"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

MC ACADEMY MANCHESTER

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

MC ACADEMY MANCHESTER

» Şehir, İngiltere’nin kuzeybatı bölgesindedir. Şehir yemyeşil olmasıyla göze batmaktadır. Uçsuz bucaksız yeşillikler, şehir ziyaretçilerinin ilgisini çekmektedir. Ancak, yine de bu şehirdeki yeşil alanlar, Londra şehrindekilerden daha azdır. Burası bir anlamda, beton bir endüstri şehridir de denilebilir. Şehir her ne kadar deniz kıyısında olmamasına rağmen, Liverpool şehrinden buraya yapılan 50 km. lik kanal üzerinde büyük gemiler geçiş yapabilmektedirler ve bunun sonucunda: Manchester şehrinde üretilen mallar: dünyaya Liverpool limanı üzerinden dağıtılmaktadır.

» Şehrin sembolü “arı”dır. Çünkü: çok çalıştıklarını ve sanayinin çok geliştiğini söylemektedirler. Bu arı sembolüne şehrin çeşitli yerlerinde rastladığınızda, mutlaka ilginizi çekecektir.

» İngiltere’nin diğer şehirleri değerlendirildiğinde, buranın pek fazla güzel yanından söz etmek mümkün değildir. Buranın özellikle müzeleri ilgi çekmektedir. Öte yandan: sanat ve müzik açısından da şehir ileri düzeydedir. Öğrenci ağırlıklı bir şehir olduğu için: özellikle gece hayatı hareketlidir ve İngiltere’nin diğer yerlerinde olan birçok konser, burada da düzenlenmektedir. Londra şehri ile kıyaslandığında: Manchester şehri: sakinliği ve kalabalık olmaması ile öne çıkar.

» Manchester Central School OF English, İngilizce dil kursları sunmak üzere 2005 yılında açılmıştır; dolayısıyla yeni bir okuldur ve açıldığı günden bu yana dünyanın dört bir yanından pek çok öğrenciyi ağırlamıştır.  Okul, MC Education Group’un bir parçasıdır. British Council tarafından akreditelidir. EnglishUK ve Manchester Ticaret Odası üyesidir. Manchester Central School OF English, Manchester şehir merkezindeki Mosley Sokağı’nda konumlanmıştır.

» MCSE Dil Okulu binasında tam donanımlı modern derslikler, kütüphane, TV & DVD odası, kantin, öğrenci salonu, bilgisayar odası ve kablosuz internet erişimi gibi olanaklar vardır.

» Manchester Central School of English Dil Okulu müfredatında her seviyeye yönelik genel İngilizce, IELTS hazırlık, Cambridge hazırlık, iş İngilizcesi, CELTA kursları ve birebir kurslar mevcuttur.

» Manchester Central School Of English Dil Okulu İngilizce Kursları

  • Genel ingilizce Standart (Haftada 15 saat),
  • Genel ingilizce Yoğun (Genel ingilizce Standart + Salı ve Çarşamba 2 x 2.5 saat),
  • Genel ingilizce Daha Yoğun (Genel ingilizce Yoğun + Pazartesi 2 saat),
  • Genel ingilizce Süper Yoğun (Genel ingilizce Daha Yoğun + Hafta 2 saat bire bir),
  • IELTS Genel ingilizce standat + Salı ve Çarşamba 2 x 2.5 saat),
  • PET, FCE, CAE and CPE sınavlarına hazırlık
  • Bire bir özel ders (Esnek zamanlarda)
  • Yaz Okulu (Temmuz-Ağustos)

» Manchester, çeşitli tiyatrolar, sanat galerileri, müzeler, kafeler ve restoranların yer aldığı bir şehirdir. Okul içi ve okul dışı aktivitelerle İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Okulda, Manchester hakkında bilgi, otobüs ve tren bileti satın alma, doktora gitme gibi günlük sosyal olaylarla ilgili pratik çalışmaları yaparak, öğrencileri konuşmaya teşvik edici, birlikte konuşarak, tartışarak dili geliştirici çalışmalar yapılır. Ayrıca öğleden sonraları İngilizce farklı konularda İngilizce filmler ile dinleme yeteneğiniz geliştirilir. Manchester United kulübü ve stadı, Liverpool, Chester, Peak District Ulusal Parkı, Alton Towers parkı gibi yerlere geziler düzenlenir.

» Şehir içi ulaşımın tramvay, otobüs ve banliyö trenleri ile sağlandığı Manchester’a 13 Km. uzaklıktaki Manchester Uluslararası Havalimanı ile ülke dışından da kolayca ulaşılabilmektedir.

» Manchester Central School of English Dİl Okulu'nda eğitim alan öğrenciler okul tarafından sunulan aile yanı veya öğrenci evi seçeneklerinde konaklamaktadır.

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR