"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

MILNER SCHOOL LONDON

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

MILNER SCHOOL LONDON

» Neden Milner Dil Okulu?

Kalite, Uygun Fiyat & Geniş Tecrübe: Milner İngiltere Dil Okulu The British Council tarafından tanındığı gibi aynı zamanda English UK üyesi ve güvenilen bir sponsorudur. Okul sıcak arkadaşlık ortamı, profesyonel eğitim yapısı ve uygun fiyatları ile meşhurdur.

Milner İngiltere Dil Okulu Ailesi, 35 yılı aşkın bir suredir İngiltere’ de ve Avustralya’da İngilizce okulları çalıştırmaktadırlar.

Okulun Yeri: Milner İngilizce Dil Okulu güvenli ve Londra’nın tercih edilen  Wimbledon bölgesindedir. Londra Merkeze tren ile 20 dakikadır ve okul tren istasyonuna 8 dakika yürüyüş mesafesindedir.

Kurslarımız: Yoğun Genel İngilizce (6 basamaklı: başlangıçtan – ileri dereceye kadar), IELTS hazırlık, Cambridge First & Cambridge Advanced, Akademik yılı Programları, İngilizce + Tenis Programı, Özel dersler. Dersler 60’ar dakikalık (çoğu okulda sadece 45 dakikalık) olup, ortalama 9 kişilik sınıflardadır (en çok 12 kişi). Kurslara katilim her Pazartesi mümkündür. Ek olarak, öğrencilerimiz haftada bir BEDAVA PRONUNCIATION DERSI alabilirler.

Uluslararası Çeşitlilik: Milner İngilizce Okulu birçok ülkeden gelen öğrencilere kapılarını açmaktadır. Bunlar, Koreli, İtalyan, Brezilyalı, Çek Cumhuriyeti, Iran, İspanya, İsviçre, Japonya, Tayvan, Türkiye, Sudi Arabistan, Polonya ve Rusya’dır. Çeşitlilik, öğrencilerin İngilizce konuşmalarını destekler ve hayat boyu uluslararası arkadaşlıklar oluşturmalarını sağlar.

Aktiviteler Ve Sosyal Program: Okulumuzun bir bilgisayar odası, bedava internet girişi, kütüphanesi, bireysel çalışma odası ve aktif öğrenci kafesi ve oturma bölgesi bulunmaktadır. Tüm Milner öğrencilerine THE WIMBLEDON LEISURE CENTRE için bedava üyelik verilir. Bu sinirsiz yüzme havuzu girişi, gym ve fitness derslerini kapsar. Öğrenciler Wimbledon halk kütüphanesini bedava kullanabilirler. Aynı zamanda okulumuz öğrencilerimizi, tarafımızdan hazırlanan zevkli ve çeşitli sosyal programlara katılmaya teşvik eder. Birçok Milner sosyal programları bedava veya çok ucuzdur.

» Neden Wimbledon?

Aktif Şehir Merkezi: Wimbledon kafeleri, klasik İngiliz birahaneleri, barları, sinemaları, alış veriş merkezleri ve tiyatrosu ile unlu bir merkezidir.

500 Donum Doğal Ormanlık Alan: Wimbledon, Açıkhava aktivitelerini seven insanlar için idealdir. Ata binme, golf, yürüyüş ve tenis bunlardan bazı örneklerdir.

Tenis İle Ünlü: Milner okulu All England Tennis Club’ından kısa bir otobüs yolculuğu uzaklığındadır ve burası unlu Wimbledon Tenis Şampiyonasının yapıldığı yerdir.

Yerli Aile Yanı Konaklama: Aile yani konaklama imkânlarımızın hepsi, tarafımızdan ziyaret edilmiş ve onaylanmıştır, Wimbledon ve yakın çevresindedir. Öğrenciler genelde okula yürüyebilirler ki bu da zamandan ve paradan tasarruf yapmalarını sağlamaktadır.

Mükemmel Toplu Taşımacılık: Wimbledon, Londra’nın tüm bölgelerine metro, tren ve otobüs ile kolayca ulaşım sağlanmaktadır. 

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR