"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

LSI CAMBRIDGE

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

LSI CAMBRIDGE

 

Önemli Notlar

Konum

:

Cambridge

Diğer Lokasyonlar

:

Brighton, Londra

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

50 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 15 kişi

Sınıf Sayısı

:

12 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

16 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınava Hazırlık(IELTS, CAE, TOEFL), İş İngilizcesi, Üniversite Hazırlık

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

English UK, British Council, Cambridge English

Sınav Merkezi

:

Akıllı Tahta Sistemi

:

X

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

 

Genel Bilgi

Konum; LSI okulunun şubelerinden biri Cambridge’de eğitim vermektedir. Cambridge, İngiltere'nin kolejleri ve üniversitesiyle ünlü bir kültür şehridir. Yoğun öğrenci nüfusu şehrin hareketliliğinin en büyük nedenidir. Tüm bu hareketliliğin yanında oldukça nezih ve yaşam standartlarının üst seviyede olduğu Cambridge, müthiş bir mozaiği de içinde barındırmaktadır. Öyle ki şehirde dünyanın her ülkesinden insan bulmak mümkündür. Cam Nehri'nin çevrelediği Cambridge Londra'ya 1 saat uzaklıkta olmanın getirdiği avantajla da ön plana çıkmaktadır. Bir öğrenci şehri olarak anılması da Cambridge'nin her yıl daha fazla öğrenci tarafından İngilizce eğitimi için tercih edilmesini sağlamaktadır. Tren istasyonuna ve hareketli kent merkezine yakın, sakin bir yerleşim bölgesinde yer alan LSI Cambridge Dil Okulu, İngilizce öğrenmek için mükemmel bir ortam sağlamaktadır. Yaz aylarında, yakındaki bir üniversite kampüsünden de yararlanılmaktadır. Cambridge'deki öğrenciler, İngiltere'nin bu köşesini ünlü kılan benzersiz etkinliklerden faydalanmayı severler. Cam Nehri'nin kenarında dolaşabilir, dünyanın en ilgi çekici akademik ve kültürel etkinliklerinden bazılarını keşfedebilirsiniz.

Neden LSI; Her köşesinden tarih fışkıran, Shakespeare ve Kraliyet Ailesi'nin ana vatanı, dünyanın en kozmopolit ve hareketli ülkelerinden biri olan İngiltere'de İngilizce eğitimi almak, hayatınızın en güzel deneyimlerinden biri olacaktır. İngiltere’deki, 4 şubesi ve çocuklara yönelik İngilizce yaz kampı ile LSI, Büyük Britanya'da İngilizce öğrenmek isteyen herkes için mükemmel bir tercihtir. Kozmopolit Londra'da iki farklı merkez, tarihi üniversite kenti Cambridge ve hareketli kıyı şehri Brighton arasında seçiminizi yapabilirsiniz. Britanya'daki tüm dil okulları, British Council tarafından tamamen akredite edilmiş olup, mükemmel tesisler ve yardımsever, deneyimli öğretmenlerle eğitim vermektedir. İngiltere'deki tüm dil okulları, Büyük Britanya’nın tüm güzelliklerine erişebileceğiniz eksiksiz ve renkli bir sosyal program sunmaktadır. Hangi LSI okulunu seçerseniz seçin; Londra'da alışveriş ve West End'deki gösterilerden Cambridge'in sıcak pub'larına, oradan Brighton'ın ünlü plajında pikniklere, Stonehenge, Edinburgh ve hatta Paris'e hafta sonu gezilerine kadar İngiltere'nin sunabileceği en büyük güzelliklerin tümüne ulaşabilirsiniz.

KonaklamaÖğrencilere, paylaşımlı daire ve aile yanı konaklama hizmeti verilmektedir. Aile yanında konaklamalar, özenle seçilir ve öğrencilere İngiliz kültürü hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı sunar. Aile evleri genellikle, toplu taşıma araçları ile okuldan 30 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Cambridge, birçok otobüs güzergahı ve düzenli servislerle şehir genelinde iyi ulaşım bağlantılarına sahiptir. Aile ile yaşamak, bir öğrenciye akşamları İngiliz aileleriyle birlikte İngilizce pratik yapma fırsatı verir ve öğrencilerin kendi milletlerinden öğrencilerle iletişimini azaltır. Paylaşımlı daireler, 2 farklı seçenekte sunulmaktadır. Daireler, okula 5-25 dakika yürüme mesafesindedir.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR