"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

TTI SCHOOL OF ENGLISH LONDON

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

TTI SCHOOL OF ENGLISH LONDON

» Londra, 8,5 milyon insanın yaşadığı muazzam bir şehirdir. Bu şehirde her kültürden, her dinden, her sosyal tabakadan ve her ulustan insanın bulunması, burada okumaya gelen yabancı öğrencilerin gözlerini kolayca korkutabilir. Londra'da yaşamak için esnek olmanız, şehri olduğu gibi kabul edebilmeniz ve o size ne imkânlar sunuyorsa onunla yaşayabilmeyi öğrenmeniz gerekir. Öğrencilerin ise, Londra'nın kendine özgü kurallarına göre yaşamaya alışmaları ve Londra insanlarını da olduğu gibi kabul edebilmeleri gerekir. Bütün ana yolların ve demiryolu ağlarının Londra bağlantılı olmaları ve buradan dağılmaları, bu şehri muhteşem merkezi bir yer yapmaktadır. Ayrıca burada Heathrow ve Gatwick gibi iki önemli büyük havaalanı ve doğu kıyısında önemli limanlar bulunmaktadır. Dünyanın en ünlü kraliyetinin başkenti, dünya borsalarının en önemli merkezlerinden birisidir.

» Avrupa gençliğinin gözdesi, tezatlar şehri Londra, farklı tatlar ve farklı insanlarla beraber olmak isteyenlerin Avrupa'daki birinci tercihi olmuştur. Türkçe dâhil pek çok dilin konuşulup pek çok milletin beraber yaşadığı bir dünya şehri özelliğine de sahiptir.

» TTI – School of English, Londra’nın tam merkezinde olan Camden High Sokağı’nda 1999 yılında kurulmuştur; metro istasyonuna 1 dakika ve Camden Lock Market’e birkaç dakika uzaklıktadır. TTI – School of English, kaliteli alışveriş merkezleri, klüpleri, barları ve kafeleriyle capcanlı bir yerleşim bölgesindedir. Ayrıca, ünlü West End’e, British Museum’a, Picadilly Sirkine ve eğlenceli Oxford Sokağına oldukça yakındır. TTI – School of English,  deneyimli, iyi eğitim görmüş  İngiliz öğretmenleri, cana yakın ve sevecen bir ortam içinde, sizi dil öğrenme hedefinize ulaştırmayı amaç edinmiştir. British Council ve English UK üyesidir. Genel İngilizceden sınav hazırlık kurslarına ve İş İngilizcesine kadar birçok seçenek sunmaktadır.

» TTI – School of English Dil Okulunda toplam tam donanımlı geniş ve ferah 7 sınıf vardır. Öğrencilerin %10'u Almanya'dan, %10'u Japonya'dan, %10'u Macaristan'dan, %10'u Kolombiya'dan, %10'u Türkiye'den, geriye kalanı ise birçok farklı ülkeden gelmektedir.  TTI – School of English Dil Okulunda öğrenci olabilmek için en az 16 yaşında olmanız gerekmektedir ama her hangi bir üst yaş sınırlaması yoktur. Öğrencilerin yaş ortalaması 25'tir. 

» Dersler hafta içi hergün 9:00- 12:00, 13:00- 14:00, 14:00- 16:00, 16:00-19:00 ve 19:00- 21:00 saatleri arasındadır. Resmi tatil günlerinde ders yapılmamaktadır.  Bütün ders gereçleri TTI – School of English Dil Okulu tarafından sağlanmaktadır. 

» TTI – School of English Dil Okulunda sınırsız internet erişimimiz, içinde her türlü kaynağa ulaşabileceğiniz çalışma salonu, kafeterya ve veranda vardır. Ayrıca öğrencilere çeşitli sosyal aktivite olanakları sunulmaktadır. Eğitiminizin yanında, rahatlamanız, iyi vakit geçirmeniz  ve öğretmenlerinizle gezerken pratik yapabilmeniz için her ay değişik programlar düzenlemektedir. Örneğin, eğitiminiz boyunca TTI’ın, ücretsiz film gösterimlerinde, komedi ve drama programlarında, yarışma, karaoke ve canlı müzik gecelerinde ve de uluslararası yemek akşamlarında hoşça vakit geçirebilirsiniz. Boş vakitlerinizde sinemaya gidebilir, piknik yapabilir, bowling oynayabilir, buz pateni ile ilgilenebilir yada müzeleri ziyaret edebilirsiniz.  Londra içinde de sinema, tiyatro, müzik gezileri, bowling, buz pateni geceleri, yürüyüş turları, Oxford, Cambridge, Windsor, Stratfors upon Avon’a geziler ya da partiler  de düzenlenmektedir

» Saat 9:00'dan 16:00'a kadar olan sınıflar ortalama 10, en fazla 15 öğrenciden oluşmaktadır. Saat 16:00'dan 19:00'a kadar olan sınıflar en fazla 17 öğrenciden oluşmaktadır. TTI – School of English Dil Okulunda yaklaşık 12 öğretmen görev yapmaktadır.  Dersler ise 50 dakikadır. 

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR