"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

LSI LONDON

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

LSI LONDON

 

Önemli Notlar

Konum

:

Londra(Merkez-Hampstead)

Diğer Lokasyonlar

:

Brighton, Cambridge

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

50 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 15 kişi

Sınıf Sayısı

:

15 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

16 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınava Hazırlık(IELTS, CAE, TOEFL), İş İngilizcesi, Üniversite Hazırlık

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

English UK, British Council, Cambridge English

Sınav Merkezi

:

Akıllı Tahta Sistemi

:

X

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

 

Genel Bilgi

Konum; LSI okulunun şubelerinden biri Londra’da eğitim vermektedir. Londra'nın tarihi binlerce yıl öncesine uzanır ve şehirde birçok dünya mirası bölgesi bulunmaktadır. Westminster Sarayı, Westminster Abbey, Londra Kulesi, Maritime Greenwich ve Kraliyet Botanik Bahçeleri bunlardan bazılarıdır. Dünyaca ünlü Tate Modern, National Gallery ve Victoria Albert Museum, British Museum’u ziyaret etmek ücretsizdir. Londra'nın yaklaşık üçte biri parklara ve açık alanlara ayrılmıştır. Aynı zamanda dünyanın en popüler alışveriş şehirlerinden biridir. LSI Dil Okulu, Londra’da Central ve Hampstead olmak üzere iki farklı lokasyonda eğitim vermektedir. LSI Londra Centra, şehrin tam kalbinde; West End olarak bilinen capcanlı ve çok renkli bölgede yer almaktadır. British Museum, Oxford Caddesi'ndeki mağazalar ve eğlence bölgesi Soho’ya yürüyüş mesafesindedir. Yapraklarla örtülü,  İngilizlerin yoğunlukta olduğu, nezih Hampstead bölgesi, Londra'nın en iyi saklanmış sırlarından biridir. Restoranlar, kafeler ve butiklerle dolu olan, Londra'nın en büyük parkı Hampstead Heath'i de içine alan ve şehir merkezinden yalnızca 20 dakika uzaklıkta bulunan Hampstead, İngilizceyi İngiltere'de öğrenmek için ideal bir yerlerden biridir. LSI Hampstead, güzel ve gözlerden uzak bir bahçe içinde, Viktorya tarzı ferah bir binada hizmet vermektedir.

Neden LSI; Her köşesinden tarih fışkıran, Shakespeare ve Kraliyet Ailesi'nin ana vatanı, dünyanın en kozmopolit ve hareketli ülkelerinden biri olan İngiltere'de İngilizce eğitimi almak, hayatınızın en güzel deneyimlerinden biri olacaktır. İngiltere’deki, 4 şubesi ve çocuklara yönelik İngilizce yaz kampı ile LSI, Büyük Britanya'da İngilizce öğrenmek isteyen herkes için mükemmel bir tercihtir. Kozmopolit Londra'da iki farklı merkez, tarihi üniversite kenti Cambridge ve hareketli kıyı şehri Brighton arasında seçiminizi yapabilirsiniz. Britanya'daki tüm dil okulları, British Council tarafından tamamen akredite edilmiş olup, mükemmel tesisler ve yardımsever, deneyimli öğretmenlerle eğitim vermektedir. İngiltere'deki tüm dil okulları, Büyük Britanya’nın tüm güzelliklerine erişebileceğiniz eksiksiz ve renkli bir sosyal program sunmaktadır. Hangi LSI okulunu seçerseniz seçin; Londra'da alışveriş ve West End'deki gösterilerden Cambridge'in sıcak pub'larına, oradan Brighton'ın ünlü plajında pikniklere, Stonehenge, Edinburgh ve hatta Paris'e hafta sonu gezilerine kadar İngiltere'nin sunabileceği en büyük güzelliklerin tümüne ulaşabilirsiniz.

KonaklamaÖğrencilere, paylaşımlı daire ve aile yanı konaklama hizmeti verilmektedir. Aile yanında konaklamalar, özenle seçilir ve öğrencilere İngiliz kültürü hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı sunar. Aile evleri genellikle, toplu taşıma araçları ile okuldan 60 dakika uzaklıkta bulunabilmektedir. Londra, birçok otobüs güzergahı ve düzenli servislerle şehir genelinde iyi ulaşım bağlantılarına sahiptir. Aile ile yaşamak, bir öğrenciye akşamları İngiliz aileleriyle birlikte İngilizce pratik yapma fırsatı verir ve öğrencilerin kendi milletlerinden öğrencilerle iletişimini azaltır. Paylaşımlı daireler, 10 farklı seçenekte sunulmaktadır. Daireler, eğitim alacağınız merkeze göre seçildiğinde 10-30 dakika toplu taşıma mesafesindedir.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR