"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

LSI BRIGHTON

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

LSI BRIGHTON

 

Önemli Notlar

Konum

:

Brighton

Diğer Lokasyonlar

:

Londra, Cambridge

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

50 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 15 kişi

Sınıf Sayısı

:

23 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

16 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınava Hazırlık(IELTS, CAE, TOEFL), İş İngilizcesi, Üniversite Hazırlık

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

English UK, British Council, Cambridge English

Sınav Merkezi

:

Akıllı Tahta Sistemi

:

X

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

 

Genel Bilgi

Konum; LSI okulunun şubelerinden biri Brighton’da eğitim vermektedir. Brighton, İngiltere’nin popüler sahil kentlerinden biridir Deniz kenarında capcanlı bir şehir olan Brighton sadece tarihi rıhtımı ve ikonik akide şekerleri ile değil, renkli bir gençlik kültürü ile dolu kent merkezinin sunduğu sayısız ve çok çeşitli eğlence imkanlarıyla da ünlüdür. Harika mağazalar, restoranlar ve barların yanında fotoğraflık sahil şeridi ile de Brighton, İngiltere'de İngilizce öğrenmek isteyen her yaştan ve her kültürden öğrenciler için hayat dolu ve samimi bir şehirdir. Londra'ya sadece bir saat uzaklıktadır ve seçkin restoranları, barları ve barları ile başarılı sanat ve tiyatro sahnesi ile başkente rakiptir. Üniversite öğrencilerinin yoğunlukta olması, öğrenci şehri haline getirmiştir. Brighton, hem turistler hem de öğrenciler için popüler bir seçimdir.  LSI Brighton Dil Okulu, birbirinden yürüyerek yalnızca 10 dakika uzaklıkta bulunan iki farklı kampüste eğitim vermektedir. Mağazalar, kahve evleri, publar, restoranlar ve eğlence merkezi oldukça yakındadır.

Neden LSI; Her köşesinden tarih fışkıran, Shakespeare ve Kraliyet Ailesi'nin ana vatanı, dünyanın en kozmopolit ve hareketli ülkelerinden biri olan İngiltere'de İngilizce eğitimi almak, hayatınızın en güzel deneyimlerinden biri olacaktır. İngiltere’deki, 4 şubesi ve çocuklara yönelik İngilizce yaz kampı ile LSI, Büyük Britanya'da İngilizce öğrenmek isteyen herkes için mükemmel bir tercihtir. Kozmopolit Londra'da iki farklı merkez, tarihi üniversite kenti Cambridge ve hareketli kıyı şehri Brighton arasında seçiminizi yapabilirsiniz. Britanya'daki tüm dil okulları, British Council tarafından tamamen akredite edilmiş olup, mükemmel tesisler ve yardımsever, deneyimli öğretmenlerle eğitim vermektedir. İngiltere'deki tüm dil okulları, Büyük Britanya’nın tüm güzelliklerine erişebileceğiniz eksiksiz ve renkli bir sosyal program sunmaktadır. Hangi LSI okulunu seçerseniz seçin; Londra'da alışveriş ve West End'deki gösterilerden Cambridge'in sıcak pub'larına, oradan Brighton'ın ünlü plajında pikniklere, Stonehenge, Edinburgh ve hatta Paris'e hafta sonu gezilerine kadar İngiltere'nin sunabileceği en büyük güzelliklerin tümüne ulaşabilirsiniz.

KonaklamaÖğrencilere, paylaşımlı daire ve aile yanı konaklama hizmeti verilmektedir. Aile yanında konaklamalar, özenle seçilir ve öğrencilere İngiliz kültürü hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı sunar. Aile evleri genellikle, okuldan yürüyerek 20-30 dakika uzaklıkta bulunabilmektedir. Brighton, birçok otobüs güzergahı ve düzenli servislerle şehir genelinde iyi ulaşım bağlantılarına sahiptir. Aile ile yaşamak, bir öğrenciye akşamları İngiliz aileleriyle birlikte İngilizce pratik yapma fırsatı verir ve öğrencilerin kendi milletlerinden öğrencilerle iletişimini azaltır. Paylaşımlı daireler, 2 farklı seçenekte sunulmaktadır. Dairelerden biri LSI okulunun kendi rezidansıdır, diğeri okula 10 dakika mesafededir.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR