılmıştır. Şehrin kalbinde yer alan okulumuz sayesinde barlara, kafelere ve alışveriş merkezlerine ulaşım oldukça kolaydır. Dublin Kaplan dil okulunda İngilizce dil eğitimi alabilecek IELTS, Cambridge Sınavlarına hazırlanabilecek ve mesleki sertifika programlarına en kaliteli olanaklarla erişebileceksiniz.

KonaklamaÖğrencilere yurt, aile yanı ve paylaşımlı daire olmak üzere farklı seçenekler sunulmaktadır. Aile yanı konaklamalarda, Dublin'deki güvenli yerleşim bölgelerinde, okula doğrudan otobüs güzergahları üzerinde bulunan aileler tercih edilmektedir. Ortalama 20 ile 60 dakika mesafede yer alan aile yanı konaklama seçeneğine alternatif olarak okula ve merkeze yürüyüş mesafesinde olan yurt tipi konaklama seçenekleride öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İRLANDA'DAKİ OKULLAR