"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

KINGS BRIGHTON

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

KINGS BRIGHTON

 

Önemli Notlar

Konum

:

Brighton

Diğer Lokasyonlar

:

Londra, Bournemouth, Oxford

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

45 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 14 kişi

Sınıf Sayısı

:

17 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

16 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınava Hazırlık(IELTS, CAE)

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

British Council

Sınav Merkezi

:

X

Akıllı Tahta Sistemi

:

X

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

 

Genel Bilgi

Konum; Kings Education Dil Okulunun şubelerinden biri Brighton’da eğitim vermektedir. Brighton için İngiltere'nin Bodrum'u denilebilir. Girişinden itibaren insanı büyüleyen, geniş yolların iki tarafına dizilmiş müstakil evlerle dolu şirin bir sahil kasabasıdır. Lanes'de saatlerce gezebilir, Palace Pier'de roller Coaster'a binebilir ve deniz kenarında oturup keyifle fish and chips yiyebilirsiniz. Sabahları yolda yürürken tanımadığınız insanlar size günaydın diyerek gülümser. Ayrıldıktan sonra çok özlersiniz ve ilk fırsatta tekrar gidip daha önce tanışmış olduğunuz insanları ziyaret edersiniz. İngiltere’nin güney sahilinde bulunan Brighton trenle Londra'ya iki saat uzaklıktadır. Genç insan potansiyelinin yüksek olduğu Brighton'un sembolü martıdır. Londra'da ki eğlence hayatı aynen burada da vardır. Kings Brighton, şehrin hareketli kuzey kısmında şehir merkezine ve sahile 10-15 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Okulun etrafı parklar, toplu taşıma durakları, alış veriş dükkânları, kafeler, restoranlar ve publar ile çevrilidir. Yüzme havuzları, spor salonları, dans stüdyosu, kaykay pisti, bisiklet yolu ve plaj sporları gibi birçok tesise yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Böylece öğrenciler ders dışındaki zamanlarını diledikleri gibi geçirebilir, çeşitli aktivitelere katılabilirler.

Neden Kings Education; 1966 yılı itibariyle eğitim faaliyetlerine başlayan Kings Education Dil Okulu, İngiltere’nin en kaliteli eğitim veren dil okullarından biri olarak günümüze kadar yükselen bir çizgiyle gelmiştir. Amerika ve İngiltere’nin yetkili eğitim kurumları tarafından onaylı okul, öğrenciler için kaliteli seçenek olduğunu kanıtlamıştır. Benzersiz profesyonel İngilizce kurslarıyla yoğun bir şekilde İngilizce geliştirmek veya öğrenmek ya da yaşam hedeflerine ulaşmak isteyen öğrenciler için idealdir. Kurulduğu günden itibaren yüksek standartlarda eğitim veren okul, dünyanın farklı bölgelerinden gelen binlerce öğrenciye eğitim vermeye devam etmektedir. Verdiği eğitimle fark yaratan Kings Education, ders dışında öğrencilerine sunduğu aktivite seçenekleriyle, öğrencilerine farklı bir eğitim deneyimi sunmaktadır. Öğretmenlerin tümü, diplomalı, nitelikli, kendini sürekli geliştiren kişilerdir. Tüm İngilizce seviyelerine uygun çok çeşitli programlar sunulmaktadır. İngilizce yolculuğunuzda sizi yönlendirmeleri için deneyimli öğretmenlere güvenebilirsiniz. Her hafta düzenlenen sosyal aktiviteler, arkadaşlıklar kurma ve konuşma becerilerini uygulama fırsatı sunmaktadır.

KonaklamaÖğrencilere, öğrenci evi, paylaşımlı daire ve aile yanı konaklama hizmeti verilmektedir. Aile evlerinden, okula 30 dakikada ulaşabilirsiniz. Aile ile yaşamak, bir öğrenciye akşamları İngiliz aileleriyle birlikte İngilizce pratik yapma fırsatı verir ve öğrencilerin kendi milletlerinden öğrencilerle iletişimini azaltır. Paylaşımlı daire ve öğrenci evlerinin hepsi, okula kısa bir yürüme mesafesindedir. Yaşadığınız yer, mutluluğunuzun ve akademik başarınızın anahtarıdır. İster öğrenci yurdunun bağımsızlığını ister aile yanında konaklamayı tercih edin, konaklama seçenekleri, size hak ettiğiniz kaliteyi sunmak için özenle seçilmiştir.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR