"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

LEEDS ENGLISH

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

LEEDS ENGLISH

» Leeds şehri kuzey İngiltere'nin tam kalbinde trenle Manchester'a 1 saat, Londra'ya 2 saat ve Edinburgh'a 3 saat uzaklıkta bulunmaktadır. Leeds İngiltere'nin en önemli iş ve finansal merkezlerinden biridir. Şehirde 30'un üstünde ulusal ve uluslararası banka bulunmaktadır. Ayrıca uluslararası havaalanı, 2 büyük üniversitesi ile İngiltere'nin nüfus olarak 3. büyük şehridir. Leeds'te birçok kültür bir arada bulunur. Bu yüzden farklı restoranlar ve yemek dükkânları değişik tat arayanlar için bulunmaz bir fırsattır. Bunun yanında şehirde tiyatrolar, müzeler ve de sinemalar sanatsal faaliyet isteyenler için de farklı olanaklar sunmaktadır.

 

» Leeds’te Yaşam;

  • Güvenli, arkadaş yanlısı ve bütçeye uygun
  • Londra’ya sadece 2 saat ve Manchester’a 1 saat uzaklıkta
  • 2 büyük üniversite
  • Uluslararası havalimanı
  • Mükemmel alışveriş merkezi ve gece hayatı
  • Oylarla seçilmiş “en iyi üniversite bölgesi”
  • Muhteşem güzellikte kırsal alanlarla çevrilidir
  • Mükemmel spor ve eğlence imkânları
  • Birleşik Krallığın önemli iş ve finansal merkezi

» İngiltere'de dil okulu Leeds English Language School, British Council akreditasyonuna sahip olup, English UK üyesidir. Leeds English Dil Okulu şehir merkezine yakın konumdadır. Leeds English Dil Okulu iki katlı ve bahçeli bir binada eğitim vermektedir. Leeds dil okulunun iki merkezi vardır ve değişen İngilizce seviyenize göre bu okullarda eğitim görürsünüz. Leeds İngiltere dil Okullarında ayrıca, internet erişimli bilgisayar odası, geniş ve aydınlık öğrencilerin kendi başlarına çalışabilecekleri çalışma odası, bahçe ve de yemek yiyip dinlenebilecekleri alanlar bulunmaktadır.

» İngiltere'de dil okulu Leeds English Language School, genel İngilizce, IELTS Sınav Hazırlık, Akademik İngilizce ve İş İngilizcesi kursları vermektedir. Dersler haftada 25 saattir. Genel İngilizce dersleri her Pazartesi başlamaktadır. Başlangıç seviyesindeki öğrenciler için de Genel İngilizce sınıfları açılmaktadır. IELTS sınav hazırlık, İş İngilizcesi ve Akademik İngilizce kurslarına minimum Intermediate (orta) seviyedeki öğrenciler katılabilmektedir. Minimum yaş 16’dır. Sınıflar en fazla 14 kişiliktir.

» Leeds English Language School haftalık olarak sosyal aktiviteler düzenlemektedir. Bu aktiviteler ücretli ya da ücretsiz olarak sunulmakta olup, içeriğinde bowling, buz pateni, Londra ve York gezileri bulunmaktadır.

» Leeds İngiltere Dil Okulu öğrencilerine aile yanı, yurt ve misafirhanede konaklama alternatifleri sunmaktadır.

» IELTS kurslarımız, gelecekte olası bir üniversite veya kolej eğitimi almak için gereklidir. Leeds English Language School IELTS notunu almanıza yardımcı olur. Bazı öğrencilerimiz mükemmel IELTS sonuçları almışlardır.

» Leeds English Language School, haftalık olarak sosyal aktiviteler düzenlemektedir. Bu aktiviteler ücretli ya da ücretsiz olarak sunulmakta olup, içeriğinde bowling, buz pateni gibi farklı olanaklar sunulmaktadır.

**İngiltere'de dil okulu Leeds English Language School hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR