"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

MERIDIAN PORTSMOUTH

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

MERIDIAN PORTSMOUTH

» 1979 yılında kurulan Meridian School of English’in Porsmouth ve Plymouth olmak üzere iki şubesi bulunmaktadır. Öğrencileriyle o kadar yakından ilgilidirler ki kendinizi evinizde İngilizce öğreniyor gibi hissedeceksiniz. Ayrıca kurs İngiltere’nin birçok şehrine öğrencilere özel turlar düzenlemektedir. İngiltere’nin ada şehri olan Portsmouth’u senede 2 milyondan fazla kişi ziyaret etmektedir.

» İngiltere Portsmouth ve Plymouth Dil Okulunun İngilizce kursları, British Council tarafından akredite edilmiştir. Küçük bir aile tarafından işletilen İngilizce dil okulu arkadaşça bir atmosferde eğitim yapmaktadır. En son metotlarla eğitim vermekte ve her bir öğrenci ile bire bir ilgilenerek en fazla yararı sağlamaları sağlanmaktadır.

» Portsmouth İngiltere'nin Güney kıyısında yer almakta olup, ülkenin en sıcak iklimli bölgesidir. Meridian School of English İngiltere Portsmouth Dil Okulu bölgenin tatil kısmı olan Southsea'de olup iki iskelesi, plajı ve spor ve kültürel aktivite tesisleri bulunmaktadır. Yerimiz şehir merkezinde mağazalara, otobüs duraklarına, plaja ve üniversiteye yakın olup ve canlı bir öğrenci atmosferi mevcuttur. Sadece on dakikalık yürüyüş mesafesinde yakın zamanda inşa edilmiş olan göz kamaştırıcı Millennium Tower ve Gunwharf Quays, rıhtımda içinde mağazalar, sinemalar, barlar ve restorantlar olan heyecan verici alişveriş ve eğlence merkezi görülebilir. Öğrencilerimiz, Meridian School of English İngiltere Portsmouth Dil Okulu binamızın tadını yalnız ders saatlerinde değil, ders saatleri dışında da çalışma salonunda İngilizce televizyon ve video seyrederek ya da sadece bahçede dinlenerek de çıkarabilirler.

» Eğitimiz haricinde de gezmekten zevk alacağınız Plymouth şehri Meridian School of English'in diğer bir artısıdır. Turistik bir şehir olan Plymouth'ta unutamayacağınız anlar yaşayabilirsiniz. Öğrencilerin bilgisayarlara ve geniş-bantlı İnternet ve e-posta bağlantısına bedava erişimleri vardır. Çalışma salonumuzda İngilizce dil laboratuvar tarzı dinleme odası ve ekstra okuma, yazma ve gramer egzersiz imkânı dersten sonra kişisel çalışma için sunulmuştur. Televizyon, video, piyano ve bahçe, öğrencilerimizin kullanımına sunulmuştur. İngilizce dil kursu çok tecrübeli İngiliz öğretmenler tarafından küçük gruplarla verilmekte olup, gruplar sabahları en fazla 12, akşamları ise 10 kişiden oluşmaktadır.

İNGİLİZCE DİL KURSLARI

» İngilizce dil kursları yaklaşık üç ay sürmekte olup yazları ise 6 haftada sonlanmaktadır. Ne var ki öğrenciler herhangi bir Pazartesi derse başlayıp istedikleri sayıda hafta boyunca İngiltere'de kalabilmektedirler.

Bütün kurlar aşağıdaki amaçları hedeflemektedir:

  • Dinleme, konuşma, okuma, yazma, gramer ve kelime dağarcığı konusunda gelişim
  • Öğrencilerin gereksinim ve ilgilerini yansıtmak
  • Değişik İngilizce dil öğretme tarzlarını sunmak
  • Doğru konuşmaya ve akıcılığa odaklanmak
  • İngiltere'de günlük konuşulan İngilizceyi yansıtmak
  • Öğrencilerin daha iyi iletişim kurmasını sağlamak

» Gelişme İngilizce dil kursu boyunca izlenmekte ve öğrenciler her bir kaç haftada bir teste tabi tutulmaktadırlar.

» Bütün öğrencilerden fikirlerini sunmaları istenmekte ve kurs programı buna göre uygun bir şekilde ayarlanmaktadır.

» Öğrencilerin derslere düzenli bir şekilde katılmaları ve kendilerini İngilizce dili öğrenmeye adamaları beklenmektedir.

» Yetişkin İngilizce dil kursları için kabul edilen en küçük yaş 16'dır.

İNGİLİZCE DİL OKULU DERS SAATLERİ

» Yetişkinler Genel İngilizce Dil Eğitimi derslerini haftada 15, 19 veya 23 saat alabilirler. 15 saat için dersler Pazartesi'den Perşembe'ye 09.00’dan 12.30’e. 19 saat için dersler Pazartesi'den Perşembe'ye 09.00’dan 14.30’e. 23 saat için dersler Pazartesi'den Perşembe'ye 09.00’dan 15.45’e kadar olup Cuma'ları ise 09.00-12.30 arasıdır. 23 saatlik programda ayrıca Üniversite’de küçük bir sınıf eğitimi de dâhildir. Gençler için ise haftada 15 saatlik bir dil eğitimi verilmekte olup buna öğleden sonra etkinlikleri Çarşambaları yarım gün ve Cumartesileri tam gün geziler dâhildir. Gençler için dersler Pazartesi'den Cuma'ya 9.30’dan 13.00’e kadardır.

İNGİLİZCE DİL SINAVLARI

» IELTS Sınavı, TOEIC Sınavı ve Cambridge First Certificate Sınavı için özel hazırlık kurslarımız mevcuttur. Lütfen kurs tarihleri ve kayıtları için okulumuza başvurunuz. 

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR