"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

BEST IN BATH

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

BEST IN BATH

 

Önemli Notlar

Konum

:

Bath

Diğer Lokasyonlar

:

- - -

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

45 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 8 kişi

Sınıf Sayısı

:

7 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

18 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık (IELTS, Cambridge), İş İngilizcesi

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

Enlish UK, British Council, Visit Bath

Sınav Merkezi

:

Akıllı Tahta Sistemi

:

X

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

 

Genel Bilgi

Konum; Best in Bath Dil Okulu, İngiltere’nin güneybatısında yer alan tarihi Bath şehrinde eğitim vermektedir. Bath, İngiltere'de en çok ziyaret edilen şehirlerden biridir. UNESCO tarafından 1987 yılında Dünya Mirasları listesi’ne giren Bath, tiyatroları, müzeleri, tarihi hamam ve yapıları ile oldukça ilgi çekici bir turistik noktadır. Londra’ya 90 dakika uzaklıktaki Bath, iki üniversite ve dünya standartlarında spor tesislerine sahiptir. Best in Bath dil okulu, şehir merkezindeki Queen Square’de, tüm şehir olanaklarına kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Tekne ile nehir gezintisine çıkabilir, kırsal alanların tadını çıkarabilir, müzikal etkinliklerine katılabilirsiniz. Şehirde yıl boyunca düzenlenen festivallere de katılarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bristol havaalanı 45 dakika, Londra Heathrow Havaalanı 2,5 saat, Londra Gatwick havaalanı 3,5 saat uzaklıktadır.

Neden Best in Bath; Best in Bath, Bath'da yaşayan ve burada yaşamayı seven insanlar tarafından kurulmuş ve yönetilmektedir! Bizler deneyimli eğitim uzmanlarıyız. Okul Müdürü Mark Appleton, İngilizce dil öğretiminde 35 yıldan fazla deneyime sahiptir ve 1997'den beri Bath'da kurslar düzenlemektedir. Size çok yönlü mükemmel kalite sunabilen, harika vakit geçirirken eğitim hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olan yerel uzmanlarız. Öğrencilerimize Bath'ın en iyisi olduğuna inandığımız bir deneyim sunmaya adanmış küçük, samimi, bağımsız bir okuluz! Gelin ve bizimle UNESCO'nun güzel Bath şehrinde, büyük bir şehir atmosferinde ama stressiz İngilizce öğrenin! Bu alışveriş cennetinde okulun sunduğu harika eğitimin, aktif sosyal yaşamın, güler yüzlü personelin ve sıcak karşılamanın tadını çıkarın! Yaşınız ne olursa olsun, size uygun çeşitli kurs seçenekleri sunuyoruz.

KonaklamaAile yanında kalmak size samimi ve rahatlatıcı bir ortam sunar. Ailenin bir üyesi gibi bakılırsınız ve bir İngiliz evinde yaşamı deneyimlemek ve İngilizcenizi olabildiğince pratik yapmak için harika bir fırsatınız olur. Aile yanı konaklamalarımız özenle seçilmiştir ve hepsi yakın zamanda personelimiz tarafından ziyaret edilmiştir. Evlerinin kalitesi ve özellikle sundukları sıcak ve samimi karşılama için seçilmişlerdir. Bu aileler günümüz İngiltere'sini yansıtmaktadır ve örneğin iki ebeveyn ve çocukları, yetişkin çocukları evden ayrılmış emekli bir çift, çocuklu veya çocuksuz bekar bir kadın veya belki de genç bir çift olabilir. Aileleri ve öğrencileri bir araya getirmek için her zaman elimizden geleni yaparız ve tercihlerinizin karşılandığından emin olmak için elimizden gelen her şeyi yaparız. Normalde Bath'a vardığınızda karşılanacaksınız ve Öğrenci Hizmetleri Müdürümüz harika bir konaklama geçirmenizi sağlamak için öğrenciler ve ailelerle konuşmaya her zaman hazırdır!

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR