"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

LSC LONDON

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

LSC LONDON

 

..Burs Fırsatı..

 

University of Suffolk-Ipswich Kampüste MBA programı kayıtları başlamıştır!

Normal eğitim ücreti 13,500 GBP olup, başvuru yapan Türk öğrencilere özel MBA eğitim ücreti 8,950 GBP!

 

 
 

Önemli Notlar

Eğitim Dili

:

İngilizce

Programa Katılım Dil Seviyesi

:

IELTS min. 6.0

Program Başlangıç Tarihleri

:

Şubat, Nisan, Haziran, Ağustos, Ekim, Kasım

 

Program Seçenekleri

LSC London

:

Degree Foundation / 8 Ay / 6.950 GBP

LSC London

:

Academic English / 6 Ay / 4.950 GBP

LSC London

:

Academic English / 8 Ay / 5.950 GBP

New College Durham

:

FdA Business and Management / 2 Yıl / 9.000 GBP

University of Suffolk

:

Pre-Sessional English / 10 Hafta / 1.050 GBP

University of Suffolk

:

BA(Hons) Business Management / 3 Yıl / 23.850 GBP

University of Suffolk

:

MBA / 1 Yıl / 8.950 GBP

University of Suffolk

:

Pre-Sessional+MBA / 1 Yıl+3 Ay / 10.000 GBP

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

ASIC, Education UK, AIHEP, DFE, British Accreditation Council for Independent Further and Higher Education

Sınav Merkezi

:

Akıllı Tahta Sistemi

:

X

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

 

Genel Bilgi

Londra’daki kampüsler; Chaucer House Kampüsü, Londra Bridge’e yürüme mesafesindedir ve öğrenciler için kapsamlı eğitim ve dinlenme olanaklarına sahiptir. LSC öğretim ve idari kampüsü, merkezi bir konumdadır ve Londra'daki tüm başlıca cazibe merkezleri kampüse yakındır. Kampüsten, London Bridge ve metro istasyonlarına kolayca ulaşılabilmektedir. Bu kampüs, kolej kütüphanesi, eğitim odaları, bilgisayar odaları, geniş bir oditoryum ve öğrenci dinlenme alanları gibi modern olanaklara sahiptir. Elephant and Castle'da sadece beş dakikalık yürüme mesafesinde modern eğitim tesisleri de bulunmaktadır. Öğrencilerin her iki kampüste de dersleri olmaktadır. Özetlemek gerekirse, LSC esnek ve uygun maliyetli İşletme, Yönetim veya Bilgi Teknolojileri alanında uluslararası kabul görmüş çok kampüslü tesisler sunmaktadır.

Neden LSC; LSC, saygın-küresel bir üne sahip olan Birleşik Krallık'ın en büyük bağımsız yüksek öğretim sağlayıcılarından biri haline gelmiştir. Öğrenciler, ilham verici tarihi ve kültürel mirası deneyimlerken, dünyanın finans merkezinde modern iş yönetimi konusunda ileri düzey bilgi ve beceri kazanabilirler. LSC, lisans, yüksek lisans ve doktora derecelerinde, iyi tasarlanmış bir dizi işletme ve yönetim programı sunmaktadır. Okul, 1998'deki kuruluşundan bu yana, Malta-Valetta, Sri Lanka-Colombo, Malezya-Kuala Lumpur ve Bangladeş-Dakka'daki kampüsleriyle küresel ölçekte genişlemiştir. LSC London, yaşam boyu öğrenme sunarak, yenilikçi ve girişimci eğitimine katılımı genişleterek, uluslararası bir başarı elde etmiştir.

Doğu, Batı ile buluşuyor: LSC'nin dünya çapında, farklı kültürlerden öğrencilerin buluştuğu Avrupa ve Asya'da çeşitli kampüsleri bulunmaktadır. Bu kampüsler, inovasyon ve uygulamalı öğretim yapan, eleştirel düşünme ve hayal gücüne dayalı uluslararası düşünce kolejleridir. Öğrencilerden yeni dünya görüşlerini araştırmaları ve tanıdık problemlere yeni bakış açılarıyla bakmaları beklenmektedir. Öğrencilerin başarılı küresel rakipler olmalarını sağlamak için girişimcilik becerilerini geliştirmelerine yardımcı olunmaktadır.

Öğrenci Odaklılık: Fakülte-öğrenci etkileşimine ve öğrenciler için destekleyici bir öğrenme ortamına önem verilmektedir. LSC kampüslerinden elde edilen en önemli sonuçlar, öğrencilerin istihdam edilmesini sağlayan eğitim başarısıdır.

Eğitim kalitesi: Okul, paranızın karşılığını vererek kaliteli eğitim sunmaktan ve erişimi genişletmekten gurur duymaktadır. Kalite, LSC'nin en önemli özelliğidir. LSC her zaman daha iyi olmaya çalışır ve öğrencilerine araştırmalarla desteklenen öğretim ve akademik ortamında destek olur.

Küresel ve yerel katılım: LSC, mezun olan 30.000'den fazla öğrencileriyle gurur duymaktadır. LSC'nin misyonu sadece öğrencileri iyi eğitimli küresel vatandaşlara dönüştürmek değil, aynı zamanda dünya çapında ekonomik, sosyal ve kültürel bir katalizör görevi görmektir. Öğretim, araştırma, yenilik, uluslararasılaşma ve küresel katılımı, hem öğrencilerin hem de hizmet ettikleri ülkelerin yararına, daha az gelişmiş ülkelere odaklanarak entegre edilmektedir.

 

Konaklama ve Yaşam

Londra’da eğitim; LSC London, dünyanın en büyük şehirlerinden birinde yaşamanın tüm ayrıcalıklarına ve avantajlarına erişmenizi sağlayacaktır. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler her yıl Londra'nın canlı yaşamından ve ünlü eğitim sisteminden yararlanmak için gelmektedir. Dünyanın en büyük şirketlerinin çoğunun merkezi Londra'dadır. Pazarlamadan bankacılığa kadar, dünyanın önde gelen uluslararası işletmelerinin çoğunun ana üsleri Londra'dır. Şehirde, çok çeşitli destek ve kaynak olanakları bulunmaktadır. Londra'nın akademik kütüphaneleri dünyanın en iyilerindendir. İngiliz Kütüphanesi ve Senato Evi Kütüphanesi özellikle iyi bilinir ve yeni İngiliz Kütüphanesi yalnızca en modern teknolojiler ve güncel metinlerle değil, aynı zamanda arşiv ve tarihi materyallerle de donatılmıştır. Ünlü uluslararası bilim adamları, yazarlar ve iş adamları uzun kariyer hayatlarına Londra'dan başlamıştır.

Londra’da öğrenci hayatı; Öğrenciler, popüler mağazalar, publar, restaurantlar, sinema ve tiyatro gibi birçok aktivite olanağına sahiptir. Ayrıca, çoğu galeri ve müze, ücretsiz giriş imkanı sunmaktadır.

KonaklamaÖğrenciler dilerse, konaklamayı kendileri ayarlayabilirler. LSC aile yanı ve paylaşımlı öğrenci evi seçenekleri sunmaktadır. Tüm öğrencilerin gereksinimlerini karşılamaya özen gösterilir. Üniversitenin ilgili bir konaklama sağlayıcısı vardır ve kapsamlı tavsiyeler verilecektir. Aile evleri, okula kolay erişim sağlayan Güney Londra yerleşim yerlerinde bulunmaktadır. Okula seyahat süresi, yaklaşık 30-45 dakikadır. Paylaşımlı öğrenci evleri, daha fazla bağımsızlık isteyen öğrenciler için uygundur. Birçok öğrenci evi, internet erişimine sahiptir ve öğrenci odaları çalışma masası, sandalye içeren bir çalışma alanına sahip olacaktır.

 

Başvuru

Başvuru için gerekenler; Başvuru sahibi tarafından usulüne uygun olarak imzalanmış doldurulmuş başvuru formu, neden LSC'de seçilen kursa devam etmek istediğinize dair bir yazı, ilgili eğitim sertifikalarının noter onaylı kopyaları, biometrik fotoğraf, özgeçmiş

Mülakat süreci; Başvuru sürecinin bir parçası olarak, kolej her bir öğrenci ile mülakat yapacaktır. İlk olarak, aday öğrenciler Pazarlama Görevlisi ile görüşecektir. Daha sonra öğrenci derse uygunluğunu sağlamak için bir akademik personel tarafından ayrı ayrı mülakat yapılacaktır. Mülakatlar şahsen, telefonla, Skype ile veya gerektiğinde diğer sözlü iletişim yöntemleriyle yapılacaktır.

Okula kabul ve ödeme; LSC'den bir kabul teklifi aldıysanız, eğitim başlama tarihine kadar 28 gün içinde öğrenim ücreti depozitosunu ödeyerek kabulünüzü onaylamanız beklenir. Depozito ödenmezse kabul teyit edilmeyecektir. Depozito düşüldükten sonra ücretler, teklif mektubunda belirtildiği gibi taksitler halinde ödenebilir. İlk taksit birinci dönem sınavlarının / ödevlerinin bitiminden önce olacak ve her yarıyıl aynı şekilde devam edecektir.

Öğrenim ücretlerinin iadesi; Öğrencinin başvurusu LSC tarafından reddedilirse, ücretler tam olarak iade edilecektir. Yurtdışından gelen öğrenciler için, öğrencinin vizesi reddedilirse, düşülecek 1.500 £ değerinde bir idari ücret alınacaktır. Öğrenci vize aldıktan sonra kursa başlamazsa, ödenen ilk depozitonun 1.650 sterlini iade edilmez. 1.650 £ 'ı aşan depozitolar, yalnızca okulun takdirine bağlı olarak iade edilebilir. Öğrenci kursa başladıktan sonra ücretler iade edilmez.

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR