"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

TWIN ENGLISH LONDON

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

TWIN ENGLISH LONDON

 

Önemli Notlar

Konum

:

Londra-Greenwich

Diğer Lokasyonlar

:

Eastbourne

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

45 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 15 kişi

Sınıf Sayısı

:

20

Kursa Katılım Yaşı

:

16 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık (IELTS), İş İngilizcesi

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

British Council

Sınav Merkezi

:

X

Akıllı Tahta Sistemi

:

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

X

 

Genel Bilgi

Konum; Twin Dil Okulu şubelerinden biri Londra’nın Greenwich bölgesinde eğitim vermektedir. Londra'nın tarihi binlerce yıl öncesine uzanır ve şehirde birçok dünya mirası bölgesi bulunmaktadır. Westminster Sarayı, Westminster Abbey, Londra Kulesi, Maritime Greenwich ve Kraliyet Botanik Bahçeleri bunlardan bazılarıdır. Dünyaca ünlü Tate Modern, National Gallery ve Victoria Albert Museum, British Museum’u ziyaret etmek ücretsizdir. Londra'nın yaklaşık üçte biri parklara ve açık alanlara ayrılmıştır. Aynı zamanda dünyanın en popüler alışveriş şehirlerinden biridir. Twin London, ünlü Cutty Sark, Kraliyet Gözlemevi ve popüler Greenwich Pazarı'na ev sahipliği yapan Greenwich Kraliyet İlçesinde bulunmaktadır. Çeşitli barlar, restoranlar ve yoğun bir caddenin yanı sıra Londra'nın merkezine doğrudan seyahat bağlantıları ile canlı bir yerde eğitim göreceksiniz.

Neden Twin; Modern sınıfları ve sosyal alanları ile Twin Greenwich öğrencilere harika bir konumda ilgi çekici bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Okul, İngilizce ve sınava hazırlık kursu sunmaktadır. Her kurs kişisel ve mesleki hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Okulun kendisi aydınlık ve ferahtır, binadaki bazı sınıflar akıllı tahtalara erişebilir. Öğrenciler çevrimiçi İngilizce sınavları için ders sırasında zaman zaman akıllı telefonlarını ve tabletlerini kullanırlar. Her yaştan yetişkin öğrenci için keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak aktiviteler ve konaklama olanakları sunan yüksek kaliteli İngilizce dil kursları sunulmaktadır. Bu güzel okul, modern öğretim tesisleri ve mükemmel öğrenci ortak alanları ile donatılmıştır. Personel, zamanınız boyunca size yardımcı olmaya hazırdır. Okul, her öğrencinin geçirdiği süre boyunca kaydettiği ilerlemeyi önemsemektedir. Tüm personelin iyi eğitimli olması ve kariyerlerini geliştiren ve hedefleri destekleyen öğretmenler olması okul için önemlidir.

KonaklamaÖğrencilere, özenle seçilmiş aile yanı konaklama ve paylaşımlı daire hizmeti sunulmaktadır. Twin, her yıl binlerce uluslararası öğrenci için kaliteli aile yanında konaklama ve konaklama seçenekleri sunar. İngilizce konuşan ev sahipleri ve diğer öğrencilerle konuştuğunuz güvenli, temiz ve konforlu bir konaklama bulmaya büyük önem verilmektedir. İngiltere halkı hakkında daha fazla bilgi edinmenin en iyi yollarından biri aile yanında konaklamaktır. Güney Doğu Londra'da, okula kolay ulaşım mesafesinde olan aile yanında konaklamalar mevcuttur. Buna ek olarak, daha bağımsız yaşamı tercih eden öğrenciler, şehir genelinde bulunan konutlarımızdan birini seçebilirler. Konutta konaklama, tek kişilik yataklardan çok yataklı odalara ve ortak, en-suite ve stüdyo olanaklarından oluşan bir dizi seçeneğe sahiptir.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR