"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

IH MANCHESTER

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

IH MANCHESTER

»Şehir, İngiltere’nin kuzeybatı bölgesindedir. Şehir yemyeşil olmasıyla göze batmaktadır. Uçsuz bucaksız yeşillikler, şehir ziyaretçilerinin ilgisini çekmektedir. Ancak, yine de bu şehirdeki yeşil alanlar, Londra şehrindekilerden daha azdır. Burası bir anlamda, beton bir endüstri şehridir de denilebilir. Şehir her ne kadar deniz kıyısında olmamasına rağmen, Liverpool şehrinden buraya yapılan 50 km. lik kanal üzerinde büyük gemiler geçiş yapabilmektedirler ve bunun sonucunda: Manchester şehrinde üretilen mallar: dünyaya Liverpool limanı üzerinden dağıtılmaktadır.

» Şehrin sembolü “arı”dır. Çünkü: çok çalıştıklarını ve sanayinin çok geliştiğini söylemektedirler. Bu arı sembolüne şehrin çeşitli yerlerinde rastladığınızda, mutlaka ilginizi çekecektir.

» İngiltere’nin diğer şehirleri değerlendirildiğinde, buranın pek fazla güzel yanından söz etmek mümkün değildir. Buranın özellikle müzeleri ilgi çekmektedir. Öte yandan: sanat ve müzik açısından da şehir ileri düzeydedir. Öğrenci ağırlıklı bir şehir olduğu için: özellikle gece hayatı hareketlidir ve İngiltere’nin diğer yerlerinde olan birçok konser, burada da düzenlenmektedir. Londra şehri ile kıyaslandığında: Manchester şehri: sakinliği ve kalabalık olmaması ile öne çıkar.

» International House Manchester 2004’te kurulmuştur. Her yıl binlerce öğrenci International House Manchester’i tercih etmektedir. Okul British Council tarafından akredite edilmiştir. Sürekli olarak denetimden geçmektedir. Şehrin kalbinde bulunan IH Manchester tüm tren ve tramvayları durağı olan Piccadilly Gardens’a sadece bir iki dakikalık yürüme mesafesindedir. 17 sınıfı bulunan IH Manchester dil okulu, maksimum 15 kişilik oldukça modern ekipmanlarla donatılmış sınıflarda eğitim vermekte, öğrencilerine dil laboratuvarı, kütüphane, ücretsiz wi-fi erişimi, kafeterya ve 24 saat destek hizmeti ile çok sayıda hizmeti sunmaktadır. 

» IH Manchester Dil Okulunda öğrencilerin sosyalleşebilecekleri ve TV izleyebilecekleri bir alan bulunuyor. IH Manchester Dil Okulunda Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Cambridge Üniversitesi Sınavlarına Hazırlık programları sunuluyor. Her seviyede Genel İngilizce sınıfı bulunmaktadır.

» IH Manchester Dil Okulunun sunduğu konaklama seçeneklerinde aile yanı konaklamalar okula çoğunlukla toplu taşıma araçları ile 20 dakika uzaklıkta, öğrenci apartmanları ise okula 15 dakika yürüme mesafesindedir.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR