"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

SOUTHBOURNE SCHOOL BOURNEMOUTH

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

SOUTHBOURNE SCHOOL BOURNEMOUTH

» Bir üniversite kenti olarak Bournemouth, ılıman iklime sahiptir ve toplam 10 kilometrelik muhteşem sahilleriyle çok tercih edilen bir tatil beldesidir. Londra’dan trenle 100 dakikada ulaşılan şehirde, hem spor hem de eğlence imkânları yoğun olarak bulunmaktadır.

» Southbourne School Of English Dil Okulu, 1966 yılında bir aile işletmesi olarak Bournemouth’da kurulmuştur. Bournemouth Londra’ya 120 km. mesafededir. Okul English UK üyesi olup, British Council akreditasyonuna sahiptir.

» Southbourne School Of English Dil Okulu, yıl boyunca tüm ülkelerden farklı yaşlarda ve seviyelerde birçok uluslararası öğrenciye sıcak ve rahat bir atmosferde dil eğitimi vermektedir. 2 katlı müstakil okul binasında; modern ve aydınlık sınıflar, ücretsiz internet erişim, dil laboratuvarı ve kafeterya bulunmaktadır.

» Southbourne School Of English Dil Okulu, Bournemouth’un yerleşim bölgelerinden olan Southbourne’da bulunmaktadır. Southbourne şehir merkezine otobüs ile 20 dk. uzaklıktadır. Okulumuz sahile 10 dk. yürüme mesafesindedir. Ayrıca İngiltere’nin tarihi kasabalarından olan Chrischurch’e sadece 2 km uzaklıktadır.

» Tüm öğrenciler ilk gün seviye belirleme sınavına tabi tutularak, sınav sonuçlarına göre çeşitli seviyelerde ki sınıflara yerleştirilmektedir. Genel İngilizce kursları haftada 20 ve 28 derslik programlar halinde sunulmaktadır. Başlangıç seviyesinde olan öğrenci grupları için kurslar her ayın ilk Pazartesi günü başlamaktadır. Tüm kurslar için minimum yaş 16’dır.

» Southbourne School Of English Dil Okulu aile yanı konaklama seçeneği sunmaktadır. Aile yanı konaklamaların tümü okula yürüme mesafesindedir.

» Southbourne School Of English Dil Okulu, öğrencilerin boş zamanlarını değerlendirebileceği ve pratik yapma fırsatı bulacağı çeşitli aktivite ve gezi programları hazırlamaktadır. Yaz aylarında ve voleybol turnuvaları, basketbol, yüzme, bowling, tenis, golf, binicilik, tiyatro, sinema, müze ziyaretleri, klasik İngiliz pub ziyaretleri yapılmaktadır. 

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR