"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

LSC MALTA

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

LSC MALTA

 

.. İNGİLİZCE DİL EĞİTİMİ..

** 12 hafta üzeri eğitimlerde part-time çalışma izni alınabilmektedir.

DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Kayıt
 • Kitap
 • Havalimanı Karşılama
 • Yurt – Paylaşımlı Oda – Konaklama
 • Dil Eğitimi
 • ECO Tax

Genel veya Akademik İngilizce + Üniversite Yurdu - 2 Kişilik Oda

    4 hafta 15 Ders   1.485€

    8 hafta 15 Ders   2.725€

  12 hafta 15 Ders   3.515€

  16 hafta 15 Ders   4.495€

  20 hafta 15 Ders   5.275€

  24 hafta 15 Ders   6.205€

 

.. MBA-MASTER EĞİTİMİ..

 

PROGRAM

 • MBA

 

SÜRE

 • 1 Yıl

 

DİPLOMA

 • University of Suffolk / İngiltere
 

LOKASYON

 • LSC Malta Campus - Valetta

 

BURSLU ÜCRET

 • 6.950 Euro

“DİL EĞİTİMİ + MASTER”

    4 ay Dil + MBA      7.900€

    8 ay Dil + MBA      8.900€

  12 ay Dil + MBA      9.900€

** Başlama Tarihleri “Şubat – Nisan – Haziran – Ağustos – Ekim – Kasım”

 

.. LİSANS EĞİTİMİ..

 

PROGRAM

 • BA Hons – Business Studies

 

SÜRE

 • 3 Yıl

 

DİPLOMA

 • University of Suffolk / İngiltere
 

LOKASYON

 • LSC Malta Campus - Valetta

 

BURSLU ÜCRET

 • 4.000 Euro

“DİL EĞİTİMİ + LİSANS”

    4 ay Dil + LİSANS      12.900€

    8 ay Dil + LİSANS      13.900€

  12 ay Dil + LİSANS      14.900€

** Başlama Tarihleri “Şubat – Nisan – Haziran – Ağustos – Ekim – Kasım”

 

Genel Bilgi

Konum; LSC Malta, UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan tarihi Valletta kentinin yakınında ve Ada'nın ana ulaşım merkezinin yanı sıra çok sayıda tarihi simge yapıya, alışveriş merkezine, eğlence bölgesine ve eğlence mekanına kolay erişim mesafesinde yer almaktadır. Büyüleyici şehir, canlı, kültürel ve ekonomik bir merkezdir. Boş zamanlarınızda tadını çıkarabileceğiniz pek çok bar, kafe, restoran ve dükkanın yanı sıra, Avrupa'nın en eski kullanılmış barok tiyatrosu dahil olmak üzere sinema ve tiyatrolar da bulunmaktadır. Valletta'dan adadaki diğer yerlere kolayca seyahat edebilirsiniz, çünkü otobüs durakları okuldan sadece 3-4 dakikalık yürüme mesafesindedir. Dersten sonra, orta çağdan kalma Mdina kentini veya Malta'nın kumlu plajlarını ziyaret edebilirsiniz. Otobüsler adanın her tarafına kısa sürede ulaşır ve ucuzdur. Ayrıca sadece 15-20 dakika uzaklıktaki Sliema gibi birçok noktaya yürüyebilirsiniz. Okul, Valletta merkezine yürüme mesafesinde bulunmaktadır. 

Neden LSC Malta; LSC Malta, Yüksek Öğretim Kurumu olarak lisanslıdır. London School of Commerce, Malta Ltd (LSCM) Haziran 2014'te Malta'da küresel bir yüksek öğrenim sağlayıcısı olarak kurulmuştur ve London School of Commerce Global Group'un bir parçasını oluşturmaktadır. LSC Malta'nın birincil hedefi Malta'da lider bir küresel yükseköğretim sağlayıcısı olmaktır. Ana kurumu olan London School of Commerce (LSC), Londra'nın vizyon ve misyonuna uygun olarak LSCM, Malta'daki ve diğer ülkelerdeki öğrenci ve profesyonel adaylarına yüksek kaliteli ve yenilikçi lisans ve lisansüstü derece programları sunmayı amaçlamaktadır. Bu vizyon, Malta Hükümeti'nin özellikle küresel yetenekleri çekmek ve sürdürülebilir bir ekonomi yaratmak için bölgesel iş dünyasıyla etkileşim kurmak amacıyla Malta'yı bir Yüksek Öğrenim Merkezi olarak teşvik etme politikasıyla paralellik göstermektedir. Dünya çapında tanınan bir kurumdan derece ile mezuniyet, kredi transferi, teknoloji destekli öğrenme, rekabetçi kurs ücretleri, tanınmış uluslararası fakülte olması, merkezi modern ve donanımlı kampüs ortamı, 70 binden fazla çevrimiçi materyal erişimi gibi olanakları başlıca avantajları arasında sayılabilir.

Suffolk Üniversitesi ve LSC Malta İşbirliğiSuffolk Üniversitesi, Birleşik Krallık üniversite geleneklerinin en iyilerini özümseyen ve bunları yirmi birinci yüzyıl kitlesi ve modern bir istihdam ve girişimcilik dünyası ile uyumlu hale getiren dönüşümsel bir üniversitedir. Üniversite, net ve ani bir etki yaratan, kendine özgü, gelişen bir akademik topluluktur. Suffolk Üniversitesi'nin amacı, bireylerin ve toplumların hayatlarını daha iyiye doğru değiştirmektir. London School of Commerce (LSC), Suffolk Üniversitesi'nin bir Ortak Kolejidir. Üniversite, daha fazla öğrencinin Malta'da Suffolk Üniversitesi eğitiminden faydalanabilmesi için LSC tarafından sunulan bir dizi derece programı üzerinde LSC ile ortaklaşa çalışmaktadır.

Lisans Eğitimi "BA Hons - Business Studies"LSC Malta'nın lisans programları, öğrencilere iş operasyonları hakkında geniş bir bilgi birikimi sağlamanın yanı sıra hedefe yönelik ve aktarılabilir beceriler kazandırır. Seviye 4 ve 5'teki temel modüller, işletme ve yönetim teorisinin temellerini ele alırken, Seviye 6'da Üniversite ortakları aracılığıyla sunulan program seçenekleri, öğrencilerin belirli ilgi alanlarında uzmanlaşmalarını sağlayacak ve öğrencileri daha sonraki mesleki gelişime hazırlayacaktır. Buna ek olarak, uygulamalı bir unsur BT, analitik ve iletişim becerilerinin geliştirilmesini sağlayacaktır. LSC Malta'nın lisans programları, akademik başarı ile işverenler tarafından talep edilen 'mezun nitelikleri' becerilerinin kazanılması arasında iyi bir denge sağlamaktadır. Her ikisi de Seviye 6'da bir Proje modülü içeren programlar, giderek artan rekabet ortamında işverenler tarafından tanınacak bir değer katmaktadır. Bu ek değer, mezunların bir çalışma kültürüne uyum sağlayıp bir işi yapabilmelerini, fikir geliştirebilmelerini, inisiyatif ve sorumluluk alabilmelerini ve nihayetinde değişim dönemleri de dahil olmak üzere kuruluşların yönetimine yardımcı olabilmelerini sağlayan mezuniyet sonrası faydadır. Bu uluslararası tanınırlığa sahip program, Birleşik Krallık Seviye 6 ve MQF/EQF Seviye 6'da verilmektedir.

Master Eğitimi "MBA"İşletme Yüksek Lisansı (MBA), çok çeşitli akademik disiplinlerden gelen kişilerin ilgisini çekmektedir. MBA programının temel modülleri, öğrencilere Muhasebe, Finans, Pazarlama, İnsan kaynakları yönetimi ve Stratejik Yönetim gibi çeşitli iş alanlarını tanıtmak üzere tasarlanmıştır. MBA programındaki öğrenciler ayrıca, Ana projeye geçmeden önce uzman seçmeli dersler arasından seçim yapabilmektedir. Bu eğitim programı, bir İngiliz Üniversitesi tarafından verilen MBA derecesine götürür. Uluslararası geçerliliği olan bu program, Avrupa Yeterlilikler Çerçevesi Seviye 7 standardına denk gelen İngiltere Seviye 7'de verilmektedir. İlk beş temel modülü ve gerekli seçmeli dersleri tamamlayan öğrenciler, daha sonra ana proje için Suffolk Üniversitesi'ne devam etme seçeneğine sahip olacaklardır. Ana projelerini başarıyla tamamlayan öğrenciler Suffolk Üniversitesi'nden MBA derecesi alacaktır.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

MALTA'DAKİ OKULLAR