"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

CAMBRIDGE ACADEMY OF ENGLISH

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

CAMBRIDGE ACADEMY OF ENGLISH

 

Önemli Notlar

Konum

:

Cambridge

Diğer Lokasyonlar

:

- - -

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

60 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 12 kişi

Sınıf Sayısı

:

13 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

16 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınava Hazırlık (IELTS, CELTA)

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

British Council, English UK

Sınav Merkezi

:

Akıllı Tahta Sistemi

:

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

 

Genel Bilgi

Konum; Cambridge Academy of English, İngiltere’nin dünyaca ünlü üniversite şehri Cambridge'de bulunmaktadır. Cambridge denilince akla gelenlerden; BİRİNCİSİ - ziyaretçilerin bildiği Cambridge var - dünyanın İngilizce konuşulan en eski ikinci üniversitesi olan Cambridge Üniversitesi ile ünlü şehir. Ortaçağ sokakları, otuz bir muhteşem Cambridge koleji: King's; Queen's; St John's ve diğer yirmi sekiz kolej... ve Cam Nehri boyunca uzanan güzel yeşil alanlar. Isaac Newton, Charles Darwin, Stephen Hawking... ve James Bond gibi dünyaca ünlü öğrencilerle dolu bir geçmişe sahip bir yer! SONRA, adını duymuş olabileceğiniz Cambridge var: Parkta Caz, Yaz Ortası Panayırı, Büyük Hafta Sonu, Çilek Panayırı ve hepsinden daha iyi bilinen Cambridge Folk Festivali (Avrupa'nın en büyük folk müzisyenleri buluşması) gibi birçok festivaliyle ünlü bir şehir. AMA - bir de belki sizin bile bilmediğiniz Cambridge var... bu geceleri Cambridge. Cambridge şehri binlerce kişilik bir üniversite nüfusuna sahiptir. Bu kadar çok, çok zeki genç insan aynı yerde yaşıyorsa eğlence de iyi olmak zorundadır - çok iyi. Bu nedenle Cambridge'de büyük tiyatrolar, çok katlı sinemalar, canlı müzik mekanları, barlar ve her türlü yiyecek ve içecek sunan restoranlar bulunmaktadır. Geceleri Cambridge... harikadır. 

Neden Cambridge Academy of English; Cambridge İngilizce Akademisi 1975 yılında kuruldu ve açılışından bu yana her yaştan ve 75'ten fazla farklı ülkeden binlerce insan CAE'de eğitim gördü. Kapılarımızı ilk kez 48 yıl önce dünyaya açtık ve yıllar içinde CAE, yetişkinler, profesyoneller, işletme ve hukuk öğrencileri, genç öğrenciler ve gruplar dahil olmak üzere her yaştan öğrenci için geniş bir kurs yelpazesi sundu. Nereli olursanız olun ve yaşınız ne olursa olsun, sizi kurslarımızdan birine katılmaya davet ediyoruz. Sizden önceki birçok Cambridge Academy of English öğrencisi gibi, bunun sadece bir dil öğrenme şansından daha fazlasını sunan bir fırsat olduğuna inanıyoruz. Bunun bakış açınızı ve deneyiminizi değiştiren bir fırsat olacağına inanıyoruz. Bu sizin hayatınızı değiştirebilir. CAE'de ciddi bir eğitim için ideal olan samimi, ilgili ve çalışkan bir ortam bulacaksınız. Bizim için her CAE öğrencisi özel ve farklıdır, özel ihtiyaçları ve hedefleri vardır. Her öğrencinin bir birey olarak önemsenmesi için yeterince küçük, ancak aynı zamanda geniş bir kurs ve seviye yelpazesi sunacak kadar da büyüğüz. Sınıf dışındaki zamanınızın da sınıftaki çalışmalarınız kadar önemli olduğunu düşünüyoruz - bu nedenle sloganımız "İngiltere bizim sınıfımızdır". Sizi en kısa zamanda The Cambridge Academy of English, CAE'de ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

KonaklamaÖğrencilere, öğrenci yurdu ve aile yanı konaklama hizmeti verilmektedir. Aile evlerinden, okula 40 dakikada ulaşabilirsiniz. Aile yanında konaklama seçeneğini tercih eden öğrenciler, okuldan bağımsız olarak seyahat etmeye hazırlanmalıdır. Aile ile yaşamak, bir öğrenciye akşamları İngiliz aileleriyle birlikte İngilizce pratik yapma fırsatı verir ve öğrencilerin kendi milletlerinden öğrencilerle iletişimini azaltır. Öğrenci yurdu, okula 10 dakikalık mesafededir. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için idealdir. Yaşadığınız yer, mutluluğunuzun ve akademik başarınızın anahtarıdır. İster öğrenci yurdunun bağımsızlığını ister aile yanında konaklamayı tercih edin, konaklama seçenekleri, size hak ettiğiniz kaliteyi sunmak için özenle seçilmiştir.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR