"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

PILGRIMS CANTERBURY

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

PILGRIMS CANTERBURY

» Büyük Britanya’da, İngiltere’nin güneydoğusunda, Doğu Kent Bölgesi’nde kenttir. Stour Irmağı’nın üzerinde, Londra’ya 85 km uzaklıktadır. Uzun süre İngiltere’nin din ve kilise işleri merkezi olmasıyla ünlüdür. Avrupa’da hac olayının başlangıcı bu kentte gerçekleşti. Chaucer’ın buna ilişkin eseri Canterbury Öyküleri dünyaca bilinir. 17. yüzyılda Aziz Augustinus’un yaptırdığı kilise kalıntıları üzerinde 1070’te başlayan ve ancak 1503’te bitirilen ünlü katedral, yaşamın bir parçasıdır. Kent, vadi boyunca 5 km uzunlukta eski duvarlarla çevrilidir. Tarihsel oteli St. Thomas ve çok sayıda eski kahvehaneleri önemli yapılar arasında yer alır. Gelişmiş bir alışveriş merkezine sahiptir. Kentte 1965’te üniversite açıldı. Turizm dışında büyük bir ekonomik etkinliği yoktur.

» Pilgrims English Language Courses ortaçağdan kalan tarihi yapıları ile ünlü Canterbury şehrinde bulunmaktadır. UNESCO tarafından dünya mirası olarak kabul edilmiş olan dünyaca ünlü St Augustine’s Abbey Katedrali ve St Martins Kilisesi bu şehirde yer almaktadır. Yeşil alanları, parkları ve sakin sahili ile bilinen Canterbury şehri Londra’ya 1,5 saat, Paris’e deniz yolu ile 2 saat uzaklıktadır. 

»
30 seneyi aşkın deneyimi ve kaliteli eğitim kadrosu ile öğrencileriyle birebir ilgilenen Pilgrims English Language Courses, İngilizce öğrenimi için çeşitli program alternatifleri sunmaktadır. Bu programlar, İş İngilizcesi, profesyonellere yönelik İngilizce, IELTS hazırlık, çocuklar ve yetişkinler için genel İngilizce ve öğretmenlere yönelik İngilizce programları şeklindedir.

» Pilgrims English Language Courses, British Council tarafından akredite olmuştur ayrıca English UK, BCB, Education UK ve ARELS üyesidir. Pilgrims English Language Courses hafta sonu şehir dışı geziler, hafta içi sosyal ve kültürel aktiviteler düzenlenmektedir.

» Deniz kıyısına 20 dakikalık uzaklıkta bulunan okul binasında tam donanımlı sınıflar, ücretsiz Internet erişiminin bulunduğu bilgisayar laboratuarı, çalışma merkezleri ve kütüphane bulunmaktadır.  Aile yanı ve misafirhane konaklama alternatifleri sunulmaktadır.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR