"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

IH NEWCASTLE

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

IH NEWCASTLE

 

..İndirim Fırsatı..

Program ücretlerinde indirim!

  4 hafta 20 Ders   1.000£       880£

  8 hafta 20 Ders   1.920£    1.680£

12 hafta 20 Ders   2.880£    2.400£

24 hafta 20 Ders   5.520£    4.560£

 
» Newcastle İngiltere’nin kuzeydoğusunda, Tyne Nehri’nin kuzey yakasında yer alır. Gulf Stream sıcak su akıntısı dolayısıyla çevresine göre ılıman bir iklime sahiptir. Mimarisi ve tarihi dokusuyla İngiltere’nin en güzel şehirlerinden birisidir. Newcastle kültürel bir şehir olduğu kadar üniversiteleri ve diğer eğitim kurumlarıyla tipik bir öğrenci şehridir. Şehir dinamik, canlı ve modern bir yapıdadır. Tiyatro Royal, Tyneside Sinema Merkezi, Çağdaş Sanat Merkezi, Gateshead Angel of North, Millenium Köprüsü ziyaret edilebilecek ünlü mekânlardır.

» Newcastle’da her yaz düzenlenen Avrupa’nın en büyük turizm ve gezi fuarı düzenlenir. Her yıl yapılan en büyük katılımlı atletizm koşusunun da içinde olduğu birçok sergi, festival, fuarlar ve spor organizasyonları, turnuvalar ve kültürel etkinlikler organize edilir. Newcastle ülke çapında ünlü alışveriş merkezlerine sahiptir. Newcastle çok büyük ölçekli bir şehir olmadığı için çevreyi dolaşmak zevkli ve kolaydır. Gelişmiş otobüs ağı ve metro sistemine sahiptir.  

» International House Newcastle okul binası şehrin merkezindedir. Okulda 16 sınıf, öğrencilerin faydalanabilecekleri 25 tane bilgisayarın bulunduğu bilgisayar laboratuarı mevcuttur. Öğrenciler sıcak ve soğuk yiyecek ve içeceklerin hazırlanıp sunulduğu geniş bir alana sahip öğrenci kafeteryasında yemeklerini yiyebilir, aynı alandaki öğrenci odasında dinlenebilirler.

» IH Newcastle Dil Okulu, Cambridge ESOL, BULATS ve TOEIC test merkezidir. IH Newcastle Dil Okulunda Genel İngilizce, Akademik amaçlı İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge sınav hazırlık kursları ve Teacher Training programları mevcuttur. IH Newcastle aynı zamanda yerel ölçekli işletmelerde staj ayarlama konusunda yardımcı olmaktadır. Genel İngilizce kurslarına tüm dil seviyelerinden öğrenciler kabul edilir. Hiç İngilizce bilmeyenler için de sınıflar açılmaktadır. Genel İngilizce kurslarında minimum yaş 16'dır.

» IH Newcastle, akademik İngilizce programı IELTS hazırlık dersleri de içerir. Akademik İngilizce programına katılmak için en az orta (intermediate) derecede İngilizce bilmek gerekir. IH Newcastle Dil Okulu tarafından her hafta sonu düzenli olarak belirli bir ücret karşığında Durham, York, tarihi Northumbia kaleleri ve sahili, Göller Yöresi, Roma imparatorluğu izleri taşıyan Hadrian Duvarı, Edinburg ve Londra’ya geziler düzenlenmektedir.

» IH Newcastle Dil Okulu, aile yanı ve yaz aylarında öğrenci apartmanlarında konaklama imkânı sunmaktadır. Aile yanı konaklamalar okula çoğunlukla toplu taşıma araçları ile 20 dakika uzaklıkta, öğrenci apartmanları ise okula 15 dakika yürüme mesafesindedir.

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR