"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

IH NEWCASTLE

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

IH NEWCASTLE

 

Önemli Notlar

Konum

:

Newcastle

Diğer Lokasyonlar

:

- - -

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

55 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 14 kişi

Sınıf Sayısı

:

16

Kursa Katılım Yaşı

:

17 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınav Hazırlık (IELTS, TOEFL, Cambridge), Mesleki İngilizce

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

English UK, British Council, Eaquals, IALC

Sınav Merkezi

:

Akıllı Tahta Sistemi

:

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

 

Genel Bilgi

Konum; Newcastle İngiltere’nin kuzeydoğusunda, Tyne Nehri’nin kuzey yakasında yer alır. Gulf Stream sıcak su akıntısı dolayısıyla çevresine göre ılıman bir iklime sahiptir. Mimarisi ve tarihi dokusuyla İngiltere’nin en güzel şehirlerinden birisidir. Newcastle kültürel bir şehir olduğu kadar üniversiteleri ve diğer eğitim kurumlarıyla tipik bir öğrenci şehridir. Şehir dinamik, canlı ve modern bir yapıdadır. Tiyatro Royal, Tyneside Sinema Merkezi, Çağdaş Sanat Merkezi, Gateshead Angel of North, Millenium Köprüsü ziyaret edilebilecek ünlü mekânlardır. Newcastle’da her yaz düzenlenen Avrupa’nın en büyük turizm ve gezi fuarı düzenlenir. Her yıl yapılan en büyük katılımlı atletizm koşusunun da içinde olduğu birçok sergi, festival, fuarlar ve spor organizasyonları, turnuvalar ve kültürel etkinlikler organize edilir. Newcastle ülke çapında ünlü alışveriş merkezlerine sahiptir. Newcastle çok büyük ölçekli bir şehir olmadığı için çevreyi dolaşmak zevkli ve kolaydır. Gelişmiş otobüs ağı ve metro sistemine sahiptir. International House Newcastle okul binası şehrin merkezinde, tüm cazibe merkezlerine kolay erişim mesafesindedir.

Neden IH Newcastle; Newcastle’da yer alan International House okulunun ana binası Gallowgate’te bulunmaktadır. Gençler için yaz okulları, aileler için kurslar ise Edinburgh’da yapılmaktadır. 2010 Ocak ayında şu andaki binasına taşınan IH Newcastle, tüm dünyadan çeşitli ihtiyaçlarla ve isteklerle gelen öğrencilere dil ve mesleki kurslar sunmaktadır. Mayıs 2011’de yüksek standartları karşılayarak EAQUALS tarafından “excellent” olarak kabul edilmiştir. Aynı zamanda IH Newcastle, Cambridge ESOL, BULATS ve TOEIC test merkezidir. Okulda Genel İngilizce, Akademik amaçlı İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge sınav hazırlık kursları ve Teacher Training programları mevcuttur. IH Newcastle aynı zamanda yerel ölçekli işletmelerde staj ayarlama konusunda yardımcı olmaktadır. Genel İngilizce kurslarına tüm dil seviyelerinden öğrenciler kabul edilir. Hiç İngilizce bilmeyenler için de sınıflar açılmaktadır. Öğretim kalitesi, kurs programları ve düzenlemesi, kullanılan kaynaklar, ölçme ve değerlendirme kapasiteleri üst seviyede olarak görülmüştür. Okulda 16 sınıf, içinde bilgisayarlı geniş bir bireysel çalışma salonu, öğrencilerin sıcak/soğuk yiyecek, içecek alabilecekleri bir kantin ve mesleki kursların verildiği “Executive Centre” bulunmaktadır International House New Castle dil okulu, Northumbria Kaleleri, Scotland York, Durham ve District Gölü’ne geziler düzenlemektedir.

KonaklamaIH Newcastle Dil Okulu, aile yanı ve yaz aylarında öğrenci apartmanlarında konaklama imkânı sunmaktadır. Aile yanı konaklamalar okula çoğunlukla toplu taşıma araçları ile 20 dakika uzaklıkta, öğrenci apartmanları ise okula 15 dakika yürüme mesafesindedir.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR