"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

ILS ENGLISH NOTTINGHAM

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

ILS ENGLISH NOTTINGHAM

» İngiltere’nin orta doğusunda bulunan Nottingam şehrinin merkezi Leen Nehri boyunca uzanır ve güney sınırları, Trent Nehri’nin rotasını takip eder. Nottingham, dantel dokumadan futbola ve Robin Hood’a kadar dünyaca ünlü bir şehirdir. Farklı kültürleri barındırması ve şehre yakın kırsal bölgeleriyle kozmopolit olan bu şehir, yaşamak ve eğitim yapmak için ideal bir yerdir. Nottingham, doğal görüntüsü ile ülkedeki en iyi yaşanılabilir yer seçilmiştir.

» Üniversite ve kolejlerdeki 100.000’den fazla öğrencisiyle Nottingham, genç nüfusunu meşgul tutacak hareketliliğe sahip bir şehirdir. Otobüsle ya da motorsikletle üniversite kampüslerine 10 dakika uzaklıkta olan küçük ve her şeyi içinde barındıran şehir merkezi, tarihi ve tarihi mirasları, çağdaş kültürle birleştirir. 

» Nottingham şehir merkezinin kalbi, imarı 2007’de tamamlanmış Old Market Square’dir. Birçok alışveriş merkezinin bulunduğu caddeler bu alanın etrafını kuşatır. Şehrin iki önemli alış veriş merkezi, Victora Centre ve Broadmarsh olmakla beraber bunlardan başka irili ufaklı alış veriş merkezleri de vardır.

»
Nottingham’da Nottingham Playhouse ve Tiyatro Royal isimli iki geniş kapasiteli tiyatro bulunmakla birlikte bir de Nottingham Üniversitesi’nin Lakeside Sanat Merkezi isimli daha küçük bir tiyatrosu mevcuttur. Şehirde resim galerileri ve müzeler olduğu gibi her üniversite tüm yıl boyunca geniş çaplı tiyatro, müzik ve sanat etkinlikleri düzenler.

» Şehir, birkaç adet çok katlı sinemaya sahiptir. İngiltere’nin büyük bağımsız sinemalarından biri olan Broadway Sineması ve dünyanın en küçük sineması olmaya aday Screen Room bunlardan bazılarıdır.

» Nottingham merkezinde çok sayıda canlı, hareketli klupler, barlar ve restoranlar bulunmaktadır. Şehirdeki çok sayıda öğrenci, geceleri çok eğlenceli görüntüler sergiler. Eğlence için Lace Market, Hockley, The Waterfront ve The Corner House gibi şehrin merkezinde kurulmuş yerler vardır. Doğa ve tarih gezintisi için şehre çok yakın parklara gidilebileceği gibi Sherwood Ormanı Robin Hood efsanesini yaşamak için gezilebilir. 

» 1985 yılında kurulmuş olan ILS English şehir merkezinde bulunmaktadır. Okulda modern ve tam donanımlı sınıflar, ücretsiz e-mail ve internet erişimi ve öğrencilerin kendi kendilerine çalışabilecekleri alanlar mevcuttur. ILS English Dil Okulunda Genel ve Akademik İngilizce, İş İngilizcesi ve profesyoneller için İngilizce, Tıp İngilizcesi, IELTS, Cambridge sınav hazırlık, öğretmenler için İngilizce programları ve yaz okulu kursları vardır. Tüm dil seviyeleri için Genel İngilizce kursları her Pazartesi başlamaktadır.

» ILS English Dil Okulunda verilen programlar şu şekildedir;

  • Genel İngilizce (15 Saat)
  • Yarı Yoğun İngilizce (21 Saat)
  • Yoğun İngilizce (23 Saat)

» ILS Nottingham’ın The Nottingham Trend University, The University of Nottingham ve İngiltere’deki diğer bazı üniversiteler ile de bağlantıları bulunmaktadır. İsteyen öğrencilere lisansüstü eğitim için üniversite başvurularında akademik danışmanlık hizmeti verilmektedir.

» ILS English Dil Okulu ayrıca öğrencilerine dopdolu bir sosyal ve kültürel aktivite programı sunmaktadır. Her biri birbirinden ünlü ve tarihi şehirler olan Oxford, Cambridge, Manchester, Londra ve York gibi şehirlere geziler bunların bazılarıdır. ILS English Dil Okulunda aile yanı, otel ve yaz aylarında üniversite yurtlarında konaklama alternatifleri mevcuttur.

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR