"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

ELC EASTBOURNE

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

ELC EASTBOURNE

 

Önemli Notlar

Konum

:

Eastbourne

Diğer Lokasyonlar

:

Brighton, Bristol

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

45 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 12 kişi

Sınıf Sayısı

:

22 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

16 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınava Hazırlık (IELTS, CAE, TOEFL)

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

British Council, IALC, Quality English

Sınav Merkezi

:

Akıllı Tahta Sistemi

:

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

 

Genel Bilgi

Konum; 100.000 kişilik geleneksel bir sahil kasabası olan Eastbourne, Güney Downs'un yeşil tepeleri, Yedi Kızkardeş'in beyaz uçurumları ve denizin arasındaki güzel ortamıyla ve İngiltere'nin en güneşli şehri olmasıyla ünlüdür. Eastbourne, klasik bir Victoria sahili, bir iskele, birçok park ve bahçe, beş tiyatro, üç müze ve sanat galerisine sahiptir. Bu sahil kasabasının çok çeşitli mağazaları vardır. Modern Beacon Center'dan, Little Chelsea'nin şirin Victoria alışveriş caddelerine, Enterprise Center'daki butiklere veya limanda tasarımcı mağazalara kadar herkes için bir şeyler var. Öğrencilerin sosyalleşebilmesi ve vakit geçirebilmesi çeşitli restoranlar, kafeler ve geleneksel çay salonlarına ek olarak, sinemalar, kulüpler ve diskolar ve 70'ten fazla pub mevcuttur. Okul ise Eastbourne'un tam merkezinde yer alır, böylece plaja, tren istasyonuna ve ana alışveriş merkezine sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Neden ELC Eastbourne; ELC Eastbourne İngilizce Okulu 1936 yazında Bayan Frances Batchelor tarafından kurulmuştur. ELC Eastbourne dil okulu profesyonel ve arkadaş canlısı ortamında okumak isteyen dünyanın her yerinden öğrencileri kendine çekmektedir. Öğretim, eğitim, hizmetler ve tesislerde en yüksek standartları sunmayı amaçlamaktadırlar. Profesyonel İngilizce kurslarıyla yoğun bir şekilde İngilizce dilini geliştirmek veya öğrenmek ya da yaşam hedeflerine ulaşmak isteyen öğrenciler için idealdir. Kurulduğu günden itibaren yüksek standartlarda eğitim veren okul, dünyanın farklı bölgelerinden gelen binlerce öğrenciye eğitim vermeye devam etmektedir. Öğretmenlerin tümü, diplomalı, nitelikli, kendini sürekli geliştiren kişilerdir. ELC Eastbourne, İngilizcenizi geliştirmenize ve uluslararası arkadaşlar edinmenize yardımcı olmak için öğleden sonra ve akşam sosyal aktiviteleri ve hafta sonu gezileri programı düzenlemektedir. Tam zamanlı sosyal organizatörleri, hafta boyunca her gün etkinlikler ve hafta sonları tam gün rehberli geziler sunmaktadır. 

KonaklamaÖğrencilere, öğrenci yurdu ve aile yanı konaklama hizmeti verilmektedir. Aile evlerinden, okula 30 dakikada ulaşabilirsiniz. Aile yanında konaklama seçeneğini tercih eden öğrenciler, okuldan bağımsız olarak seyahat etmeye hazırlanmalıdır. Aile ile yaşamak, bir öğrenciye akşamları İngiliz aileleriyle birlikte İngilizce pratik yapma fırsatı verir ve öğrencilerin kendi milletlerinden öğrencilerle iletişimini azaltır. Öğrenci yurdu, okula 5-10 dakikalık yürüme mesafededir. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için idealdir. Yaşadığınız yer, mutluluğunuzun ve akademik başarınızın anahtarıdır. İster öğrenci yurdunun bağımsızlığını ister aile yanında konaklamayı tercih edin, konaklama seçenekleri, size hak ettiğiniz kaliteyi sunmak için özenle seçilmiştir.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR