"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

ACET CORK

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

ACET CORK

 

Önemli Notlar

Konum

:

Cork

Diğer Lokasyonlar

:

- - -

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

60 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 14 kişi

Sınıf Sayısı

:

24 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

16 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık(IELTS, CAE, TOEFL), Öğretmen İngilizcesi, Work and Study

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

X

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

Eaquals, ACELS, IALC, MEI

Sınav Merkezi

:

Akıllı Tahta Sistemi

:

X

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

X

 

Genel Bilgi

Konum; Active of English Training Dil Okulu Cork’da eğitim vermektedir. Cork şehri, İrlanda'nın ikinci büyük şehri olarak bilinir ve Cork’ta yaşayanlar güçlü milli duygularıyla tanınır. Sokakları ve insanlarıyla tipik bir İrlanda şehri olan Cork, kompakt şehir merkezi, ilginç su yolları, 17. yüzyıldan kalma caddeleri ve eğlence hayatı ile ziyaretçilerini büyülemektedir. Şehir merkezi Lee Nehri'nin iki kolu arasında kalan bir ada üzerindedir ve tamamını yürüyerek gezebilirsiniz. Cork, Lough Mahon ve Cork olmak üzere dünyanın en büyük doğal limanlarına sahiptir. Şehirde bir opera evi, Tudor-Gotik tarzı bir üniversite kampüsü ve 19. Yüzyıl'dan kalma bir katedral olan St. Finn Barr's vardır. Okul şehir merkezinde, Georgian tarzı bir binada eğitim vermektedir. Her yere yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Neden ACET; 1975 yılında kurulan Active of English Training, İrlanda'nın küçük aile okullarından biridir. 40 yılı aşkın bir süre önce kurulan ACET, büyüyen bir üne sahiptir. Okulda yer alan eğitmenler, alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadırlar. Active English Training Dil Okulu, her yıl dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerini ağırlamaktadır. Okul, öğrencilere birinci sınıf dersler ve mükemmel çalışma materyalleri sunmaktadır. ACET Cork, eğlenceli ve güvenli bir ortamda en iyi İngilizce dil öğrenme programlarını sunmaktadır. Burada yalnızca dil öğrenmekle kalmayacak, hayat boyu sürecek arkadaşlıklar da kuracaksınız. Okulun düzenlediği sosyal ve kültürel aktivitelere katılarak keyifli vakit geçirirken İngilizcenizi de geliştirebilirsiniz. Bu nedenle Active English Training Dil Okulu, sıklıkla okul organizasyonları düzenlemektedir. Aynı zamanda şehirde birçok kültürel etkinlik olmaktadır. ACET Dil Okulu, bunların nerde olduğunu ve oraya nasıl gideceğinizi bilmenizi sağlar.

KonaklamaÖğrencilere, özenle seçilmiş aile yanı konaklama ve paylaşımlı daire hizmeti sunulmaktadır. İrlanda halkı hakkında daha fazla bilgi edinmenin en iyi yollarından biri aile yanında konaklamaktır. Evler Cork'un iyi yerleşim bölgelerinde ve bir otobüs güzergahında yer almaktadır. Evlerden okula ortalama 40 dakikalık bir yolculuk süresi beklenmelidir. Ana seçim kriterleri, samimi bir atmosfer ve temiz konforlu bir ortamdır. Paylaşımlı daireler, okula 30 dakikalık yürüme mesafesinde veya otobüsle 10 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Haziran'dan Ağustos'a kadar mevcuttur. Öğrencilerin diğer öğrencilerle paylaştıkları bir dairede tek bir odası vardır.

İRLANDA'DAKİ OKULLAR