"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

REGENT LONDON

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

REGENT LONDON

» Regent İngiltere Dil Okulları

Regent Okulları, 1964 yılında İngiltere’nin Londra şehrinde kurulmuş bir dil okuludur. Regent Dil Okulları, 40 senenin üzerindeki tecrübesiyle en yüksek kalitede eğitim sunmaya çalışır. Regent Dil Okulunun, Oxford, Londra, Brighton, Edinburgh, Cambridge ve Bournemouth olmak üzere İngiltere’de merkezi bölgelere kurulmuş 6 adet şubesi vardır. Bu okullar, Mesleki İngilizceden Akademik İngilizceye, İş İngilizcesinden Üniversite Hazırlığa, Sınav Hazırlıktan Genel İngilizce kurslarına kadar çok çeşitli kurs seçeneğiyle birçok milletten öğrenciye gelişmiş eğitim imkânları sunar. Bu dil okulu British Council ve English UK tarafından tanınmaktadır ve deneyimli öğretmenleriyle eğitim vermeye devam etmektedir.

» Regent Londra Dil Okulu

Regent Londra Dil Okulu, Buckingham Street üzerindeki binası Londra tarihinin bir parçasıdır ve 300 yıl öncesinde asıl olarak ünlü yazar Samuel Pepys' e aittir. Embankment Gardens ve Thames Nehri'nin hemen yanındadır.

Regent Londra Dil Okulu bu harika şehri keşfetme, yeni insanlarla tanışma, yeni arkadaşlıklar kurma, en önemlisi de İngilizcenizi geliştirmek adına seçebileceğiniz okullar arasında en iyisidir. 6 ile 12 kişi arasında değişen sınıf mevcudu, 300 öğrenci kapasitesi, laboratuvar, kütüphane, bilgisayar merkezi, öğrenci salonu gibi imkânları ile eğitiminiz için gerekli olan her şey düşünülmüştür.

» Regent Cambridge Dil Okulu

Cambridge Üniversitesinin yer aldığı tarihi Cambridge şehrinde kurulmuş olan Regent Dil Okulu, Cambridge merkezinin en canlı ve en ilginç bölgelerinden birinde, Victoria tarzı bir binada kurulmuştur. Regent Dil Okulunun Brighton, Oxford, Londra, Cambridge, Edinburgh ve Bournemouth‘ta da okulları bulunmaktadır.

Maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitim veren Cambridge Regent Dil Okulunda ücretsiz internet ve e-mail erişimi, dil laboratuvarı, bilgisayar merkezi, kitabevi, öğrenci dinlenme yeri ve güzel bir bahçe bulunmaktadır. Regent Cambridge dil okulunda İngilizce dil eğitimi yanı sıra Cambridge ve IELTS gibi sınav hazırlık programları ile gençler için yaz okulu programları ile yetişkinler için mesleki sertifika ve diploma programları da sunulmaktadır.

» Regent Bournemouth Dil Okulu

Regent Language Training Dil Okulları'nın Bournemouth Şubesi'ndeki eğitimleri 1956 yılında kurulan Scanbrit School of English bünyesinde verilmektedir. Bournemouth ‘un en seçkin lokasyonlarından birisi olan Southbourne'de bulunan okul binası plaja, alışveriş merkezlerine, restoranlara ve kafeteryalara kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Geniş bir bahçe içerisinde yer alan Regent Bournemouth Dil Okulu'nda 9 modern sınıfın yanı sıra multimedya merkezi, sıcak ve soğuk aperatiflerin olduğu bir kantin ve ücretsiz WIFI bağlantısı bulunmaktadır. Regent Bournemouth Dil Okulu'nu tercih eden öğrenciler özenle seçilmiş İngiliz ailelerin yanında konaklamaktadırlar.

» Regent Oxford Dil Okulu

Regent Oxford Dil Okulu Victoria’n mimari tarzında inşa edilmiş şık bir binada İngilizce dil eğitimi vermektedir. Oxford şehir merkezine 1,5 kilometre uzaklıkta bulunan Regent Oxford Dil Okulunda, ücretsiz internet ve e-mail erişimi, bilgisayar merkezi, kitabevi ve kütüphane vardır. Regent Oxford Dil Okulunda İngilizce dil eğitimi yanı sıra Cambridge ve IELTS gibi sınav hazırlık programları ile gençler için yaz okulu programları ile yetişkinler için mesleki sertifika ve diploma programları da sunulmaktadır.

» Regent Brighton Dil Okulu

Regent Brighton Dil Okulu, şehir merkezine ve sahile yakın, oldukça zarif özel iki binada eğitim vermektedir. Regent Dil Okulunda ücretsiz internet, bilgisayar merkezi, kütüphane, kafeterya ve bar bulunmaktadır. Okul 200 öğrenci kapasiteye sahiptir ve sınıflar maksimum 12 kişiliktir. Regent Dil Okulu kurs süresi boyunca öğrencilerin eğlenceli vakit geçirmeleri için çeşitli spor aktiviteleri ve kültürel geziler düzenlenmektedir.

» Regent Edinburgh Dil Okulu

Regent Edinburgh Dil Okulu, şehir merkezinde ünlü Pricess Street, Edinburgh Castle ve Holyrood Palaca’ya sadede 5 dk. lık yürüme mesafesinde, Georgia’n tarzı güzel bir binada hizmet vermektedir. Okulun öğrenci kapasitesi 170’tir. Regent Dil Okulunda ücretsiz internet erişimi, kütüphane, TV odası, öğrenci salonu, bilgisayar merkezi ve kitapçı bulunmaktadır. 

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR