"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

İNDİRİMLİ DİL OKULLARI

HEMEN BAŞVUR

WESTBOURNE ACADEMY BOURNEMOUTH

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

WESTBOURNE ACADEMY BOURNEMOUTH

 

Önemli Notlar

Konum

:

Bournemouth

Diğer Lokasyonlar

:

- - -

Eğitim Dili

:

İngilizce

1 Ders Süresi

:

45 Dakika

Sınıf Mevcudu

:

Max. 16 kişi

Sınıf Sayısı

:

15 Adet

Kursa Katılım Yaşı

:

16 ve üzeri

Kursa Katılım Dil Seviyesi

:

Tüm Seviyeler

Kurs Başlangıç Tarihleri

:

Her Pazartesi

 

Kurs Seçenekleri

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınava Hazırlık(IELTS, CAE)

 

Konaklama ve Karşılama Hizmetleri

Aile Yanı Seçeneği

:

Yurt Seçeneği

:

X

Havaalanı Karşılama

:

 

Okul Olanakları

Akreditasyon

:

British Council, New City College

Sınav Merkezi

:

X

Akıllı Tahta Sistemi

:

Ücretsiz Wi-Fi

:

Kafeterya

:

İnternet Kafe

:

Kütüphane

:

Dinlenme Alanı

:

Teras / Bahçe Alanı

:

 

Genel Bilgi

Konum; Westbourne Academy Dil Okulu Bournemouth’da eğitim vermektedir. Bournemouth, İngiltere’nin sahil ve üniversite kentidir. Bournemouth, Londra'dan  yaklaşık 1,5 saat mesafede, kolay erişim hatlarına sahiptir. Ilıman bir iklime, 12 kilometrelik plaja, büyük parklara ve geniş eğlence tesislerine sahiptir. Çeşitli mağaza ve butiklerin yanı sıra tiyatro, sinema, konser salonu ve kulüp seçenekleri de bulunmaktadır. Çok sayıda restoran, pub ve kafe uluslararası yemekler sunmaktadır. Şehir, hemen hemen her spor türü için olanaklar sunmaktadır. Rengarenk, ödüllü bahçeleri ve Wight Adası’nın muhteşem manzarasıyla Bournemouth manzarasıyla, İngiltere’nin en iyi, Avrupa’nın ise dördüncü en iyi sahil kasabası seçilmiştir. Westbourne Academy Bournemouth, pitoresk alışveriş merkezinin yakınında bulunmaktadır. Bournemouth'un bu güvenli ve samimi bölümünde bankalar, postane, geleneksel İngiliz barları, uluslararası restoranlar ve harika alışveriş tesisleri bulacaksınız. Plaj 10 dakikalık yürüme mesafesinde ve Bournemouth şehir merkezi otobüsle 5 dakika uzaklıktadır. Tarihi Poole kasabası otobüsle sadece 20 dakika uzaklıktadır.

Neden Westbourne Academy; Westbourne Academy Bournemouth, İngiltere'nin güney kıyısında güzel bir konumda bulunan ve British Council tarafından akredite edilmiş bir İngilizce dil okuludur. Westbourne Academy Dil Okulu, Londra'da hükümet tarafından finanse edilen, şu anda Londra'nın ikinci büyük koleji olan ve 20.000'den fazla öğrencisi olan New City College'ın bir parçasıdır. Westbourne Akademy, Eylül 2016'da New City Koleji'nin bir parçası olmuştur. Bu da Westbourne Akademy öğrencilerinin bir İleri Eğitim kolejinde okumaktan da yararlanabilecekleri anlamına gelmektedir. Bugün İngilizce konuşmak, küresel olarak iletişim kurmanıza ve kariyer beklentilerinizi geliştirmenize yardımcı olacağı için önemli bir yaşam becerisidir. Sizin gibi düşünen insanlarla arkadaşlıklar kurarken, arkadaş canlısı, deneyimli ve nitelikli öğretmenlerin desteğiyle İngilizce becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Aynı zamanda, İngiltere'de harika yerleri ziyaret edebilir ve şehirde sunulan çok çeşitli aktivitelerin tadını çıkarabilirsiniz. Westbourne Academy'deki kafeterya, gün boyunca çok lezzetli ve uygun fiyatlı yiyecek ve içecekler sunmaktadır. Kafeterya, okuldaki birçok sosyal işlev için de kullanılmaktadır ve öğrencilerin rahatlayabileceği ve arkadaşlarıyla buluşabileceği bir yerdir. Sosyal program ve gezilere katılarak, İngiltere kültürünü keşfedebilir ve İngilizce öğrenmeyi eğlenceli hale getirebilirsiniz. Westbourne Academy Bournemouth Dil Okulunda dinlenmeniz için özel bir bahçe de bulunmaktadır. Hava nasıl olursa olsun okuldaki arkadaşlarınızla sosyalleşebilirsiniz.

KonaklamaWestbourne Akademy’deki, tüm öğrencilere sunulan sıcak karşılamanın yanı sıra konaklama hizmeti de verilmektedir. Konaklamanzı daha keyifli hale getirmek için tesisler yakın zamanda güncellenmiştir. Öğrencilere aile yanı konaklama hizmeti verilmektedir. Aile evlerinde öğrenciler birlikte yemek yiyip ortak yaşam alanlarını paylaşarak, ev halkının üyesi olarak muamele görürler. Bu da İngilizce pratik yapma ve İngiliz ev atmosferinden yararlanma fırsatı verir. Bazı öğrenciler "Özel Evlerde Konaklama" yı tercih etmektedir. Evde 4'ten fazla öğrenci olabileceğinden aile ortamı daha az olabilir. Öğrenciler ev sahipleriyle birlikte yemek yemeyi ve ortak yaşam alanlarını paylaşmayı denyimleyebilir. Yerel halkla yaşamak ekstra dil pratiği yapmanın en iyi yoludur ve aynı zamanda İngiliz kültürünü ve geleneklerini anlamanıza yardımcı olur. Tüm öğrencilerimizin güvenliği ve emniyeti bir önceliktir. Sorun olması durumunda, okul öğrencilere 24 saat acil telefon hizmeti vermektedir.

ÖNE ÇIKAN DİL OKULLARI

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR