"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

MALVERN HOUSE MANCHESTER

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

MALVERN HOUSE MANCHESTER

 

Önemli Notlar

Konum

:

Manchester

Diğer Lokasyonlar

:

Londra, Brighton, Singapur

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

50 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 15 kişi

Sınıf Sayısı

:

15 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

16 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Öğretmenler İçin İngilizce Sınava Hazırlık(IELTS, CAE)

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

British Council, English UK

Sınav Merkezi

:

X

Akıllı Tahta Sistemi

:

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

X

Kütüphane

:

X

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

X

 

Genel Bilgi

Konum; Malvern International Dil Okulunun şubelerinden biri Manchester’da eğitim vermektedir. İngiltere'nin 3. büyük şehri olan Manchester dünyanın ilk sanayileşen şehirlerindendir. Mimari, kültürel ve bilim alanında önde gelmektedir. Tüm bu hareketliliğin yanında oldukça nezih ve yaşam standartlarının üst seviyede olduğu Manchester, spor alanında oldukça ün kazanmıştır. İngiltere’nin hatta dünyanın lokomotifi olan bu şehir öğrenci nüfusuyla da dikkat çekmektedir. Bir öğrenci şehri olarak anılması da Manchester’ın her yıl daha fazla öğrenci tarafından İngilizce eğitimi için tercih edilmesini sağlamaktadır. Manchester, yürüyerek gezilebilen bir şehirdir, bu nedenle güzel binaları ve parklar her zaman sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Malvern International Manchester şubesi, Manchester’ın kalbinde restoranlar ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindedir.

Neden Malvern International; Malvern Manchester Communicate School, 2010 yılında açılan ve yüksek kalitede öğrenci desteği ve coşkulu, eğlenceli ve iletişimsel bir öğrenme ortamı için olağanüstü bir üne sahip olan bir aile işletmesidir. Benzersiz profesyonel İngilizce kurslarıyla yoğun bir şekilde İngilizce geliştirmek veya öğrenmek ya da yaşam hedeflerine ulaşmak isteyen öğrenciler için idealdir. Kurulduğu günden itibaren yüksek standartlarda eğitim veren okul, dünyanın farklı bölgelerinden gelen binlerce öğrenciye eğitim vermeye devam etmektedir. Öğretmenlerin tümü, diplomalı, nitelikli, kendini sürekli geliştiren kişilerdir. Tüm İngilizce seviyelerine uygun çok çeşitli programlar sunulmaktadır. İngilizce yolculuğunuzda sizi yönlendirmeleri için deneyimli öğretmenlere güvenebilirsiniz. Verdiği eğitimle fark yaratan Malvern International, öğrencilerine güvenli, arkadaş canlısı, hevesli ve çok kültürlü bir öğrenme ortamı sunmaktadır. Öğrencilerinin tam potansiyellerine ulaştıklarını ve daha sonraki akademik çalışmaları, İngiltere'deki günlük yaşamları veya kariyer ilerlemeleri için İngilizce becerilerini geliştirmelerini hedef edinmişlerdir. Okul sadece dersler değil öğrencilerin öğrencilerini pratiğe dökebilmeleri için sosyal program ve aktiviteler düzenlemektedir. Sosyal program ve gezilere katılarak, İngiltere kültürünü keşfedebilir ve İngilizce öğrenmeyi eğlenceli hale getirebilirsiniz.

KonaklamaÖğrencilere, öğrenci yurdu ve aile yanı konaklama hizmeti verilmektedir. Aile evlerinden, okula otobüs, tren ve tramvay yolculuğuyla 20 ile 40 dakikada ulaşabilirsiniz. Aile ile yaşamak, bir öğrenciye akşamları İngiliz aileleriyle birlikte İngilizce pratik yapma fırsatı verir ve öğrencilerin kendi milletlerinden öğrencilerle iletişimini azaltır. Öğrenci yurdu, okula 7 dakikalık mesafededir. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için idealdir. Yaşadığınız yer, mutluluğunuzun ve akademik başarınızın anahtarıdır. İster öğrenci yurdunun bağımsızlığını ister aile yanında konaklamayı tercih edin, konaklama seçenekleri, size hak ettiğiniz kaliteyi sunmak için özenle seçilmiştir.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR