"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

KAPLAN LONDON

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

KAPLAN LONDON

» Kaplan Dil Okulları, 1938’de Stanley H. Kaplan tarafından kurulmuştur. Kaplan Dil Okulları işe, ailesinin New York, Brooklyn’deki evlerinin bodrumunda öğrencilerin en iyi okullara girme şanslarını artıran bir sınav olan New York State Regents Sınavı’na hazırlanmaları için ders vererek başlamıştır. Herkesin iyi bir eğitim almaya hakkı olduğuna inanıyordu ve öğrencilerinin çoğu, yüksek eğitime devam etmek ve Amerika’da başarılı olmak isteyen göçmen ailelerin çocuklarıydı.

Kaplan Dil Okulları, standart hale getirilmiş sınavların, yüksekokullara başvuranların seçiminde ne kadar önemli bir ölçme yöntemi olduğunu anlamıştı. Sınavları hazırlayanlar, öğrencilere bu sınavlar için özel olarak hazırlanmaları gerekmediğini söyleseler de, Kaplan Dil Okulları farklı düşünüyordu ve bu yüzden öğrencileri eğitmeye ve SAT sınavlarına hazırlamaya başladı. Kaplan’ın öğrencilerinin başarısı gün geçtikçe yayıldı ve sınıfları dolup taşmaya başladı. Birleşik Devletler ’deki yüksekokullar, öğrenci seçiminde sınav sonuçlarını temel almaya başladıkça, Kaplan’ın işleri de giderek büyüdü. 1975 yılında, Stanley H. Kaplan işlerini ülke çapında genişletti ve ABD’de 23 ülkede sınav hazırlık merkezleri açtı. İkinci isminin baş harfinin ne olduğu sorulduğunda, “Higher scores” (yüksek puan) diye cevap veriyordu.

1984’te, Kaplan, 600 part-time uydu şubenin yanı sıra, ülke çapında yılda 95.000 öğrenciye eğitim veren 100 adet merkeze ulaşmıştı. Aynı yıl The Washington Post Company, Stanley H. Kaplan Educational Centers Ltd.’yi satın aldı ve Kaplan Dil Okulları orada Başkan ve CEO olarak çalışmaya başladı.

Kaplan Dil Okulları, 1994’te, kendi kurduğu Vakıf ‘a daha fazla vakit ayırmak amacıyla Stanley H. Kaplan Educational Centers, Ltd’den emekli oldu. Ağustos 2009’da, 90 yaşındayken, mirasını milyonlarca öğrenciye ve Kaplan çalışanlarına bırakarak hayata gözlerini yumdu.

Kaplan International olarak İngiltere, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Amerika ve Kanada’nın en çekici yerlerinde 40 adet dil okulumuz bulunmaktadır. Modern şehir merkezi okullarından, tanınmış üniversitelerin kampüsünde bulunan okullara kadar, size en uygun okullarda kaliteli İngilizce eğitimi alabilirsiniz. Tüm dil okullarımız, modern tesislere ve bulundukları bölgenin kültürel, sosyal ve tarihi etkinliklerine kolay erişim sunmaktadır.

Kaplan International Colleges olarak yurtdışında eğitim görmek hakkında birçok sorunuz olduğunu biliyoruz. Bu nedenle hedefimiz Kaplan International Colleges’te yapacağınız eğitime hazırlanırken size ihtiyacınız olan bütün bilgileri sağlamak ve sorularınıza cevap vermektir.

Yurtdışı İngilizce kurslarına katılarak İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerimiz için geniş bir skalada İngilizce kursları sunuyoruz. Genel İngilizce kurslarından, Sınav Hazırlık kurslarına ve Staj Programlarına kadar ihtiyacınıza uygun kurslardan birini seçebilirsiniz.

Londra, Sydney, New York, Los Angeles gibi dünyanın en popüler şehirlerinde konumlandırılmış 40’ın üzerindeki okulumuzdan birinde amacınıza en uygun İngilizce kursunu seçin ve İngilizce konuşulan bir ortamda yaşamanın avantajını hissedin.

Kurslarımızda 1 ders saati 45 dakikadır. Kursa katılım yaşı 16 ve üzeridir aynı zamanda ortalama sınıf mevcudu 12, maksimum mevcut işe 15 kişidir. Öğrenci salonu ve ücretsiz internet erişimli multimedya bilgisayar merkezi ile Kaplan dil okulu, öğrencilerine harika tesisler sunmaktadır. San Francisco Kaplan dil okulunda İngilizce dil eğitimi alabilecek TOEFL, Cambridge Sınavlarına hazırlanabilecek ve mesleki sertifika programlarına en kaliteli olanaklarla erişebileceksiniz.

Yurt dışındaki yeni eviniz eğitim tecrübenizin önemli bir parçası olacak; okul dışındaki hayattan zevk almanız sınıfta daha verimli çalışmanızı sağlayacaktır. Tüm konaklama seçeneklerimiz, size seçtiğiniz eğitim yerinde bulunan yerel dili konuşanlar ile veya uluslararası arkadaşlarınızla etkileşim kurabileceğiniz, gittiğiniz yerin kültürünü öğrenebileceğiniz şekilde tasarlandı. Bu seçenekler; aile yanı, şehir merkezinde öğrenci evleri ve yurtları, üniversite kampüsleridir.

Kaplan International Colleges’da eğitim görmeyi seçerseniz, uluslararası eğitim deneyimimiz ve kalite anlayışımızdan faydalanan binlerce öğrencinin arasına katılmış olacaksınız. Kaplan International Colleges, İngiltere’de British Council, ABD’de ACCET, Avustralya’da NEAS, Yeni Zelanda’da NZQA, İrlanda’da ACELS ve Kanada’da CAPLS tarafından akredite edilmiştir. Eğitim tecrübenizin hem başarılı hem de eğlenceli geçmesini sağlamak için programımız ve servisimiz düzenli olarak izlenmektedir.

KAPLAN DİL OKULLARI

İngiltere’de ki Okullarımız;

“Londra Covent Garden İngilizce Dil Okulu”

Covent Garden Kaplan Dil Okulu 18. Yüzyılda yapılmış tarihi bir binada yer almaktadır. Londra’nın en önemli meydanlarından biri olan Covent Garden meydanına sadece 5 dakika yürüme mesafesindedir.

Çok kültürlü yapısı ile bilinen İngiltere’nin başkenti Londra, çok çeşitli kültür-sanat aktivitesi ve turistlere yönelik etkinlikler sunmaktadır. Kaplan Dil Okulu Londra’da İngilizce öğrenirken, bu mükemmel şehri keşfedebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Dünyada çok az şehir, bu kadar çok yapılacak ve görülecek şey sunabilir.

“London Leicester Square Dil Okulu”

Leicester Square Kaplan Dil Okulu, Londra’nın merkezindeki modern binası ile İngilizce öğrenmek için mükemmel bir yerdir. Londra, her zaman çok kültürlü yapısı ve eşsiz sosyal ve kültürel aktiviteleri ile bilinir bu yüzden uluslararası öğrencilerin İngilizce öğrenmeleri için harika bir yer olan Londra’da dünyanın dört bir tarafından gelen birçok kişiyle karşılaşabilirsiniz. Londra’da her zaman yapacak bir şey vardır.

“Kaplan Cambridge Dil Okulu”

Kaplan’ın Cambridge dil okulu, ünlü üniversite şehrinde konumlanmıştır. Cambridge’de İngilizce öğrenirken, yerel İngiliz kültürüne tanık olabilir aynı zamanda harika bir akademik deneyim elde edebilirsiniz.

Cambridge Kaplan Dil Okulu dil okulunda eğitim görürken, Cambridge yaşamının bir parçası olabilir ve yerel öğrenci topluluklarına katılabilirsiniz. Kurslarımızdan birine 4 hafta veya üzeri kayıt yaptıran öğrencilere, Cambridge’deki vakitleri boyunca kullanmak üzere bir bisiklet verilmektedir.

“Kaplan Oxford Dil Okulu”

Oxford Kaplan Dil Okulu ünlü Christ Church kolejine yakın olarak konumlandırılmıştır. Tarihi bir binada bulunan okul, şehir merkezine sadece 10 dakika mesafededir. Oxford'daki her şeye ve her yere uzaklık, yürüme veya bisiklet mesafesindedir.

Kaplan'ın Oxford dil kursu, üniversite şehrinde eğlenceli bir öğrencilik hayatı geçirmek isteyenler için bire birdir. Londra'ya ve İngiltere'deki yerlere kolay ulaşım sağlayan bu tarihin şehrin bir parçası olabilirsiniz.

“Kaplan Bournemouth Dil Okulu”

Kaplan Dil Okulu Bournemouth'daki dil okulu öğrencilerine, bir sahil kasabasında yaşama ve İngilizce öğrenme fırsatı sunuyor. İngiltere'nin en iyi, Avrupa'nın ise 4. en iyi sahil yerleşimi olarak seçilen şehir, İngiltere'nin birçok yerinden daha iyi bir iklime sahiptir.

Kaplan Bournemouth Dil Okulu ile geçirdiğiniz zamanın olabildiğince eğlenceli geçmesini istiyoruz. Kendini adamış aktivite koordinatörlerimiz; zevkinize, bütçenize ve zamanınıza uygun, çok çeşitli sosyal, kültürel ve sportif aktiviteleri sunmak için günün her saati çalışmaktadır.

“Kaplan Bath Dil Okulu”

Bath kentinde bulunan İngilizce Kaplan Dil Okulu öğrencilere, UNESCO'nun dünya mirası kabul ettiği bir şehirde yaşama ve İngilizce öğrenme fırsatı sunarken, Roma hamamları ile meşhur olan bu şehri keşfetme fırsatı sunar. Britanya'nın en eski şehirlerinden biri olan Bath'da tarihi birçok bina bugün de varlık sürdürmektir.

Canlı bir öğrenci topluluğuna sahip bu üniversite şehri, birçok kültürel aktivite sunmaktadır. İngiltere'nin en çok ziyaret edilen ve en iyi korunmuş şehirlerinden biri olan Bath, modern ve tarihi dinamikleri bir araya getiren bir şehir merkezine sahiptir.

“Kaplan Salisbury Dil Okulu”

Kültürel zenginlik açısından İngiltere'de önde gelen şehirlerden biri olan Salisbury Kaplan Dil Okulu, Britanya'nın en eski arkeolojik ve kültür yapılarına kolay ulaşım sağlamaktadır. Kaplan'ın Salisbury dil okulu şehir merkezinde konumlandırılmıştır ve Salisbury katedrali başta olmak üzere diğer geleneksel yapılara yakındır.

Salisbury'deki İngilizce Kaplan Dil Okulu sessiz bir yaşam ve çalışma ortamı isteyen öğrenciler için uygundur. Burada Stonehenge'i ziyaret edebilir, İngiltere'deki en yüksek katedralin çan kulesine çıkabilirsiniz.

“Kaplan Torquay Dil Okulu”

Torquay'da İngilizce kurslarımızdan birine katılarak, İngiltere'nin en ünlü sahil kasabalarından birini keşfetme fırsatına sahip olabilirsiniz. Okyanusa yakın olmak, rahat ve güzel bir şehirde İngilizce öğrenmek istiyorsanız, Torquay'ın size sunacağı çok şey var.

Kaplan'ın Torquay Kaplan Dil Okulu İngilizce Okulu şehir merkezine sadece 3 dakika uzaklıktadır. Torquay'ın iklimi için İngiltere'deki en iyi iklim diyebiliriz. Londra'da yağmur yağdığında, siz şortunuz ve terliklerinizle kumsalda olabilirsiniz.

“Kaplan Manchester Dil Okulu”

Manchester, yakın çevresindeki büyüleyici kırsal kasabalar ve köylerin yanı sıra ziyaretçilerine harika alışveriş, yemek, içki ve gece hayatı fırsatları da sunmaktadır. Sadece bununla da sınırlı değil: Manchester 90'ın üzerinde müzesi ve sanat galerisine sahip ve aynı zamanda 2 tane de dünya çapında ün yapmış takıma ev sahipliği yapmaktadır.

Manchester, Avrupa'daki en büyük üniversite kampüslerinden birine sahiptir. Dört üniversiteden gelen 100,000'in üzerinde öğrenci, şehri ileri görüşlü, yaratıcı ve rekabetçi havasını korumasına yardımcı olmaktadır.

Amerika’da ki Okullarımız;

“Kaplan Boston Dil Okulu – Fenway”

Boston şehrinde bulunan Kaplan Dil Okulu, Kaplan’ın Boston bölgesinde bulunan 3 okulundan birisidir. Harvard Üniversitesi, Boston Public Park ve Fenway Park’a yakındır.

Amerikan devriminin doğum yeri olan Boston, zengin bir tarihe sahiptir. Boston’da Freedom Trail’i (Özgürlük Yolu) takip edebilirsiniz veya Fenway stadyumunda Red Sox beysbol maçına gidebilirisiniz. Amerika’nın en eski parkı olan Boston Common’u keşfedebilirsiniz. Boston’un kafelerini, tiyatrolarını ve müzelerini gezebilirisiniz. Kısaca İngilizce’yi Amerika’nın eğitim başkentinde öğrenebilirsiniz…

“Boston Harvard Square Dil Okulu”

Boston Harvard Square’de konumlandırılmış olan Kaplan Dil Okulu, Harvard Üniversitesi’nin hemen yakınında yer almaktadır. Okulumuzun bulunduğu bölgede ders araları ve derslerden sonra yapılacak birçok aktivite bulabilirsiniz.

Bir öğrenci şehri olması ile bilinen Cambridge, boş zamanlarınızı değerlendirmeniz için birçok seçenek sunmaktadır. İster Boston’un tarihi sokaklarını keşfedin, isterseniz açık hava cafe veya barlarda vakit geçirin. Harvard Square İngilizce öğrenmek için mükemmel bir yerdir.

“Northeastern Universitesi Dil Okulu”

Northeastern Üniversitesi modern kampüsü, yemyeşil bahçeleri ve sanat aktiviteleri ile öğrenciler için mükemmel bir yerdir. Kaplan Dil Okulu, öğrencilere İngilizce kurslarının yanı sıra burada üniversiteye hazırlık kursları sunmaktadır.

Boston’da İngilizce öğrenmek için mükemmel bir kampüs olmanın yanı sıra Northeastern Üniversitesi ayrıca öğrencilere spor aktiviteleri de sunmaktadır.

“Chicago Dil Okulu”

Kaplan'ın Chicago dil okulu kentin en canlı bölgesinde yer almaktadır. Dünya üzerinde 5. büyük su parçası olan Lake Michigan gölü kıyılarına konumlanmış şehir, canlı ve çok kültürlü yapısı ile bilinmektedir.

Spora çok düşkün bir şehir olan Chicago, farklı birçok topluluktan oluşmaktadır. Yoga sınıflarından, egzotik yemeklere kadar beysbol maçlarından canlı müziğe kadar Chicago'da herkes için mutlaka bir şey vardır.

 “Chicago - Illinois IT Dil Okulu”

Illinois Institute of Technology kampüsündeki Kaplan Dil Okulu, İngilizce kurslarımızdan birine katılın ve Amerika'nın en popüler turist şehirlerinden birine yakın bir mesafede olurken, aynı zamanda sessiz bir öğrenci ortamında İngilizce öğreneblirsiniz.

ITT kampüsümüzde İngilizce öğrenirken müthiş bir öğrencilik hayatı yaşayabilir ve Chicago'nun tadını çıkarabilirsiniz.

“Los Angeles Westwood Dil Okulu”

Los Angeles Kaplan Dil Okulu Amerika’nın en çekici turistik yerlerine yakın olarak konumlandırılmıştır. Los Angeles’ın güneşli ve rahat ortamındaki okulumuzda İngilizce kurslarımızdan birine katılabilirsiniz.

Tüm sınıflar en son teknoloji ile tam donanımlı şekilde hazırlanmıştır. Kaplan’ın Westwood’daki Okulu, Disneyland, Hollywood gibi yerlere çok kısa bir mesafede konumlandırılmıştır. İngilizce eğitimi alırken, öğle vaktinde sörf yapabilir, ders sonrası arkadaşlarınızla buluşabilir ve şehir merkezinin cafe, bar ve restoranlarına gidebilirsiniz.

“Los Angeles Whittier Dil Okulu”

Güneşli sahillere, şehir merkezine ve film dünyasına yakınlığı ile bilinen Los Angeles’ta konumlandırılmış Kaplan Dil Okulunda İngilizce öğrenebilirsiniz. Whittier kolej de bulunan okulumuz dünya standartlarında spor aktiviteleri ile tanınmaktadır ve buna yüzme havuzu, tenis sahası ve basketbol kortları ve futbol sahaları da dâhildir.

Whittier arkadaş canlısı ortamı ve iç içe geçmiş öğrenci topluluğuna sahip küçük bir üniversitedir. Tam donanımlı sınıflar ve multimedya merkezleri ile ciddi bir eğitime uygun olarak yapılmıştır.

“New York SoHo Dil Okulu”

Manhattan'ın kalbinde 3 binaya yayılmış olan Kaplan Dil Okulumuzda; New York'un SoHo'sunda İngilizce öğrenebilirsiniz. Kaplan New York dil okulu SoHo bölgesinin sadece bir blok ilerisinde konumlandırılmıştır. Washington Square Parka yürüyebilir, West 4th Street'de üniversite barlarına gidebilir ve daha birçok New York atraksiyonlarının tadını çıkarabilirsiniz.

New York öğrenciler tarafından seçilen en popüler şehirlerden biridir ve Kaplan Dil Okuluyla burada İngilizce öğrenmek, bu şehri keşfetmek için en güzel yollardan biridir. SoHo, New York’ta bulunan en canlı öğrenci birliklerine ev sahipliği yapmaktadır. Günlerinizi İngilizce öğrenerek, geceleri de New York’u keşfederek geçirebilirsiniz.

“New York Midtown Dil Okulu”

Midtown Kaplan Dil Okulu, Central Park’a sadece 2 blok uzaklıktadır. İngilizceyi burada öğrenirken, kendinizi film setindeymiş gibi hissedebilirsiniz. Okulumuz, New York’un ünlü yerlerine sadece yürüme mesafesindedir.

Dünyanın en ünlü şehirlerinden biri olan New York’ta İngilizce öğrenirken aynı zamanda şehrin sunduğu tüm fırsatları değerlendirebilirsiniz. Amerikalı ve dünyanın dört bir tarafından gelen insanlarla tanışabilir, İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.

“New York Empire State Dil Okulu”

New York’taki İngilizce Kaplan Dil Okulu, Empire State binasında konumlandırılmıştır. Dünyanın en ünlü gökdelenlerinden biri olan Empire State binasının 63. katında İngilizce öğrenebilirsiniz. Broadway, Times Meydanı ve Central Park’a yürüme mesafesinde olacaksınız.

“San Francisco Dil Okulu”

Kaplan'ın San Francisco’daki Dil Okulu İngilizce öğrenmek için mükemmel bir yerdir. Merkezi lokasyonu, hızlı ve kolay ulaşım imkânları, modern sınıflar ve rahat bir ortam. Yoğun sosyal programımız sayesinde San Francisco'yu keşfedebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Golden Gate köprüsü, Alcatraz hapishane adası ile ünlü olan San Francisco şehrinin tadını çıkarıp aynı zamanda da İngilizce öğrenebilirsiniz…

“San Francisco Berkeley Dil Okulu”

Kaplan Dil Okulu, San Francisco'da Berkeley okulumuzda İngilizce kursları sunmaktadır. San Francisco'nun biraz dışında kalan Berkeley, küçük bir üniversite şehridir ve San Francisco'ya kolay ulaşım olanaklarına sahiptir. Bu güzel şehirde Amerika'nın ve dünyanın dört bir tarafından gelen öğrencilerle kaynaşabilirsiniz.

Berkeley birçok yeşil alana, üniversite şehri havasına ve geleneksel bir akademik havaya sahiptir. Her zaman önemli bir öğrenci nüfusuna sahip şehirde, başka öğrencilerle tanışmak konusunda bir problem yaşamazsınız. Berkeley'in kafe, restoran ve mağazalarını gezebilir, günü birlik geziler için San Francisco'ya gidebilirsiniz.

“Miami Dil Okulu”

Miami’de İngilizce programlarımızdan birini seçin ve Amerika’nın harika sahillerinde güneşlenerek İngilizce öğrenin. Burada bulunan Kaplan Dil Okulu öğrencilere dünyanın en popüler şehirlerinden biri olan Miami’de İngilizce öğrenme fırsatı sunuyor.

Öğle aralarınızı sahilde harcamanızın yanı sıra okulumuzun sunduğu yoğun sosyal aktivite programı ile de Miami’nin tadını çıkarabilirsiniz. Buna Disney World’ü ziyaret etmek de dâhildir.

“Philadelphia Dil Okulu”

Kaplan'ın Philadelphia'daki İngilizce Okulu bu canlı şehrin kalbinde konumlandırılmıştır. Ünlü Philly peynirli biftek sandviçinin anavatanı olan şehir, aynı zamanda birçok mağaza ve butiğe sahiptir. Amerikalı birçok eser ile donatılmış Philadelphia, Amerikan kültürünü ve ruhunu hissetmek için ideal bir şehir.

Geniş ve modern Kaplan Dil Okulunda öğrencilere farklı birçok kurs olanağı sunmaktayız. Yoğun bir sosyal aktivite programı ile her zaman meşgul olacaksanız ve Kaplan'daki arkadaşlarınızla Philadelphia'yı keşfetme olanağına sahip olacaksınız.

“Portland Dil Okulu”

Canlı müzik gruplarını dinlemek, cafe ve restoranlara gitmek, uzun bir kayak sezonu... Tüm bunlar size Amerika'da ideal bir tatil planı gibi gelmiyor mu? Portland'daki Kaplan Dil Okulunda İngilizce kurslarımızdan birine katılın, hem İngilizce öğrenin hem de Amerikan kültürünü tanıma fırsatını yakalayın. İster bir hafta sonunuzu kayak yaparak geçirin isterseniz Northwest'in ünlü müzik gruplarını dinleyin.

Kaplan, Portland dil okulunda Genel İngilizce ‘den Tatil İngilizcesi’ ne kadar öğrencilere geniş çaplı bir İngilizce eğitimi sunar. Okulun ve konaklama opsiyonlarının uygun lokasyonlarda bulunması, şehirde vakit geçirmeyi kolaylaştırırken, aynı zamanda hafta sonu yakın şehirlere gitmeyi de kolaylaştırır.

“San Diego Dil Okulu”

San Diego İngilizce Kaplan Dil Okulu mükemmel bir lokasyonda ve La Jolla'nın ünlü sahillerine çok yakındır. Eğer sörfçü, müzik veya sanat tutkunu ya da alışveriş bağımlısı iseniz, San Diego'da İngilizce eğitimi alırken, boş zamanlarınızda ne yapacağınız konusunda hiçbir zaman endişeye düşmezsiniz.

San Diego, birçok müze, galeri ve turistik noktalara sahipken, aynı zamanda Batı Yakası'nın en güneşli ve en popüler sahillerine de çok yakındır. San Diego'daki Kaplan Dil Okulu yüzme havuzu, spa, sauna, barbekü ve 24 saat tenis ve basketbol kortlarına erişim gibi olanaklara sahiptir.

“Santa Barbara Dil Okulu”

Santa Barbara Kaplan Dil Okulu, okyanusa yürüme mesafesi uzaklığındadır. Deniz manzarasına, dünya standartlarında olanaklara ve rahat bir kolej atmosferine sahip bu modern kampüste, Santa Barbara City College'de okuyan uluslararası ve yerel öğrencilerle tanışma şansına sahip olacaksınız.

Kaliforniya'nın en iyi kumsallarına sahip Santa Barbara şehrindeki okulumuzda, öğrencilere haftalık olarak yoğun bir aktivite programı sunulmaktadır. Disneyland ve Universal stüdyolarına gezi, kumsalda barbekü partileri, beysbol maçları bunlardan sadece bazılarıdır...

“Seattle Dil Okulu”

Microsoft ve Starbucks gibi ekonominin büyük oyuncularına ev sahipliği yapmasıyla bilinen Seattle'da Kaplan Dil Okulları ile İngilizce eğitimi mükemmel bir kültürel deneyim sunmaktadır.

Seattle'daki Kaplan Dil Okulu şehrin üniversite bölgesinde konumlandırılmıştır ve Washington Üniversitesi'ne sadece bir blok uzaklıktadır. Öğrenciler arasında oldukça popüler olan bu bölgede, birçok kafe, restoran ve alışveriş merkezi olmasının yanı sıra birçok etkinliğin de merkezidir.

“Seattle Highline Community College Dil Okulu”

Highline Community College, şehir merkezinden sadece 30 dakika uzaklıktadır ve Seattle'da İngilizce öğrenmek için ideal bölgelerden biridir. Rock müziğin babası Kurt Cobain'in vatanı olan şehir, Microsoft ve Starbucks gibi dev kurumların da anavatanıdır.

Ayrıca doğal güzelliği ile de ünlü olan şehirdeki Kaplan Dil Okulunda İngilizce öğrenirken, aynı zamanda harika müzik mekânlarına, kayak merkezlerine, ormanlara ve alışveriş merkezlerine çok yakın bir mesafede olacaksınız.

“Washington Dil Okulu”

Washington Kaplan İngilizce kursları, size bu tarih dolu ve zengin bir kültüre sahip şehirde, mükemmel bir İngilizce eğitimi sunmaktadır. Bu çok-kültürlü, öğrenci canlısı şehrin tadını çıkarabilirsiniz.

Washington'da İngilizce öğrenirken aynı zamanda Amerikan kültürünü yakından tanıyabilirsiniz. Dünyanın dört bir tarafından gelmiş öğrencilerle birlikte İngilizce öğrenin ve Washington'u ve çevresindeki yerleri beraber keşfedin. Kaplan Washington dil okulu, öğrencilerin kültürel ve sosyal etkinliklerine kolay erişimini sağlamaktadır.

Avustralya’da ki Okullarımız;

“Kaplan Brisbane Dil Okulu”

Brisnbane Kaplan Dil Okulu, geniş bir uluslararası öğrenci popülasyonuna sahip şehirde konumlandırılmıştır. Ayrıca alışveriş meraklıları için de ideal bir bölgedir.

Gökdelenler, tarihi binalar ve parklarla dolu Brisbane şehri, Avusturalya'nın güzelliğini aynı zamanda da vahşi hayatını yansıtmaktadır. Kaplan'la Brisbane'de İngilizce öğrenmek, Avustralya'yı keşfetmek açısından oldukça iyi bir fırsattır.

“Kaplan Cairns Dil Okulu”

Cairns Kaplan Dil Okulu, öğrencilere İngilizce öğrenirken, Avustralya ikliminin tadını çıkarma fırsatı tanır. Kumsalları ile ünlü olan Cairns, yoğun bir şehir hayatı içinde güzel örneklerden biridir.

Dünya mutfaklarının farklı lezzetlerini tadabileceğiniz şehirde, aynı zamanda rafting, dalış gibi macera sporlarını da deneyebilirsiniz. Kumsalları ve sörf kültürü efsaneye dönüşmüş bu şehirde, İngilizce öğrenirken, iyi vakit geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

“Kaplan Perth Dil Okulu”

Kaplan'ın Perth'deki dil okulunda öğrenciler İngilizce öğrenirken aynı zamanda Avustralya ikliminin tadını çıkarabilir, açık hava aktivitelerine katılabilir, alışveriş yapabilir ve Perth şehrini keşfedebilirler. Beyaz kumlu plajlara, turkuaz rengi bir denize sahip Perth, sörf veya dalış gibi su sporları yapmak isteyenler için de caziptir.

Swan nehri ve okyanusun çevrelediği şehri yakınlarında konumlanmış tarihi kentleri de gezebilirsiniz. Perth'de hem İngilizce öğrenin hem de yılda 3000 saat güneş gören bu şehri keşfedin.

“Kaplan Avustralya Dil Okulu”

Sydney Kaplan Dil Okulu, Avustralya'nın en ünlü şehrinin tam kalbinde konumlandırılmıştır ve Sydney limanına ve opera binasına oldukça yakındır. Yakınlardaki, Avustralya'nın en popüler Bondi kumsalında güneşlenebilir ya da sörf dersleri alabilirsiniz.

Rugby veya cricket maçı izleyin, eski ve yeni mimari yapıları görün veya şehrin dışındaki doğal alanları gezin. Kaplan'ın yoğun sosyal programı ile dersten sonra mutlaka yapacak bir şey bulacaksınız.

“Kaplan Sydney Manly Dil Okulu”

İngilizce okulumuz Sydney'in en güzel sahili, cennet gibi bir çevreye sahip Manly'de, Sydney'in Merkezi İş Dünyası Bölgesi'nden toplu taşıma araçlarıyla yalnızca 20 dakika mesafededir. 1988'de kurulan Kaplan Dil Okulu, İngilizce eğitiminde yüksek kalite ve uzmanlığı ile ün kazanmıştır. İngilizceyi, otobüs ve vapur terminallerinden sadece 2 dakika ve güzel Manly Sahili'nden 5 dakika mesafede yer alan modern, 5 katlı bir binada öğrenebilirsiniz.

Marketler, kafeler, barlar, güzel restoranlar ve Manly Sineması yalnızca yürüme mesafesi uzaklığındadır. Manly, İngilizce öğrenmenin yanı sıra sahilde ya da limanda, sörften yelkenciliğe, kanodan şnorkelle dalmaya kadar birçok su sporunu yapabileceğiniz bir yerdir.

 Kanada’da ki Okullarımız;

“Kaplan Toronto Dil Okulu”

Toronta Kaplan Dil Okulu, dil okulumuz, bu arkadaş canlısı şehirdeki hayatı tanımanız için yoğun bir aktivite programı sunmaktadır. Uluslararası öğrenciler arasında çok popüler olan bu şehir, doğal güzelliği ile de kayak gibi doğa sporlarını çekici kılmaktadır.

Turizm ve açık hava sporları açısından da oldukça popüler olan Toronto'da alışveriş yapmak için okulunuza veya kaldığınız yere yakın birçok mekân bulacaksınız.

“Kaplan Vancouver Dil Okulu”

Kaplan dil okulu, konumu itibariyle şehrin tüm önemli yerlerine kolay erişim sağlar. Bunun yanı sıra Kuzey Amerika'nın ünlü kayak merkezlerine kısa bir mesafe uzaklıktadır. Vancouver, doğaya düşkün olanlar için ideal bir şehirdir ve harika ormanlara, milli parklara, nehirlere sahiptir.

Vancouver dil okulumuzun öğrencileri, sunduğumuz yoğun aktivite programı sayesinde, British Columbia’daki kayak merkezlerini ve doğal güzellikleri keşfedebilirler. Sosyal aktivite koordinatörlerimiz düzenli olarak kayak merkezlerine seyahatler organize eder ve hafta sonu gezileri düzenlerler.

Yeni Zelanda’ da ki Okullarımız;

“Auckland Dil Okulu”

Yeni Zelanda uluslararası öğrenciler için güvenli bir öğrenim ortamı ve mükemmel eğitim fırsatları ve destek hizmetleri sunmaktadır. Yeni Zelandalılar sıcakkanlılıkları, misafirperverlikleri ve denizaşırı ziyaretçilerine samimiyetleriyle tanınırlar. Yaşam standardı çok yüksek olmasının yanında diğer ülkelere oranla maliyetler uygundur. Birçok ana şehirden uçak seferleriyle Yeni Zelanda’ya ulaşım kolaydır. Sağlıklı doğal güzelliğiyle tanınan bu ülkede, birçok eğlenceli ve kültürel etkinlik bulunmaktadır. Gerçekten, bu ünlü manzaranın rahat yaşam tarzı, sıcakkanlı insanlar ve güzel iklim ile birleşimi; uluslararası öğrencilerin Yeni Zelanda’yı ideal eğitim yeri olarak seçmelerinin nedeni.

İrlanda’da ki Okullarımız;

“Dublin Dil Okulu”

İrlanda, Avrupa’nın en iyi eğitim sistemlerinden birine sahiptir. Sıcakkanlı ve konuksever bu ülke, eşsiz ve zengin eğitim ve kültür deneyimi sunar. Uluslararası öğrenciler, İrlanda öğrenci hayatına kolaylıkla uyum sağlar ve güzel manzarasından, hareketli sosyal ve kültürel ortamından ve akademik ve kişisel gelişim için sunulan fırsatlardan oldukça memnundur. Aynı zamanda ülke ayırt edici dili (Gaelic), müzik, kültür ve sporu ile zengin kültürel mirasa sahiptir. Genç hareketli nüfusu ile dinamik, canlı ve modern bir ülke olan İrlanda oldukça güvenlidir. Her sene daha fazla öğrenci İrlanda’ya gelmektedir. 

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR