"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

IH PORTSMOUTH

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

IH PORTSMOUTH

 

..İndirim Fırsatı..

Program ücretlerinde indirim!

  4 hafta 22.5 Saat Ders     1.008£

  8 hafta 22.5 Saat Ders     2.016£

12 hafta 22.5 Saat Ders     2.856£

 
» Portsmouth, İngiltere'nin muhteşem güney sahilinde bulunan 800 yıllık denizcilik tarihiyle en ilginç şehirlerinden biridir. Portsmouth'un tarihi Donanma Tersanesi, yılda bir milyondan fazla ziyaretçisiyle İngiltere'nin en çok turist çeken yerlerindendir ve Nelson'un sancak gemisi HMS Victory, dünyanın ilk demir savaş gemisi HMS Warrior, Kral Henry VIII'in Mary Rose'unu ve Kraliyet Donanması Müzesi'ni içerir. Portsmouth, ayrıca çeşitli eğlenceleri ve spor olanaklarıyla, çok çekici bir tatil yöresidir. Okul Portsmouth'un merkezinde ve kentin en güzel yerinde bulunmaktadır. En büyük alışveriş merkezi, kütüphane ve tren istasyonunun yanı başındadır ve tiyatrolar, restoranlar ve sahil yürüyerek gidilebilecek uzaklıktadır. LSI İngiltere Portsmouth Dil Okulu 'nda, mükemmel bir öğrenci kendi kendine erişim merkezi, hızlı internet, dil laboratuvarı, bilardo, havuz, masa tenisi, ikinci katta sıcak ve davetkâr bir kafeterya; zemin katta ise lezzetli kahve ve yiyecekler sunan "Le Cafe Parisienne" restoranı bulunmaktadır. Language Specialists International İngiltere Portsmouth Dil Okulu sınıfları maksimum 12 kişiliktir.

» Language Specialists International İngiltere Portsmouth Dil Okulu, eğitimsel ve eğlenceye yönelik mükemmel kaynaklarımızla ve de tesislerimizle gurur duyar. 1997 yılın ortalarında LSI İngiltere Portsmouth Dil Okulu, bu yeni binasını aldı ve İngiltere'deki en etkileyici dil okulu tesislerinden biri haline getirdi.

» LSI Dil Okulunun 44 tane çok güzel ve tam donanımlı sınıfı, mükemmel bir öğrenci kendi kendine erişim merkezi ve kapsamlı bir öğretmen kaynakları merkezi bulunmaktadır.

» Ayrıca bilardo, havuz, masa tenisi, ikinci katta sıcak ve davetkâr öğrenci kafeteryası, zemin katta ise mükemmel kahve ve yiyecekler sunan "Le Caf Parisienne" restoranını içeren büyük bir öğrence dinlenme-eğlenme alanı LSI İngiltere Portsmouth Dil Okulunda mevcuttur.

» Language Specialists International İngiltere Portsmouth Dil Okulunun Genel İngilizce Dil Kursları zevkli, etkili ve uygulamalı olarak düzenlenmiştir. Sadece konuşma, dinleme ve anlamadaki akıcılığınızı geliştirmek ve kendinize güveninizi kazanmakla kalmayacaksınız, aynı zamanda gramer ve kelime bilginizi genişleteceksiniz. Ayrıca uluslararası geçerlilik kazanmış TOEFL Sınavı, IELTS Sınavı hazırlığı veya sizin özel gereksinimlerinize göre düzenlenmiş bire-bir özel dersler almayı tercih edebilirsiniz.

» LSI Portsmouth Dil Okulu, kendi kendine erişim çalışmalarının, kursunuzun önemli bir bölümünü oluşturduğuna inanmaktadır. TV ve ses sistemleri, sesli çalışmalar yapılabilen dil laboratuvarı ve küçük bir kütüphane, ADSL ile internete sürekli bağlı çoklu ortamlı, bilgisayarlar bölümü ve renkli yazıcılar (interneti kullanmak isteyen öğrencilerden, haftalık £5 gibi düşük bir ücret alınır) içeren teknoloji harikası Kendi kendine Erişim Merkezimizden gurur duyuyoruz.

» LSI İngiltere Portsmouth Dil Okulu 'nda ayrıca Dinleme Yeteneği, Telaffuzu Geliştirme, İşletme İngilizcesi Becerileri ve İngiliz Tarihi ve Kültürü modüllerinden oluşan mükemmel bir kendi kendine erişimle çalışma paketi geliştirmiştir. Buna ek olarak, eğer özel ilgi alanlarınız varsa, Kendi Kendine Erişim Yöneticisi bu alanlarla ilgili çalışma malzemesi sağlanmasına yardımcı olabilir.

» IELTS sınavı hızla uluslararası tanınan en önemli dil yetkinlik derecelerinden biri olmaktadır. LSI İngiltere Portsmouth Dil Okulu 1995 yılından bu yana IELTS Sınavı için resmi test merkezidir. Kursununuz akışı içinde gerekli sınav becerilerini kazanmaya özel eğitim de alabilirsiniz ve kursun ardından ayda bir kez düzenli olarak yapılan sınava girebilirsiniz. Sonuçlarınızı ve sertifikanızı okuldan ayrılmadan alabilirsiniz.

» LSI İngiltere Portsmouth Dil Okulunun mükemmel Kendi kendine Erişim Merkezi daha da geliştirilerek, çoklu ortamlı, bilgisayar bölümümüz ADSL aracılığıyla sürekli internete bağlantılıdır.

» Eğlence ve Dinlenme programımız artık haftanın hemen her gününde öğleden sonra ve akşam etkinliklerini içermektedir. Bundan başka, öğrenciler artık üniversite jimnastik ve sağlık kulübünün spor tesislerini ve yerel yüzme havuzunu da kullanabilirler.

» IELTS Test Merkezi olan Language Specialists International İngiltere Portsmouth Dil Okulu, bir dizi İngiliz üniversitesi ve Yüksek Eğitim Kolejiyle sıkı ilişki sürdürmektedir ve İngiltere'deki Lisans ve Lisansüstü programlara başvuru işlemleri ve yerleştirmelerde önerileriyle yardımcı olabilmektedir.

» LSI İngiltere Portsmouth Dil Okulu, dört haftadan bir yıla kadar sürelerde çok çeşitli profesyonel ve mesleki alanlarda yüksek kaliteli (ücretsiz) çalışma Deneyimi ve Stajyerlik yerleştirmelerine yardımcı olabilmektedir. Tüm yerleştirmelerde, isteğe bağlı olarak UCLES çalışma deneyimi sertifikası alınabilmektedir.

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR