"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

OXFORD INTERNATIONAL BRIGHTON

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

OXFORD INTERNATIONAL BRIGHTON

 

Önemli Notlar

Konum

:

Brighton

Diğer Lokasyonlar

:

Londra, Oxford

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

45 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 15 kişi

Sınıf Sayısı

:

9 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

16 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık (IELTS), İş İngilizcesi, Öğretmen İngilizcesi

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

ALTO, British Council, Trinity College

Sınav Merkezi

:

X

Akıllı Tahta Sistemi

:

X

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

X

 

Genel Bilgi

Konum; Oxford International Dil Okulunun şubelerinden biri Brighton’da eğitim vermektedir. Brighton 250.000 nüfusa sahip genç bir kozmopolit şehirdir. İngiltere’nin popüler sahil kentlerinden biridir. Londra'ya sadece bir saat uzaklıktadır ve seçkin restoranları, barları ve barları ile başarılı sanat ve tiyatro sahnesi ile başkente rakiptir. Üniversite öğrencilerinin yoğunlukta olması, öğrenci şehri haline getirmiştir. Bu sahil kenti, çakıllı plajlara, muhteşem manzaralara ve gelişen bir sanat sahnesine sahiptir. Brighton, hem turistler hem de öğrenciler için popüler bir seçimdir. Geleneksel bir Brighton Regency binasında yer alan okul, şehrin tam kalbinde konumlanmaktadır. Şık mağazalar, kafeler ve restoranlarla çevrili olan okul, plaja sadece üç dakika ve tren istasyonuna yirmi dakika uzaklıktadır. Burada, Royal Pavillion’u ziyaret edebilir, Brighton Pier’de farklı lezzetlerin tadına bakabilir, Theatre Royal’de tiyatroya gidebilir, Brighton sahilinde çeşitli aktiviteler yapabilirsiniz.

Neden Oxford International; Oxford International Dil Okulu, en güzel şehirlerde, muhteşem konumları ile özenle seçilmiştir. İster deniz kenarında ister şehir sokaklarında koşuşturma içinde olun, İngilizce öğrenmeyi seçtiğiniz her şehirde harika bir konumda eğitim alabilirsiniz. Oxford International İngiltere’deki okulları, Brighton, Londra ve Oxford'da modern tesislere sahiptir. İngiltere’de kampüsleri bulunan okul, İngiltere deneyimi yaşarken en kaliteli İngilizce dil eğitimini sağlamaktır. Oxford International öğretmenleri  eğitimli ve üniversite diplomasına sahiptir. Eğitim boyunca, hayat boyu arkadaşlıklar ve gerçek anlamda küresel bağlantılar kurabilirsiniz. Gerçek öğrenme, gerçek deneyim ve gerçek sonuçlar için, Oxford International Dil Okulu en iyi seçimdir. Okula her yıl dünyanın dört bir yanından öğrenci eğitim için gelmektedir. Sosyal program ve gezilere katılarak, İngiliz kültürününü keşfedebilirsiniz.

KonaklamaÖğrencilere, çeşitli konaklama hizmetleri verilmektedir. Aile yanında konaklama, İngiliz kültüründe yaşamı deneyilemenizi, yerel kültürü, gelenekleri öğrenmenizi sağlar. Aile yanında kalmak, destekleyici bir ortamda İngilizce öğrenme ve kullanma fırsatlarınızı artırır. Phoenix Residence, Brighton Şehir merkezine yakın mükemmel kalitede konaklama birimleri ve okuldan sadece kısa bir otobüs yolculuğu sunmaktadır. Sadece yaz aylarında hizmet veren tesis, restoranlara, Brighton İskelesi'ne ve Lanes'e yakındır. Horie'de yer alan Terrie & Detty’nin öğrenci evi, öğrencilere aydınlık ve ferah odalar sunmaktadır. Bu rezidans, okula sadece 15 dakikalık yürüme mesafesinde sıcak ve sade bir atmosfer sunmaktadır. Öğrenciler, bunlara ek olarak otellerde de konaklayabilirler.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR