"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

INLINGUA CHELTENHAM

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

INLINGUA CHELTENHAM

 

Önemli Notlar

Konum

:

Cheltenham

Diğer Lokasyonlar

:

Londra, Edinburgh

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

45 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 12 kişi

Sınıf Sayısı

:

10 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

16 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınava Hazırlık (IELTS, CAE, FCE)

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

British Council, English UK, ISI, IALC,

Sınav Merkezi

:

Akıllı Tahta Sistemi

:

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

 

Genel Bilgi

Konum; Cheltenham, İngiltere’nin Cotswalds bölgesinin ucunda bulunan küçük şirin bir şehirdir. Bu küçük ve şirin kent düzenlediği festivalleri ile bilinmektedir. Cheltenham Edebiyat Festivali, Cheltenham Caz Festivali, Cheltenham Müzik Festivali, Cheltenham Yiyecek ve İçecek Festivali yerli halkı her yıl dünyanın dört bir yanından gelen insanları bir araya getirmektedir. Cotswalds bölgesi doğal güzellikleriyle ünlüdür. Cheltenham da zarar görmemiş doğası ve içinden geçen Chelt Nehri ile bölgenin bu özelliğini taşımaktadır. Yürüyerek veya bisikletle kolayca dolaşabilecek kadar küçüktür, ancak ihtiyacınız olan tüm dükkânlara, restoranlara, sinemalara, tiyatrolara ve spor tesislerine sahip olacak kadar büyüktür. Cheltenham Londra, Bristol, Oxford, Birmingham, Bath ve Cardiff gibi İngiliz kültürünün yoğun olarak yaşandığı büyük şehirlere çok yakındır. Inlingua Cheltenham şubesi ise merkeze çok yakın bir mesafede olup okuldan sonra sosyalleşebileceğiniz kafe, restoran ve alışveriş merkezine yürüme mesafesindedir.

Neden Inlingua Cheltenham; Inlingua Cheltenham 1990 yılında kurulmuştur. İngilizce kurslarımız dil okulumuzun profesyonel ve arkadaş canlısı ortamında okumak isteyen dünyanın her yerinden öğrencileri kendine çekmektedir. Profesyonel İngilizce kurslarıyla yoğun bir şekilde İngilizce dilini geliştirmek veya öğrenmek ya da yaşam hedeflerine ulaşmak isteyen öğrenciler için idealdir. Kurulduğu günden itibaren yüksek standartlarda eğitim veren okul, dünyanın farklı bölgelerinden gelen binlerce öğrenciye eğitim vermeye devam etmektedir. Öğretmenlerin tümü, diplomalı, nitelikli, kendini sürekli geliştiren kişilerdir. Inlingua Cheltenham şubesinde yıl boyunca eksiksiz bir spor ve sosyal program sunulmaktadır. Bu da öğrencilerin, kültürel ve spor hayatından zevk almasına yardımcı olur. 6 haftadan fazla kalan tüm öğrencilere bir spor kulübünden ücretsiz üyelik imkanı sunulur.

KonaklamaÖğrencilere, öğrenci yurdu ve aile yanı konaklama hizmeti verilmektedir. Aile evlerinden, okula maksimum 30 dakika yürüyerek ulaşabilirsiniz. Aile yanında konaklama seçeneğini tercih eden öğrenciler, okuldan bağımsız olarak seyahat etmeye hazırlanmalıdır. Aile ile yaşamak, bir öğrenciye akşamları İngiliz aileleriyle birlikte İngilizce pratik yapma fırsatı verir ve öğrencilerin kendi milletlerinden öğrencilerle iletişimini azaltır. Öğrenci yurdu, okula  dakikalık yürüme mesafededir. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için idealdir. Yaşadığınız yer, mutluluğunuzun ve akademik başarınızın anahtarıdır. İster öğrenci yurdunun bağımsızlığını ister aile yanında konaklamayı tercih edin, konaklama seçenekleri, size hak ettiğiniz kaliteyi sunmak için özenle seçilmiştir.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR