"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

MALTALINGUA

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

MALTALINGUA

» Güneşi, yüzmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı seviyorsanız, Akdeniz'in göbeğindeki Malta Adası İngilizce öğrenmek ve mükemmel bir tatil için ideal bir yerdir.

» Türkiye'de yurt dışı İngilizce eğitimi ve mükemmel bir tatil için yapacağınız araştırmalarda en basta önerdikleri ülke Malta olmaktadır. Yaz ayları boyunca, dünyanın her yerinden, öğrenciler, İngilizce öğrenmek ve bu harika tatil atmosferini yaşamak için Malta'ya gelirler. Akdeniz iklimi, pırıl pırıl cennet denizi, harika kafeteryaları ve alışveriş merkezleri, öğrenciler ve tatilciler için organize edilmiş parti ve diskoları, renkli bir gece hayatıyla Malta'nın herkese sunacağı bir şeyleri vardır. Maltalılar trafiği sol şeritten izler ve ünlü İngiliz kahvaltısıyla araları iyidir. İngilizce, adanın iki resmi dilinden bir tanesidir ve ana gazeteler İngilizce basılır.

» Birçok ülkenin egemenliği altına girmiş olan Malta Arap, İtalyan, İspanyol ve tabii ki İngilizlerden oldukça etkilenmiştir. Örneğin; Arabayı sol şeritte (İngiltere ve Kıbrıs da) kullanıyorlar ve öğlen vakitleri 'Siesta' yapıyorlar. Maltalılar çok toleranslı, sıcakkanlı, hoşgörülü ayrıca tüm kültürlülere karşı ilgili ve saygılılardır. Dünya'nın en Katolik ülkelerinden biri sayılan Malta'nın nerdeyse her metrekaresine bir kilise düşmektedir. Başka hiçbir yerde bu kadar fazla dini tatil yapılmamaktadır. 

» Malta'nın Parlamento binası olarak kullandıkları Valetta'daki "Grandmaster's Palace" görülmeye değerdir. 6000 yıllık medeniyetin beşiği olan Malta müze severler için harika müzeleri barındırır. Birçok müze bulabileceğiniz Malta'da çeşitli dönemlere ait harika arkeolojik ve kültürel eserler bulabilirsiniz.

» Maltalingua School of English Dil Okulu izlemesi bile heyecan verici St Julians körfezine nazır ve yakın zamanda yenilenen tarihi binaların bulunduğu bir mevkidedir. Maltalingua School of English Dil Okulu; son derece modern sınıfları, ücretsiz internet kabinleri, huzur veren odaları, resepsiyon alanı ve dışarıya ödünç kitap veren kütüphanesi ile çeşitli olanaklar sunmaktadır. Geniş teras ve sosyal buluşmaların odağındaki yüzme havuzu ise okulun cazibe merkezlerini oluşturmaktadır.

» Maltalingua’nın başarısı; birçok aktivite paket programlarıyla çeşitlendirdiği kaliteli İngilizce dil kursları, sosyal gezi programları ve geniş konaklama seçeneklerine dayanmaktadır. Samimi yaklaşımlarıyla dikkat çeken her biri ayrı ayrı başarılı kadrosu, size tamamıyla en iyi öğrenim tecrübesini kazandıracağından emindir.

» Maltalingua School of English Dil Okulu adadaki İngilizce dil okullarından bir tanesidir ve uluslararası akademik standartlarda en iyisi olmaya gayret etmektedir

» Maltalingua School of English okul müdürünün 10 yılı aşkın eğitim çalışmaları ve eğitmenlerin EFL yeterliliğindeki TEFL (yabancı dil öğretmenliği) sertifikaları, CELTA veya DELTA (ya da buna denk) programlarındaki başarıları sonucu Maltalingua School of English Dil Okulu üst seviyeye ulaşmıştır.

» Maltalingua, bütçenize ve kişisel ihtiyaçlarınıza göre birçok konaklama seçeneği sunmaktadır. Dilerseniz, İngilizce konuşan bir aile ya da bütün masrafların içinde bulunduğu birinci sınıf lüks otel ya da uygun konaklama yerleri bulma konusunda sizlere yardımcı olabiliriz.

» Maltalingua School of English Dil Okulunun eşi olmayan apart daireleri de sizlere sunulan seçeneklerden birisidir. Ortak kullanılan bu apart dairelerde yaşamak sizlere yeni insanlar tanıma ve farklı ülkelerden gelen insanlarla fikirlerinizi paylaşma imkanı sunar. Apart daireler aynı zamanda bütçenize en uygun olabilecek seçeneklerden biridir.

» Aile yanında konaklamak sizlere İngilizceyi gerçek dünyada öğrenme imkânı sağlar. Malta'lı bir ailenin  günlük  yaşamına eşlik ederek aynı zamanda eşsiz Malta mutfağının tadına da varabilirsiniz. Bunun yanı sıra okul civarında 3-5 yıldızlı çeşitli oteller de önerebiliriz.

MALTA'DAKİ OKULLAR