"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

LANGUAGES UNITED BATH

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

LANGUAGES UNITED BATH

Bath Şehri, İngiltere'nin Güney-Batı kısmında Londra'ya yaklaşık 160 km uzaklıkta yer almaktadır. Bir diğer dünya mirası olan Stonehedge'den yalnızca 40 km uzaklıktadır. Bath'dan Avebury mistik bölgesine ve gizemli neolitik dairesel taşlara günlük turlar düzenlenmektedir.

Britanya'nın Romalılarca istilası sonrasında kentin nüvesini oluşturan banyo yapısı ve müştemilatı MS 60-70 yıllarında inşa edilmiştir. Şehirde ilk olarak Romalılar tarafından Aquae Sulis adında bir kaplıca olarak kurulmuş, daha sonra halk arasında İngilizcede banyo, kaplıca anlamına gelen Bath sözcüğü yaygınlaşmıştır. Romalılar kentte iki havuz ve 4 banyo inşa etmişler ve buralara günlük 46 °C derece sıcaklığa sahip 1.200.000 litre su sağlayabilmişlerdir. Şehir statüsü kraliçe I. Elizabeth tarafından 1590 yılında verilmiştir. Şehirde bulunan önemli mimari özellikler taşıyan yapılar arasında Bath Kraliyet Tiyatrosu, Lansdown Crescent, Royal Crescent, The Circus ve Pulteney Köprüsü vardır.

Bu Georgian tarzı kent, mimari ve doğa güzelliklerinin kaplıcalardan yararlanmak isteyenlere bir uyumluluk içerisinde sunulması fikrinden yola çıkılarak ve kenti Avrupa'nın en güzel şehirlerinden biri olarak inşa etmek amacıyla mimar John Wood Senior, Ralph Allen ve Richard 'Beau' Nash tarafından tasarlanmıştır.

Bath'ın kenti çevreleyen tepelere ve yemyeşil vadiye yayılan görkemli neoklasik yarımay şekilli teras evleri ve meydanları mimari, kentsel tasarım ve doğa manzaralarının mükemmellikle bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Romalıların bölgeyi terki sonrası kent bir yün üretim merkezine dönüştürülmüş; ayrıca bir manastır kilisesi inşa edilmiştir.

Languages United Bath School of Languages yıl boyunca yetişkinler ve gençler için İngilizce ders veren butik bir dil okuludur. Canlı, ilham verici ve şaşırtıcı derecede güzel, Bath İngilizce öğrenmek için en iyi yerdir. Bir tatil kursu arıyorsanız, Üniversite için hazırlanıyor, işiniz için İngilizce öğrenmek istiyorsanız Languages United Bath School of Languages İngilizcenizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Languages United Bath School of Languages İngilizce öğretimi için British Council tarafından akredite edilmiş, bağımsız bir dil okuludur. Languages United Bath School of Languages 'da ders sırasında becerilerinizi geliştirmek size yeni deneyimler, yeni fırsatlar, yeni arkadaşlar ve dünyayı görmek için yeni bir pencere aralayarak hayatınız boyunca size ilginç bir deneyim sunacaktır.

Languages United Bath School of Languages Dil Okulu gençler için Yaz Okulu dahil olmak üzere, yıl boyunca bireyler ve gruplar için İngilizce kursları sağlamaktadır. Yanı sıra Genel İngilizce ve Yoğun İngilizce gibi kurslar sunmaktadır.

Languages United Bath School of Languages Dil Okulu konaklama seçenekleri olarak öğrencilerine aile yanı konaklama, pansiyon konaklama ve hotel konaklama gibi seçenekler sunmaktadır.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR