"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

IH LONDON

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

IH LONDON

 

Önemli Notlar

Konum

:

Londra

Diğer Lokasyonlar

:

Bristol, Edinburgh, Manchester, Newcastle, Portsmouth,Torquay

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

45 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 15 kişi

Sınıf Sayısı

:

56 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

16 Yaş ve Üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik İngilizce Sınava Hazırlık(IELTS, CAE), İş İngilizcesi

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

British Council, English UK

Sınav Merkezi

:

Akıllı Tahta Sistemi

:

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

 

Genel Bilgi

Konum; International House Dil Okulunun şubelerinden biri Londra’da eğitim vermektedir. Londra Birleşik Krallığın en büyük şehri ve aynı zamanda başkentidir. Londra'da mevcut olan tüm eğlence, kültür ve turizm merkezlerini keşfetmek öğrencilerin İngilizce eğitiminde çok önemli bir noktadır. Canlı ve sürprizli sokakları, rengârenk mağazaları, gayda çalan kiltli sokak şarkıcılarıyla büyüleyici bir şehirdir. Tüm bu hareketliliğin yanında oldukça nezih ve yaşam standartlarının üst seviyede olduğu Londra, müthiş bir mozaiği de içinde barındırmaktadır. Öyle ki şehirde dünyanın her ülkesinden insan bulmak mümkündür. International House Londra, Covent Garden ve West End'e yakındır. Ulaşım olarak Tottenham Court Road, Covent Garden ve Leicester Square metro istasyonlarına birkaç dakika mesafededir. Ayrıca okuldan sonra yapabileceğiniz tüm aktivite merkezlerine yürüme mesafesindedir.

Neden IH Londra; International House Londra Dil Okulu 1953’te kurulmuştur. Okul dünya çapında en kaliteli eğitim veren dil okullarından biridir. Kurulduğu günden itibaren yüksek standartlarda eğitim veren okul, dünyanın farklı bölgelerinden gelen binlerce öğrenciye eğitim vermeye devam etmektedir.  Öğretmenlerin tümü, diplomalı, nitelikli, kendini sürekli geliştiren kişilerdir. Tüm İngilizce seviyelerine uygun çok çeşitli programlar sunulmaktadır. İngilizce yolculuğunuzda sizi yönlendirmeleri için deneyimli öğretmenlere güvenebilirsiniz. Verdiği eğitimle fark yaratan IH Londra, öğrencilerine güvenli, arkadaş canlısı, hevesli ve çok kültürlü bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Öğrencilerinin tam potansiyellerine ulaştıklarını ve daha sonraki akademik çalışmaları, İngiltere'deki günlük yaşamları veya kariyer ilerlemeleri için İngilizce becerilerini geliştirmelerini hedef edinmişlerdir. Okul sadece dersler değil öğrencilerin öğrencilerini pratiğe dökebilmeleri için sosyal program ve aktiviteler düzenlemektedir. Sosyal program ve gezilere katılarak, İngiltere kültürünü, Londra’yı keşfedebilir ve İngilizce öğrenmeyi eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Konaklama Öğrencilere, öğrenci yurdu ve aile yanı konaklama hizmeti verilmektedir. Aile ile yaşamak, bir öğrenciye akşamları İngiliz aileleriyle birlikte İngilizce pratik yapma fırsatı verir ve öğrencilerin kendi milletlerinden öğrencilerle iletişimini azaltır. Öğrenci yurdu, okula birkaç dakikalık mesafededir. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için idealdir. Yaşadığınız yer, mutluluğunuzun ve akademik başarınızın anahtarıdır. İster öğrenci yurdunun bağımsızlığını ister aile yanında konaklamayı tercih edin, konaklama seçenekleri, size hak ettiğiniz kaliteyi sunmak için özenle seçilmiştir.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR