"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

LEXIS SYDNEY

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

LEXIS SYDNEY

 

..İndirim Fırsatı..

..Çalışma İzinli Dil Eğitimi..

12 hafta “20 Ders”

  3.960AUD

24 hafta “20 Ders”

  7.920AUD

25 hafta “20 Ders”

  8.250AUD

36 hafta “20 Ders”

11.880AUD

 

Önemli Notlar

Konum

:

Brisbane

Diğer Lokasyonlar

:

Sydney, Perth, Noosa, Byron Bay, Sunshine Coast

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

60 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 18 kişi

Sınıf Sayısı

:

18 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

18 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık (IELTS, Cambridge)

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

English Australia, Bildungsurlaub, Cambridge Assesment

Sınav Merkezi

:

Akıllı Tahta Sistemi

:

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

 

Genel Bilgi

Konum; Yeni Güney Galler'in başkenti ve Avustralya'nın en büyük şehri olan Sydney, en çok kendine özgü yelken benzeri tasarımıyla liman kenarındaki Sydney Opera Binası ile tanınır. Devasa Darling Limanı ve daha küçük Circular Quay limanı, kemerli Liman Köprüsü ve yakınlardaki saygın Kraliyet Botanik Bahçesi ile su kenarı yaşamının merkezleridir. Sydney Kulesi'nin açık hava platformu Skywalk, şehrin ve banliyölerin 360 derecelik manzarasını sunmaktadır. Manly, Kuzey Sydney'in sahil kenarındaki çarpıcı bir banliyösüdür. Manly, Pasifik Okyanusu'ndaki çekici konumu ve şehre kolay erişilebilirliği sayesinde turistik bir yer olarak uzun süredir devam eden bir üne sahiptir. İkonik limanı geçerek Circular Quay'e 15 dakikalık kısa bir feribot yolculuğu ile ulaşabilirsiniz. Manly, iş bölgesinin karmaşasından uzakta bir dünyadır. Yakın zamanda Trip Advisor tarafından Avustralya'nın en iyi plajı seçilen Manly'de herkes için bir şeyler vardır. El değmemiş suları, temiz kumsalları ve milli parklarıyla Kuzey Sahilleri'nde doğaseverler için yüzme, yürüyüş ve balık tutma gibi yapılacak pek çok şey vardır. Manly'nin 'The Corso'su da çok çeşitli alışveriş mekanları, barlar ve kafeler sunmaktadır. Lexis Sydney, Sydney'in en popüler kafe, restoran ve barlarından bazılarını içeren sahil şeridinin bir parçası olan Manly Plajı'nın altın kumlarının hemen önünde yer almaktadır.

Neden Lexis Sydney; İngilizce öğrenmenin öğrencilerimiz için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz, bu nedenle her öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli kurslar, seçmeli dersler, seminerler ve etkinlikler sunuyoruz ve yüksek nitelikli ve deneyimli öğretmenler sağlıyoruz. Ancak, öğrencilerin Avustralya'ya iyi vakit geçirmek, arkadaş edinmek, iş deneyimi kazanmak ve yerleri görmek için geldiklerini asla unutmuyoruz, bu yüzden gelin ve Avustralya'daki Lexis ailesine katılın! Avustralya'nın en büyük başkentinden limanın hemen karşısında yer alan destekleyici bir öğrenme ortamında kişisel ve sıcak bir atmosfer sağlıyoruz. Özel bir Öğrenci Destek masamız ve Açık Kapı politikamız var - bir ofis kapısı açıksa, öğrenciler içeri girebilir! Çok çeşitli milletlerden kayıt yaptırıyoruz, böylece dünyanın dört bir yanından birçok yeni arkadaş edinebilirsiniz. Hafta içi öğleden sonra seminerleri ve plaj voleybolu, filmler ve geziler gibi etkinliklerin yanı sıra bazı tam gün ve gece gezilerini içeren bir Hafta Sonu Etkinlikleri Programı da bulunmaktadır. Rehberli Bağımsız Öğrenme dersleri de verilmekte olup, GIL Kütüphanesi tüm farklı İngilizce seviyeleri için kitaplar veya Avustralyalı yazarlar tarafından yazılmış romanlar ödünç almanıza olanak sağlamaktadır. "Lexis Work Shop" yarı zamanlı istihdam konusunda tavsiyelerde bulunacak ve sadece kendi dilinizde konuşmanız gerektiğinde çok dilli personel size yardımcı olacaktır.  

KonaklamaÖğrencilere, aile yanı konaklama ve paylaşımlı dairelerde, konaklama hizmetleri verilmektedir. Her bir ev konaklama koordinatörü tarafından düzenli olarak ziyaret edilmektedir, böylece kaliteli konaklama bulabilirsiniz. Evlere ve öğrenci konaklamalarına kısa seyahat süresi ve çok sayıda yarı zamanlı çalışma fırsatı ile Lexis Sydney Manly, şehrin ve plajın en iyisini sunuyor!

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

AVUSTRALYA'DAKİ OKULLAR